14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri


54
6 paylaş, 54 points

Film yapımı,% 100’ü kontrol etmek çok zor olan uzun ve karmaşık bir süreçtir. Sonuç olarak, işler senaryoda yazdıkları gibi olmayabilir. Bu sahnelerin çoğunun düzenlenmesi ve yeniden oluşturulması, ancak bazı izleyiciler tarafından fark ediliyor
Olağan ŞüphelilerYüz tanıma sahnesi aktörlerin bir doğaçlamasıydı. Başlangıçta ciddi bir sahne olması gerekiyordu, fakat aktörler kandırmaya devam ediyor ve birbirleriyle eğleniyorlardı. Sonunda, yapımcı her şeyi olduğu gibi bıraktı ve filmin ana sahnesi oldu.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 1
Gerçek yalanlarBir striptiz sahnesi çekerken, Jamie Lee Curtis yanlışlıkla yere düştü. Arka planda, Arnold Schwarzenegger’in ayağa kalkmasına ve yardımcı olmak için hareket ettiğini görebilirsiniz. Ancak aktris karakter kalktı ve dans etmeyi devam etti.Bu sahneyi tutmaya karar verildi, çünkü Curtisi oynayan aktirist biraz hantal ev hanımı görüntüsü işlendi.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 2
Güzel kadınEdward’ın Vivian’ı bir kolye ile sunduğu sahnede Richard Gere şaka yapmaya karar verdi: Julia elini uzattığı anda kutuyu kapattı. Sonuç olarak, sahne Roberts’tan samimi bir kahkaha atarak tamamlandı ve bu sahne filmden çıkarılmadı.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 3
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük KardeşliğiAragorn’na doğru uçan bıçağı atıyor ve bu sahne gerçekten harika. Aslında, bıçağı atan oyuncu bıçağı kaçırdı ve bıçak gerçekten Viggo Mortensen’e doğru ilerliyordu. Beyzbol derslerinin boşuna olmadığını kanıtlayarak bıçağı vurarak uzaklaştırdı.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 4
From Dusk Till DawnVampirin “Köleliğe hoş geldiniz” ifadesine tepki olarak, Clooney doğaçlamaya başladı ve “Hayır, sağol” dedi. Zaten bir karım vardı “Filmde böylesine bir şaka ile karışık doğaçlamayı çıkarmak iyi olmazdı , bu yüzden izleyicilerin çok hoşuna gitti.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 5
Örümcek AdamSpider-Man’ın bir örümcek ağı kullanmayı öğrendiği an bir doğaçlamaydı. Tobey Maguire, Peter’ın bir süper kahraman olmayı öğrenmek için yaptığı doğaçlamayı kaldırmak iyi olmayacağını karar verdi.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 6
Thor: Karanlık DünyaChris Hemsworth’den komik bir doğaçlama – Thor içeri girdi ve çekiçini rafa astı sahnenin filmde kalması için karakterin doğasına uyduruldu.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 7
BabaSenaryoya göre, Don Corleone’nin bir kedisi yoktu. Kedi çekim sırasında geldi ve Marlon Brando eline aldı. Don Corleone’un kediyi yavaşça okşadığını ve aynı zamanda bir adam ile konuşurken, şaşırtıcı derecede güzel bir sahne ortaya çıktı.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 8
Demir Adam The Avengers ve Iron Man,Robert Downey Jr hep yemek yiyordu. Yemeğini film ekibinden hep saklıyordu. Sonunda, yönetmen vazgeçti ve bu alışkanlığı kendi oyuncunun karakterine ekledi. Karizmasının başka bir harika özelliği eklemiş oldular.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 9
Misyon: İmkansız 2Tom Cruise’ın karşısındaki dövüş sahnesindeki aktör, Tom’a bir bıçak salladığında çekim sırasında neredeyse gözlerini bıçağı sokuyordu. Aktör, bıçağın kolundaki bir güvenlik kablosuyla kurtuldu.

RockySabah koşu sahnesi çekildiğinde, Sylvester Stallone gerçek bir pazarda oynuyordu, çünkü filmin bütçesi kalabalık sahneler için yeterince büyük değildi. Böyle bir koşu sırasında, bir satıcı ona portakal attı. Stallone sahneyi bozmadı ve portakalı yakaladı ve satıcıya teşekkür etti. Sahne filmde kaldı.
14 Başyapıt Filmde Doğaçlama Sahneleri 10Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

54
6 paylaş, 54 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
8
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Aşk Aşk
5
Aşk
Çok komik Çok komik
6
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
2
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
12
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı