Hindistan’dan Bir Kadın 20 Dakikada Dayanılmaz Migren Ağrısını Tedavi Etmenin Tuhaf Bir Yolunu Paylaşdı


123
13 shares, 123 points

İnanılmaz acı baş ağrısı olan Migren, yapılan ilk 3  , dünyanın en yaygın hastalıkların. Uyuşturucular ve takviyeler genellikle acil durum çözümü olsa da, bir migren saldırdığında her zaman kullanılamayabilir. Neyse ki, Indiana’lı bir kadın migrenden hızlı bir şekilde kurtulmak için bir numara bulduğunu iddia ediyor – sadece bir ev aletiyle!

Nestfun olarak biz sizinle bu yeni keşfedilmiş hileyi paylaşmak için buradayız ve umarım harap bir güne neden olan, korkunç migren nasıl olabilir anlıyoruz.

migren doğal tedavi
© Elizabeth Hayes / Facebook  

Muzdaripden sonra 12 saatten fazla bir bölme baş ağrısı , Elizabeth Hayes , Hindistan, onu acıdan tedbir talep etmeye karar verdi. Ancak, birkaç ağrı kesici ve ev ilaçları denedikten sonra ağrıları devam etti. Bu yüzden meseleleri kendi ellerine aldı ve bunun yerine farklı bir çözüm denedi.

migren doğal tedavi
© mell0wseas / reddit   © SilverAce88 / reddit  

İnternet üzerinden yaptığı araştırmada Elizabeth, özellikle akupressür bilimi yoluyla migreni tedavi etmek için bir cihaz buldu. Bununla birlikte, cihazı çevrimiçi olarak sipariş etmek için zamana sahip olmadığından, çoğumuzun evimizde sahip olduğu bir şeyi kullanarak yapmayı buldu. Yiyecek klipsini baş parmağı ve işaret parmağı arasında sıkıştırarak ağrı 20 dakika içinde yarıya indi.

migren doğal tedavi

Bu hile ile rahatlamış ve şaşırmış olan Elizabeth, diğer migren hastalarına yardım etmek için Facebook sayfasındaki deneyimi hızla paylaştı . Görevinde hızla viral gitti. Birçoğu bu numarayı daha önce denediklerini, sadece bir yiyecek klipsiyle değil , baş parmak ile işaret parmağı arasındaki alana baskı uygulayan herhangi bir nesneyle yaptıklarını söyledi . Baskı noktasını sıkıştırmak için başparmağınızı ve işaret parmağınızı bile kullanabilirsiniz!

Bu neden işe yarıyor?

migren doğal tedavi

Akupressure , vücuttaki her organın bir noktaya bağlı olduğu eski bir Çin tıbbı şeklidir Bu noktalara fiziksel baskı uygulayarak, insanlar belirtilerinden bir rahatlama bulabilirler. Bunun işe yaramasının nedeni, herhangi bir hastalık ya da ağrıyla mücadele etmek için gerekli olan enerjinin doğal enerji akışını geri kazanmaya yetecek kadar basınç olmasıdır .

migren doğal tedavi
© shutterstock.com   © shutterstock.com  

Acupressure göre, bilinen başparmak ve işaret parmağı arasındaki bölge  He Gu , biri  size stres ve migren dan yardım almak yardımcı olabilir acupoints . Bu nokta, kalın bağırsakla bağlantılıdır, yani sindirim sorunlarına da yardımcı olabilir.

Bu, ağrıları gidermek için alternatif yollar arayanlar için harika bir çözüm olsa da, hamile kadınların bunu uygulamamaları gerektiğini unutmayın.

Hiç migreniniz için akupunktur denediniz mi? Ya da belki ağrıyı ortadan kaldırabilecek başka numaralar biliyorsunuzdur? Hangi yöntemin sizin için en iyi sonucu verdiğini bize söyleyin!Like it? Share with your friends!

123
13 shares, 123 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
6
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
10
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
9
Eğlenceli
Aşk Aşk
4
Aşk
Çok komik Çok komik
5
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
10
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir