Artık Snapchat İle Gönderdiğiniz Mesajları Silebilirsiniz.


75
8 paylaş, 75 points

Artık Görüntülü Sohbet’e gönderdiğiniz mesajların, görüntülenmediyse bile Sohbetleri Temizle kullanarak silebilirsiniz.
Ayrıca Bitmoji, Friendmoji ve Snapchat Spectacles 2.0’in daha iyi kullanılabilirliği güncellemeler geldi.
Snapchat, eterik doğası nedeniyle başladığında dalgaları yaptı. Mesajların kendi kendini imha edeceği bilgiyle, her şeyden ve Snaps ilegüvenli bir şekilde yollayabiliyorsunuz. Ancak, geliştiricileri, bu benzersiz satış noktasını yavaş yavaş Replay gibi özellikler ekleyerek aşındırıyor ve artık uygulamadaki ekran kısıtlamalarını aşmanın bir yolu bile var . Bu nedenle, Snapchat’un, Clear Chat’lerin lansmanıyla, köklerine geri dönmesini görmek güzel.Bu özellik, gönderilen iletilerinizi okuyup okumadıkları dikkate alınmaksızın hem bireysel hem de grup sohbetlerinizde silmenizi sağlar. Güncellemeden önce, kişiler arasındaki mesajlar, her iki tarafça okunana kadar sohbet günlüğüne oturacaktı. Bu mesaj utanç verici olsaydı… yutkunursun, birazcık krizin içinde olursun. Elbette, mesaj okunduktan sonra veya 30 gün boyunca açılmamışsa silinir, ancak Snapchat’ın en son güncellemesi bir mesajı görmeden önce temizlemenizi sağlıyor. Artık yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları hemen silebilirsiniz.

Snapchat’de bir mesaj nasıl silinir1. Snapchat uygulamasını açın2. Arkadaşlar sayfasına erişmek için ekranın sağında hızlıca kaydırın3. Sohbet sütununa dokunun4. Zaten göndermiş olduğunuz mesaja dokunun ve basılı tutun5. Sil’e dokunun. Artık pişman olmuyorsun

Sohbetteki diğer kullanıcı veya kullanıcı grubu mesajınızı görmez, ancak mesajın, örneğin WhatsApp’ta silinen mesajların görünme şeklini içeren mesajı sildiğinizi görebilecekler . Clear Chats, Snapchat’ın en yeni eklentilerinden sadece bir tanesidir. Diğerleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Artık Snapchat İle Gönderdiğiniz Mesajları Silebilirsiniz. 1
IOS’ta Dünya Kupası Bitmoji ve FriendmojiSohbetleri temizlemenin yanı sıra Snapchat, Bitcoji’ye Dünya Kupası temalı güncellemeler getirerek, ülkenize (veya piyango ekibine) destek vermek için adınızı Adidas ve Nike kitlerinde giydirmenizi sağlar.
Artık Snapchat İle Gönderdiğiniz Mesajları Silebilirsiniz. 2
Taraftarlar, resmi İngiliz Nike takımı, ünlü sarı Brezilya Nike tişörtü veya Almanya tarafından giyilen beyaz Adidas takımı da dahil olmak üzere çok sayıda farklı sette, Dünya Kupa tahminlerimizdeki turnuvaya katılmayı seven takımlar giydirebilirler . Desteğinizi göstermek için, sadece Bitmoji uygulamasında kıyafetlerinizi değiştirin ve güncellemenin Bitmoji’yi kullandığınız her platformda etkili olduğunu göreceksiniz.Snapchat ayrıca iOS Bitmoji klavyesindeki Friendmoji’yi yavaş yavaş yayınlayacak. Bitmoji ve Snapchat hesaplarına bağlı olanlar şimdi Snapchat dışındaki kişilere Friendmojis gönderebilecekler.Snapchat Spectacles 2.0 şu anda İngiltere’de Amazon’da mevcut Snapchat’s Gözlükleri elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı – kelimenin tam anlamıyla. İkinci nesil model şu anda İngiltere’de Amazon’dan satın alınabiliyor .

Giyilebilir kamera cihazının ilk çifti elde etmek inanılmaz derecede zordu; sadece garip robot satış makineleri kullanarak kullanılabilir. Söylemeye gerek yok, Snapchat bu geleneksel dağıtım rotasını umuyor, Spectacles 2.0 selefinden daha iyi satmalı.Snapchat Spectacles 2.0, daha küçük bir şarj çantası, geliştirilmiş su geçirmez tasarımı ve Onyx Moonlight, Sapphire Twilight veya Ruby Daybreak içeren daha geniş bir renk yelpazesine sahiptir.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

75
8 paylaş, 75 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
10
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
8
Aşk
Çok komik Çok komik
9
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
5
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı