15 Şaşırtıcı Duvar Aydınlatma Tasarımı ve Kavramları


73
8 shares, 73 points

Günümüzde birçok dekoratör, ışıkları mükemmel bir şekilde süslüyor. Işıklar evde farklı kişilikler getirir. Ancak, evinizin temasına uygun olan doğru ışığı seçmek önemlidir. Işıklarla ilgileniyorsanız aşağı kaydırmak ve aşağıdaki örnekleri görmek isteyebilirsiniz.
1.Bu renkli bir ışıktır. Genç ve eğlenceli bir şey tercih ederseniz, doğru seçim budur. Duvarınızdaki bir sanat eserine benziyor.

2.Bu muhteşem. Odanızda büyük bir çiçek gibi görünüyor. Açıldığında bile yaprakları siluetini oluşturur.

3.Bu ışık için inanılmaz bir tasarım. Ahşabın duvarlarının altındaki ışığa benziyor. Konuklarınız bunu görünce hayran kalacaklar.

4.Bu başka bir benzersiz tasarım. Duvarın ışık olması için yırtılması gibi. Bunu denemek isteyebilirsin.

5.Bu karanlık bir oda için mükemmel bir illüzyondur. Duvarını ışıkla doldurmuş gibisin. Bunun sadece bir yanılsama olduğunu hemen fark etmeyecekler. Akıllı değil mi?

6.Bu, yüzyıl ortası tasarlanmış bir ışığa benziyor. Işığı çevreleyen kristalleri ve tüyleri vardır. Bunu oturma odanızda deneyebilirsiniz.

7.Bu çağdaş bir duvar lambası tasarımıdır. Bu, bir odadaki büyük alanlar için uygundur. Aynı anda mükemmel bir sanat eseri ve aydınlatma olabilir.

8.Tetris fanatiği misiniz? Kesinlikle bu duvar lambası tasarımını eğlenceli bulacaksınız. İçindeki o çocuk hatıralarını geri getiriyor.

9.Bu tasarım küçük olabilir, ancak odanızda büyük bir etkisi olabilir. Odanıza inanılmaz derecede ışık yansıtır. Bu hantal ışığa sahip olmayı sevmiyorsanız, bu mükemmel bir seçim olabilir.

10.Bu zarif bir tasarım. Siyah çerçeveli yumuşak sarı bir ışığa sahiptir. Bu parlayan bir tabloya benziyor.

11.Duvar lambaları, TV üniteniz için iyi bir arka plan olabilir. Eğlence odanızı loş ışıkla rahatlatır. İstediğiniz herhangi bir ışık rengine sahip olabilirsiniz.

12.Bu bir V duvar lambası. Pirinçten imal edilmiştir. Bu ışıkla ilgili en güzel şey, istediğiniz şekilde ayarlanabilmesidir.

13.Bu dış mekan aydınlatması için mükemmel bir tasarımdır. Pratik bir seçenek olabilen bir LED ışığına sahiptir. Bu ışık metalden yapılmış ve siyah renklidir.

14.Benzersiz ve karmaşık bir şey istiyorsanız, bu doğru seçimdir. Bu, duvara veya tavana takılabilen karmaşık bir ışık tasarımıdır. Bu, bir odadaki avize için de kullanılabilir.

15.Bu foscarini tarlaları duvar lambasıdır. Parlak renkler ile tasarlanmıştır. Bir odada büyüleyici bir etki sağlar.Like it? Share with your friends!

73
8 shares, 73 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Aşk Aşk
13
Aşk
Çok komik Çok komik
2
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
7
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir