17 Yaratıcı Ambalaj Tasarım Fikirleri


52
8 paylaş, 52 points

Kitabı kapağına göre yargılamayın derler. Doğru. Ancak, reklam ve pazarlama dünyasında, bir ürünün satılması için iyi bir ambalajlama çok önemlidir. Bu inanılmaz derecede akıllı ve yaratıcı ürün ambalajına göz atın ve bu ürünlerden en az birini satın almak istemediğinizi söyleyin.

1. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Bu yaratıcı tasarımlı tuvalet kağıdı ambalajı harika görünüyor. Meyveye benzeyen ambalajlar, kokulu tuvalet kağıdı ambalajlarıdır; bu, alıcıların derhal tuvalet kağıdının kokusu fikrini aldıkları anlamına gelir.

2. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Jack Daniels hayranı, Bu süt şirketi, demografilerini gerçekten anlıyor, çünkü sütlerini yetişkin erkeklerin istediği şekilde paketliyorlar. LOL.

3. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Keh Wah fırınları, çerez kutularını, aynı zamanda çerezlerinin tasarımı olan müthiş hayvan tasarımıyla sınırlandırdı. Müşterilerinin ilgisini çekmenin harika bir yolu.

4. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Bir Alman reklam şirketi olan Kolle Rebbe, ‘Magic Tape’ olarak adlandırdıkları bantları için ambalajlarını tasarlarken kutunun dışına çıktı. Bandı ambalajında ​​vurgulamak yerine, boş bir kutu yanılsaması yapmak için hafifçe eğilmiş, ince bir ayna kullandılar.

5. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Bu sabun kalıbı bir dondurma şeklinde – Ahhaproject ekibi tarafından icat edilen süt sabunu için dahi bir fikir. Ancak bunlara dikkat edin, çünkü çocuklar onları gerçek dondurma olarak yemeye çalışabilir.

6. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Hintli tasarımcılar Amerika’nın en sevdiği tahıl meyve halkalarının ambalajını tamamen yeniden tasarladılar. Düzenli kutuyu kullanmak yerine, markalarını hayrete düşüren yaratıcı bir ambalaj yapmak için tahıl şeklini kullandılar.

7. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Spanich şirketi Txaber, bira kutularının ambalajlarını renkli bir şekilde çevirdi. Ürünlerinin adını vermek yerine, bira kutularını her biraya ve renklerine benzeyen renk paleti gibi göstermişlerdir.

8. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Rus merkezli Brandiziac Branding Agency şaraplarını tamamen yeni bir şarap şişesi fikriyle yeniden tasarladı. Maske ruhları için renkli maskeler kullandılar. Akıllı oyun.

9. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Origami hayranı? Bu kâğıt sanat şirketi, ORIKAMI adını verdiği tamamen yaratıcı bir ambalajla yeniden tasarladı. Çocuklarının zanaat yapmak için yaratıcılıklarını kullandıklarını görmeyi seven ebeveynler için mükemmel bir hediye.

10. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

İsrailli BBR Saatchi & Saatchi ajansı, her yaştan insan için mükemmel bir doğum günü hediyesi yapmak üzere çikolatalarını yeniden icat etti. Açıkçası, çikolatalar yaş sınırı olmadığını biliyor.

11. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Bu ‘Harikalar Diyarında Alice’ hediye kutusu “Alice hayranları” için mükemmel bir hediye. Çok güzel ve Lewis Carroll’un Harikalar Diyarı’nda Alice’ten beklediğimiz tüm sürprizlerle geliyor.

12. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Avustralya’dan gelen ustaca tasarım ajansı gıda perakende ürünleri için güzel bir ambalaj hazırladı. Yousli, “Tüm Paketleri Teslim Et” ile doğal tüm yiyeceklerinin sunabileceği en iyi şeyleri sunuyor. Kesinlikle sunan bir paket.

13. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Fransız tasarımcı Olympia Le Tan ve çikolata üreticisi Pierre Marcolini, bu güzel projeler için bir araya geldi – dünyaca ünlü Fransızca macaroons için süslü bir kitap ambalajı. Böyle bir açıklama yaptın.

14. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Polonya merkezli Zupagrafika stüdyosu tasarımcıları sayesinde, Jenga masa oyunu bir daha asla aynı olmayacak. Ünlü masa oyununu Pozan’daki Ekonomi Üniversitesi’nin minyatür bir kopyasına çevirdiler.

15. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Londralı tasarımcı Luckies ve İngiliz hediye stüdyosu bu sevimli ambalajlama fikirleri için ortak oldu. Cidden, başka kim böyle güzel bir hediye paketini mahvetmek istemez ki?

16. Ambalaj Tasarım

muhteşem ambalaj tasarımları

Bu güzel paketlenmiş meyve içecekleri, doğal meyvelerden sıkılmış meyve içecekleri vaat ettikleri için taze meyve iyiliğini garanti eder. Şişenin içinde meyve türünü göstermenin eğlenceli ve yaratıcı bir yolu.

KaynakBeğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

52
8 paylaş, 52 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
13
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
8
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
4
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Aşk Aşk
10
Aşk
Çok komik Çok komik
12
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
8
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
4
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı