Kusursuz görünmenize yardımcı olabilecek 8 paha biçilmez güzellik sırrı


91
22 shares, 91 points

Çoğu kız görünüşlerine her zaman çok dikkat eder, ancak tarih, düğün veya tatil gibi önemli bir olay güzellik endişelerini yepyeni bir seviyeye taşıyabilir. Büyük miktarda para harcamadan muhteşem görünmek ister misiniz? Bu yazı tam ihtiyacınız olan şey!

Nestfun her zaman takipçilerinin olası tüm sorunlara çözüm bulmalarına yardımcı olmak ister. Yani bu yazıda, en önemli olduğunda kusursuz kalmanıza yardımcı olacak bazı etkili ipuçları ve püf noktaları var.

Pürüzsüz, parlak cilt efekti

Güzellik Sırrı: Pürüzsüz Cilt
© JustDreamsOf / Youtube   © Heidi Hamoud / Youtube  

Ssağlıklı bir cilt tonu yakalamanızı ve gözlerimizin altındaki koyu halkalardan kurtulmamızı sağlayan bir makyaj tekniğidir. Bunu yapmak için, yüze ıslak bir süngerle makyaj yapılır.

Bir sır daha var: bir servete mal olan yarı saydam bir pudra kullanmak yerine, bebek pudrası kullanmak. Evet, doğru okudunuz! Diğer tüm profesyonel ürünler kadar iyidir ve bu pudra ile makyajınız inanılmaz görünecektir. Sürecin tüm yönleri burada açıklanmıştır .

Beyaz gülümse

Güzellik Sırrı: Dişleri beyazlatma
© Güncel Bulun  

Beyaz bir gülümseme kusursuz bir görünümün vazgeçilmez bir parçasıdır. Ne yazık ki, tatlılar ve kahvenin diş minesinin rengi üzerinde kötü bir etkisi vardır. Neyse ki, evde dişlerinizi beyazlatmak için kullanabileceğiniz etkili bir yöntem var. Tek ihtiyacınız olan bazı aktif kömür hapları.

Birkaç hapı öğütün, diş fırçanızı suya ve daha sonra tozun içine batırın ve 5 dakika boyunca dairesel hareketlerle dişlerinizi fırçalayın. Neredeyse hemen sonucu göreceksiniz – prosedürü uyguladıktan 2 hafta sonra dişleriniz daha parlak hale gelecektir!

Sararmadan güzel tırnaklar

Güzellik Sırrı: Sarı tırnaklardan kurtulma
© Güzellik Çözümleri  

Tırnaklarınızın doğal rengi çoğu zaman cila altında gizlenmiş olsa bile, sararmış tırnaklara sahip olduğunuzu farketmek yine de hoş değildir. Daha beyaz olmalarını istiyorsanız, biraz kabartma tozu gerekir. Kabartma tozu farklı yönlerden tırnaklarımız için iyidir: tırnak etlerini yumuşatır ve tırnakların yüzeyine zarar vermeden parlatır.

2 çay kaşığı hidrojen peroksit ve 1/2 çay kaşığı kabartma tozu gerekir. Tüm malzemeleri karıştırın , karışımı tırnaklarınıza uygulayın ve 5 dakika bekleyin. Sonrasında ellerinizi yıkayın. Tırnaklarınız hala çok sarı ise, istenen sonucu elde etmek için işlemi tekrarlamanız gerekir (aynı gün değil).

Kaşlar arasındaki kırışıklıklar ile başa çıkmak için Botoks’a bir alternatif

Güzellik Sırrı: Kırışıklıklardan kurtulma
© Çılgın Kupon Bayan   © Depositphotos  

Bu yöntem garip görünebilir, ancak birçok kişi çalıştığını iddia ediyor. Kaşlarınız arasında kırışıklıklar varsa ve sizi rahatsız ediyorsa, kırışıklıklar üzerine tıbbi bant yapıştırın ve uyurken orada bırakın. Bu deneyi yapmak neredeyse hiç zaman veya çaba gerektirmez. İşe yararsa Botoks’ta çok para vermekten kurtulacaksınız.

Güzellik Sırrı: Güçlü ve sağlıklı tırnaklar

Güzellik Sırrı: Güçlü tırnaklar için ne yapmalı
© Güzellik Mania  

Tırnaklarınızın daha sağlıklı görünmesinin birçok yolu vardır. Örneğin, hint yağı büyümesini artırır, A vitamini ayrık tırnakları eski haline getirir ve badem yağı onları güçlendirir.

Tırnaklarınız zayıfsa, buzdolabınızdan bir limon kullanın. Limon suyunun tırnaklarınızı güçlendirmek ve kurtarmak için en iyi doğal tedavilerden biri olduğu kabul edilir. 2 hafta boyunca limon suyuna batırın ve daha  sağlıklı olmalarını izleyin .

Güzellik Sırrı: Gözlerinin altındaki morluklardan kurtulun

Güzellik Sırrı:: Göz altı morlukları ve torbalarından kurtulun

Popüler yamaların yanı sıra, gözlerinizin altındaki koyu halkalardan ve morluklardan kurtulmanıza yardımcı olacak bir ürün var. Patateslerden bahsediyoruz ! Rende kullanarak sadece 2 dilim kesmeniz veya buzdolabında soğutulmuş bir tane öğütmeniz gerekir. Daha sonra, bazı pamuklu pedleri suyuna batırın ve gözlerinize uygulayın. Bunu haftada 2 kez yapın, yüzünüzün daha sağlıklı görüneceğini göreceksiniz.

Güzellik Sırrı: Güzel koltuk altı

Güzellik Sırrı: Güzel koltuk altı için ipuçları
© Güzel Bryana / Youtube  

Bir elbise giymek çok fazla cilde maruz kalabilir. Koltuk altlarının karanlığının bilincindeyseniz, bu basit ve güvenli tarifi kullanabilirsiniz.

Sadece 1 çorba kaşığı bal ve rendelenmiş aktif karbon gerek. Malzemeleri karıştırın, koltuk altlarınıza uygulayın, karışımı 20 dakika orada bırakın ve ardından ılık suyla yıkayın (kalan karışımı yüz maskesi olarak kullanın). Prosedürü haftada 2-3 kez tekrarlamanız önerilir.

Güzellik Sırrı: Şişmiş ayakları unut.

Güzellik Sırrı: Şişmiş ayaklardan nasıl kurtulur
© Faydalı Güzellik İpuçları   ©  

Bu belirti ile karşılaşırsanız, sebebini belirlemek için önce doktora gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Şişmiş ayaklardan kurtulmanıza yardımcı olabilecek doğal ilaçlara gelince, bu maydanoz karışımının vücuttaki aşırı sıvıyı etkili bir şekilde çıkardığı için en iyi sonucu verdiğini düşünüyoruz .

Evde hazırlamak için taze maydanoz ve bir karıştırıcıya ihtiyacınız olacaktır. Bitkiyi yıkayıp öğütün, ardından karışımı bir termos içine koyun, içine 17 litre sıcak su dökün ve bütün gece demlenmeye bırakın. Sabahları infüzyonu süzmeniz ve boşaltmanız gerekecektir. Günde 3 defa içilir. İnfüzyonu 2 gün boyunca içtikten sonra 3 dakika daha mola verin. Bu yöntemi deneyin; bacaklarınız, özellikle önemli olaylarda topuklu ayakkabı giyerken daha rahat hissetmeye başlayacaktır.

Başka bir vazgeçilmez güzellik hack biliyor musunuz? Like it? Share with your friends!

91
22 shares, 91 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
7
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Aşk Aşk
14
Aşk
Çok komik Çok komik
1
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
6
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir