Apple iPhone 11 Hakkındaki Söylentiler


52
5 paylaş, 52 points

Apple’ın yeni nesil cep telefonu, iPhone 11 (veya iPhone XI) hakkındaki son çıkan dedikodular neler
Apple, ürün hattını ve yayın programını tam olarak gözden geçirmeyi planlamıyorsa, iPhone 11 olarak adlandırılacak olan bir sonraki iPhone’un piyasaya sürülmesinden sadece biraz uzaktayız. Söylentiye geçen yılın iPhone X’in piyasaya sürüldüğünden beri çalkantılı bir şey oldu ve bu “devrimci” el cihazının satışlarının kötü olduğu yönünde haberler çıktığında, Apple’ın bir sonraki manşeti ne olursa olsun beklenti yükseldi. Geleneğe göre, gelecek iPhone hakkında bol, çelişkili raporlar var. Özetlemek için aşağıda en güvenilir olduğuna inandığımız şeyleri topladık.DigiTimes’ın yeni bir raporu da Apple’ın iPhone ve iPad’i 2019’da Lightning’ten USB-C’ye taşıyacağını ileri sürüyor. Bu hoş bir hareket olsa da, Apple’ın bu değişikliği yapacağı konusunda şüphemiz var. Okumaya devam edin

iPhone 11: Bilmeniz gereken her şeyIPhone X aylardır kötü bir performans sergiliyor – bir çok arıza olduğu ortaya çıktı. – en azından Apple’ın standartlarına göre. Sözde “zayıf” satış ve kesik üretim hedefleri , şirketin kaçınılmaz amiral telefonu ile çalışmalarını kestiği anlamına geliyor. Bununla birlikte, cihazın adı için görüş ayrılıkları var.Eylül’de, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın yanı sıra ilk iPhone sürümünün 10. yıldönümünü temsil etmek için “X” rakamını kullanarak iPhone 10’un piyasaya sürülmesini gördük. Bu, bir sonraki amiral gemisi telefonun iPhone 11, hatta iPhone XI olabileceği ve bir iPhone 9 ve iPhone 9 Plus da görebileceğimiz anlamına geliyor. Konuları karıştırmak için, bir iPhone X Plus’ın , 1,332 x 2,688 piksel çözünürlüğünde, D33 kod adı verilen 6,5 inçlik bir ölçüm yapıldığı ve bir iPhone SE 2’nin bile raporları olduğu bildirildi . ‘IPhone SE 2018’ adlı dublajla, Forbes , Mobile Fun’un iPhone X ve iPhone SE’nin açısal gövdesi arasında hibrit bir tasarım sergileyen CAD tasarımlarını bir araya getirdiğini bildiriyor .

iPhone 11 çıkış tarihiEylül ayının başlarındaki bir etkinlikte ilk çıkacağını oldukça eminiz. Bir kaç hafta sonra bir çıkış tarihi açıklanır.Önceki etkinlikleri bir rehber olarak kullanarak, iPhone 11 lansmanı 11 Eylül Salı günü gerçekleşebilir. Apple’ın bir iPhone 9 ve iPhone 11’i piyasaya sürmesi halinde dokuzuncu ayın on birinci günü başlayacak olursak, şirket çok fazla 9/11 tarihi hep kullanmayı özen gösterse de, diğer yankılarına rağmen. Ön siparişlerin, telefonların 21 Eylül’de satışa çıkarılmasından önce 14 Eylül’de açılması bekleniyor.

Apple iPhone 11 Hakkındaki Söylentiler 1
iPhone 11 fiyatıApple’ı neredeyse yakından tanıyan ve bir sonraki yılını doğru bir şekilde kestiren analist Ming-Chi Kuo’ya göre, Apple iPhone 11’i iPhone X’den daha ucuz hale getirebiliyordu – 300 dolara kadar (~ 225 £) daha ucuz. IPhone X, geçen Eylül’de piyasaya sürüldüğünde 999 dolara mal oldu ve birçok kişi bu fiyatın ne kadar kötü bir şekilde harcadığını görünce, CEO Tim Cook, şirketin içindeki teknolojinin miktarını haklı çıkararak şirketin kararını meşrulaştırdı. Bu, satışa sunulan rapor edilen düşüşün açıklanmasının bir yolunu bulabilir. Eğer Kuo doğruysa, yeni ucuz 5.8in iPhone X 800 dolara satılacak, daha büyük olan 6.5in iPhone X Plus 900 dolar seviyesinde olacak ve sözde “bütçe” modeli 600 $ ‘ı geri alabiliyor. Bunlar ucuz değil, herhangi bir esneme ile değil, ancak prim fiyatlandırmasıyla tanınan bir üretici tarafından pazarın daha ucuz ve doğru bir harekete işaret ediyor


Apple iPhone 11 Hakkındaki Söylentiler 2
iPhone 11 boyutları ve ekranlarıRaporlara göre, Eylül ayında aşağıdaki iPhone modellerini göreceğiz. 4in iPhone SE 24.8in iPhone 95.5in iPhone 9 Artı5.8 iPhone 11 – muhtemelen 6.1in’e genişletiliyor6.5in iPhone X Plusİkincisi, sırasıyla, bir LCD ve OLED ekran ile gelir ve Face ID özelliği . Bu söylenti, tanınmış analist Ming-Chi Kuo’dan kaynaklanıyor ve daha sonra Bloomberg’in Mark Gurman tarafından destekleniyordu . Bazı söylentiler 6.1in modelinin maliyetleri düşürmek için 3D Touch ve çift arka kamera dahil olmak üzere bazı işlevselliği bırakabileceğini öne sürüyorlar.

KGI, Apple’ın Touch ID’yi tamamen iPhone 11’de olmuyacağına inanıyor. Bu da iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Apple’ın parmak izi tanıma teknolojisi ile donatılmış son telefonları olacağını gösteriyor. Ayrıca Face ID’nin gelecek nesil iPad’lere de geleceğine inanılıyor. Bu söylentileri kullanarak, MySmartPrice kısa bir süre önce ” 6.1 inç ekrana sahip olan yeni Apple iPhone 2018 modeline ilk göz attığını” öne süren bir video yayınladı . Bu aslında cihaza özel bir bakış değil;

Site aynı zamanda , iPhone X Plus’ın bu kez 6.5in ekrana sahip olması beklenen benzer görüntüleri gösteren bir video yayınladı .

AYRICA BAKINIZ: Apple 2018’de Daha Ucuz iPhone SE Çıkaracak

OLED iddialarına geri dönersek, önceki söylentilerin Apple’ın 2019 yılına kadar “OLED’e geçişini tamamlayacağını” öne sürdüğü, tüm modellerin teknolojiyi ekleyeceği anlamına geliyordu. Güney Kore’nin ET News gibi raporlar Apple’dan bir yetkili: “. Apple son zamanlarda 2019 yılında iPhone modeli planlama başladı ve her üç tipte OLED benimsemeye karar verdi. iPhone X’de kullanılan OLED düşük ısılı polisilikon olan (LTPS) LCD Kalite , performans, vb. ” Bu, Apple’ın iPhone X için mevcut OLED tedarikçisi olan Samsung ile olan ilişkisini güçlendirebilir veya LG’nin hükümleri devralmasını sağlayabilir. LG’nin iPhone X Plus için ekran tedarikçisi olduğu söylentileri var. Ancak, OLED pahalıdır ve Apple gerçekten birden fazla cihazı çıkaracaksa, özellikle iPhone SE 2’de maliyetleri düşürmek için daha ucuz modeller için LCD ile takılmayı tercih edebilir. IPhone SE 2’nin Fransız web sitesi Consomac’dan geldiğini bildiren Consomac , Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) veritabanında yeni bir Rus dili düzenleme dosyasının ortaya çıkarıldığını ve bir el cihazının piyasaya sürülmesinin mümkün olabileceğini öne sürdü. Bu raporun ardından, Japonya Ekranı’nın iPhone için LCD tedarikçisi olan hisseleri % 20’ye kadar düştü.

iPhone 11 tasarımıIPhone 11 gerçekten iPhone X üzerinde bir adım değiştirme ise, biz bir çentik, neredeyse bezelden az bir ekran olması ve önceki modelde görülen kamera kurulumu ile gelmesini bekliyoruz.Bu, TechnoCodex’in iPhone 11 prototipinin “özel sızdırılmış görüntüleri” olarak adlandırdığı şeyle desteklendi . Bu görüntüler, iPhone X gibi dikkat çekici bir şekilde görünen telefonun arkasını gösteriyor. Ayrıca, mor ve yeşil renkli bir arka camla birlikte altın bir çerçeve gösteriliyor. Bu renkler, ya camı korumak ya da altındaki gerçek renkleri gizlemek için tasarlanmış kapaklar olabilir, ancak Apple iPhone 11’deki iPhone 5C’deki renk seçeneklerini karıştırırsa ilginç olurdu.DigiTimes’ın yeni bir raporu Apple’ın iPhone ve iPad’i 2019’da USB-C’ye taşıyacağını ileri sürüyor. Adı açıklanmayan “kaynak IC satıcılarındaki” kaynaklara atıfta bulunan hareket, şirketin tescilli Lightning bağlantı noktasının sonunu işaret ediyordu. Yine de, biz biraz şüpheli. Yıldırım sadece altı yaşında, Apple terimlerinde bile öldürmek için çok erken. Ayrıca Yıldırım Apple paranın büyük miktarda yapar ve biz şirketin evrensel şarj için ondan kurtulmak için gidiyor şüphe – olursa olsun hepimiz ne kadar istediğinin. Üçüncü taraf satıcılar Apple sertifikalı bir çıkartma almak isterlerse, paraya mal olan MFI lisans programına kaydolmaları gerekir. Apple bunu yine de vermeyecek.

iPhone 11 çipleri: Intel veya Qualcomm?IPhone 11 , mobil yonga üreticisi ve Apple arasındaki gerilim arttıkça , Qualcomm modem yongalarından Intel çiplerine geçecek .Rapor, Intel’in bashand çip 2H18 yeni iPhone modellerinin tek tedarikçisi olacağına inanan Kuo (tekrar) geliyor. Qualcomm’ın da emirleri hiç paylaşmayabilir. Kuo’ya göre Intel, Apple’ın teknik gereksinimlerini karşılayabilecek ve Qualcomm’a kıyasla rekabetçi bir fiyat sunacak. Geçtiğimiz yıl, Intel ve Apple’ın 5G teknolojisi üzerinde birlikte çalıştığı bildirildi , bu yüzden belki de ABD’li yonga yapımcısı için böyle bir nimet olmayacaktır.Qualcomm’un hüküm sürdürebilmesinin bir nedeni de, Apple’la yaşanan gerilimlere ve önceki yasal mücadelelere rağmen Qualcomm’un Intel’e kıyasla 5G’ye hazır olmasıdır. Qualcomm’dan Intel’e geçişin, bir sonraki iPhone’unuzun görünümü ve özellikleri için ne anlama geldiğini merak ediyorsanız, temelde çok çekişmeli.


Apple iPhone 11 Hakkındaki Söylentiler 3
iPhone 11: 5G Olacak mı?IPhone 11 etrafında dönen bir başka söylenti , 3G olacağı iPhone 3G, (bunu hatırlıyorum?) Ve iPhone 5, 4G içinde geldi ayak izlerini takip ederek, 5G desteği ile gelebilir . IPhone 11, oyunu devrimci bir 5G yükseltmesiyle bir kez daha değiştirebilir.Kanıt, her zamanki gibi bürokrasidir. Business Insider geçtiğimiz günlerde Apple’ın 28GHz ve 39GHz bantları kullanarak “baz istasyonu vericileri ve alıcıları arasındaki çok yollu ortamlarda ve hücresel bağlantı performansını test etmek için” izin talebinde bulundu. Bu, 5G’yi kolaylaştıracak ve böylece cihazların hücresel bağlantısının hızını ve bant genişliğini arttıracaktır.

iPhone 11: KameraSöylentiler iPhone 11’in Huawei P20 Pro gibi bir üçlü kamera dizisiyle gelebileceğini öne sürüyor . Apple’ın büyük fikirlerinin çoğunun, yepyeni fikirleri üretmek yerine rekabetin ne olduğunu ortaya çıkarmaktan kaynaklandığını söylemek haksızlık olsa da, Apple’ın ekstra bir kamera nasıl eklediğini görmek ilginç olacaktır. Haber, Tayvan’ın Ekonomik Daily News’inden geliyor ve birinin 3x optik zum yeteneğine sahip olabilen 12 megapiksellik bir sensöre sahip olduğunu öne sürüyor. Bunu P20 Pro ile karşılaştırmak, iPhone 11’in sensörlerinin her birinin Huawei’nin 40-megapiksel, 20 megapiksellik ve 8 megapiksellik üçlü dizisinden daha küçük olabileceği görülüyor.Gelecek iPhone’lar için jest desteği ve kavisli kenarlar etrafındaki söylentiler artarken, EDN , üçlü kamera kurulumunun 2019’da piyasaya sürülen en az bir iPhone’a geleceğini iddia ediyor. Apple’ı seçerse 2018’de iPhone 11’e gelebiliyor olması da olası. iPhone X gibi başka bir son teknoloji cihaz oluşturmak için

AYRICA BAKINIZ: iPhone X incelemesi: iPhone 8 Plus Almanız Daha İyiBeğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

52
5 paylaş, 52 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
13
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
8
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
4
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Aşk Aşk
10
Aşk
Çok komik Çok komik
12
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
8
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
4
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı