100’den Fazla Karısı Olan Japon Adam


50
5 shares, 50 points

Para kesinlikle aile, sevgi veya arkadaşlık satın alamaz. Ancak, bu şeylerin görünümünü satın alabilir. Japonya’dan bir adam olan Ishii Yuichi , insanların bir koca, karı veya ebeveynin rolünü oynamak için oyuncu tutması fikrini ortaya koydu. Yuichi bu “gerçek yaşam” aşamasına da katıldı ve şimdi 100’den fazla “eş” ve birçok çocuk var – bazıları onun gerçek babaları olduğundan emin.

Nestfun olarak biz  bu alışılmadık ilişkileri çok merak uyandırıcı buluyoruz ve okuyucularımıza anlatmak için sabırsızlanıyoruz.

Her şey nasıl başladı

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam
© family-romance.com  

Japonya, kuşaktan kuşağa aktarılan çok güçlü gelenekleri olan bir ülke olarak bilinir. Peki ya düğüne gelmek için ebeveynleriniz yoksa ya da aileniz mezuniyet gününüzde size destek veremeyecek kadar uzakta yaşıyorsa? Çocuğunuzun babası, yaşamının bir parçası olmama seçimini yaptıysa ve çocuğunuzun her iki ebeveyni de okul konserinde olmasını istiyorsanız?

İnsanların neden ihtiyacı vardı?

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam
© CAP / RFS / Sermaye Resimleri / Doğu Haberleri  

Ishii Yuichi, ülkesindeki binlerce insanın, onlardan ne beklendiğini gösterememesinden etkilendiğini gördü, bu yüzden bir gün çok özel bir günün için bir ailen olması gerektiğini düşündü, basitçe yapabileceğini düşündü. .. bir tane kiralama yaptı. Birçok insan için bu uygulanabilir bir çözüm oldu.

Japon’un uzun bir yolculuğun başlangıcı

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam

Her şey Yuichi’nin arkadaşı ile başladı . “Bekar bir anne ile 12 yaşında bir kıza baba rolü oynadım. Kız zorbalığa uğradı çünkü babası yoktu, o yüzden annesi beni kiraladı. O zamandan beri kızın babası olarak görev yaptım. Onun tanıdığı tek gerçek baba benim ”dedi. “Müşteri hiçbir zaman gerçeği açıklamazsa, rolü süresiz olarak sürdürmeliyim. Eğer kız evlenirse, o düğünde bir baba gibi davranmalıyım ve sonra bir dede olmalıyım. ”

100’e büyümüş

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam
© family-romance.com  

Sahte gelebilir ama bir babaya sahip olma yanılsaması ise zorbalığı durdurdu ve bu küçük kızın kendine güvenen genç bir bayana dönüşmesine yardımcı oldu, muhtemelen buna değdi. Yargılamayalım. “Her müşteriye her zaman ‘Bu yalanı sürdürmeye hazır mısın?’ Bu, şirketimizin sahip olduğu en önemli sorun ”dedi. O zamandan beri, birilerinin kocasının veya babasının rollerini o kadar çok oynuyor ki, 100’den fazla “eş” olabileceğini düşünüyor.

Yalan mı çözüm mü? Soru bu…

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam
© family-romance.com  

Müşteriler çok farklı rol türleri isterler. Bazen Ishii Yuichi’den bir kadına kocası gibi farklı işlevlerde eşlik etmesi istenir. Her müşterinin kendine özgü istekleri ve beklentileri vardır ve Yuichi’nin kendisinden ne istendiğine bağlı olarak nazik, sevecen, maceracı veya utangaç olması gerekir. Ailelerinden çok fazla baskı altında olan kadınlar için damadın rolünü birkaç kez bile oynadı.

100 eş ve sayım

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam
© AA / ABACA / DOĞU HABERLER

Bir aile üyesi tek seçenek değil. “ Düğün günümde konuşma yapabilecek bir arkadaş bulamadım  . Çok utangaçtım ve bu nedenle arkadaşlarımın çoğunun da utangaç olduğu ve gerçek bir arkadaştan bir konuşma yapmasını istediğimde, halka açık bir şekilde konuşmanın utanç verici olduğu söylendi. Ishii Yuichi çok nazik ve kibardı ve gerçek bir arkadaş gibi bir konuşma yaptı ”dedi.

Ayrıca sabah görüşmeleri düzenleyebilirsiniz . Bir müşteri, “Gençken babamı ve annemi kaybettim ve ailem beni hiç uyandırmadı, bu yüzden“ Günaydın kalk! ”Diye vir ses duymayı özlemim var dı.” Kulağa çok basit geliyor, ama biri için çok önemliydi.

Sadece arkadaşlığa ihtiyacın olursa , Ishii Yuichi ve ajansı da sana yardım edebilir. Bir müşteri şöyle yazdı: “Son zamanlarda meşguldüm ve arkadaşlarımla fazla zaman geçiremedim. Her gün sıkıcı çünkü arkadaşlık yok. Facebook ya da blog’uma bana ‘beğeniler’ verecek fotoğraflar yüklemek istiyorum. ”

İnsanların ihtiyaç duyduğu şey buysa, buna değer.

100'den Fazla Karısı Olan Japon Adam
© family-romance.com  

Hepimiz çok farklıyız – her birimizin kuralları, inançları ve beklentileri var. Bu hikayeye katılan insanlar, geleneksel standartlardan oldukça farklı olan kendi başlarına ait olanları yaptı. Ama eğer onları mutlu ettiğinde belki onlar için mutlu olmalıyız.

Ne düşünüyorsun? Bir gün, tüm hayatını tanıdığın kişinin aslında bir aktör olduğunu öğrensen nasıl hissederdin? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.Like it? Share with your friends!

50
5 shares, 50 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Aşk Aşk
13
Aşk
Çok komik Çok komik
1
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
6
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir