2018’de En Çok İzlenen Erotik 5 Erotik Film


58
8 shares, 58 points

 AŞK – LOVE

Karmaşık iilişkilerin yaşandığı ve bolca erotik sahnelerin olduğu bu filmde aşkın vucut bulmuş hali tüm çıplaklığı ile izleyicilere sunulmuştur.  İzleyiciler tarafından da aldığı puana göre beğenildiği düşünülebilir.

İtiraf: Bölüm 1

2013 yapımı İtiraf, Joe adında seks bağımlısı bir kadının yaşadıklarına odaklanıyor. Joe, Seligman adlı bilge bir adamla tanışır. Çocukluğundan başlayarak tüm yaşaımını ona anlatmaya başlar. Ergenliğinde yaşadığı ilk cinsel deneyimden tutunda, evli olmasına rağmen aynı anda 2 erkekle nasıl ilişkiye girdiğine dair herşeyi anlatır…Nymphomaniacfilminin; erotik bir film olduğu için, Türkiye’de ve birçok ülkede yasaklandığını hatırlatmak isteriz. Bu yüzden 18 yaşından küçüklerin kesinlikle ama kesinlikle izlememesi gereken bir film olduğunu da önemle hatırlatırız…Nymphomaniac adlı bu film süresi çok uzun olduğu için, aynı yıl içinde  2 parça halinde yayınlandı. Nymphomaniac serisinin ilkini izlemektesiniz…

PARİSTE SON TANGO 

Seksi oyuncu marlon brando baş rolünde bulunduğu film oldukça içten ve sıcak olarak geçmektedir. Evlilik aşamasında olan jeanne bir yandan onun telaşı içinde ayrıca ev bulma telaşındadır. Günün birinde beğendiği evi gezerken ilginç bir adamla tanışarak aralarında sıcak ilişkiler olacaktır. Ne kadar istemese de buna kalbi ve bedeni mani olamayacaktır.

9 Songs

Canlı müzikler kulağa hoş geliyor ama keşke aynı şeyler o ilişki sahnelerinde de olsaydı, daha fazla aşk katılmış sevişme sahneleri, bu filmi sanatsal yapabilirdi. İzleyicisine göre, rahatsız edecek yerleri elbet olacaktır ancak bir ilişkinin erkeğe hatırlattıkları açısından bağlanması bence güzeldi. Yönetmenin tercihine dayalı filmin gidişatı gereği gelsin müzik, akabinde gelsin sevişme durumu da filme ayrı bir hava katmış. En azından fazla göz tırmalamıyor. Film fazlaca müstehcen sahneler içerse de bir o kadar cesurca çekilmiş bir yapım, gençlerin izlememesi şiddetle tavsiye olunur.

İTİRAF: BÖLÜM 2 

İtiraf: Bölüm 2 – Nymphomaniac: Vol. II bir önceki filmin devam filmi yönetmen koltuğunda Lars von Trier oturuyor ve baş rol oyuncuları arasında Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Willem Dafoe gibi isimler yer alıyor.+18 sahnesi oldukça fazlaLike it? Share with your friends!

58
8 shares, 58 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
9
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
14
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
9
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
Aşk Aşk
2
Aşk
Çok komik Çok komik
4
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
15
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
10
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir