2019’da Bilgisayara Uzaktan Bağlanmak İçin En İyi 8 Uygulama


76
8 paylaş, 76 points

Bilgisayarınızı başka bir bilgisayardan uzaktan kontrol etmek için özel bir yazılıma ihtiyacınız olacak.Bir uzaktan erişim yazılımı veya uzaktan kontrol yazılımı yardımıyla, bunun kesinlikle uğraşmadan gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle başkalarına yardım etmek söz konusu olduğunda, birden fazla şekilde oldukça faydalı olabilir. Sizin kadar teknolojiye aşina olmayan arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz olabilir. Bu teknoloji meraklısı dünyada herkes hızlanmayacak, bu yüzden böyle bir yazılım sadece izleme amacıyla kullanılsa bile süper yardımcı olabilir.

Temiz bir bağlantı kurmak için ek yazılımlara dayanan pek çok uzaktan erişim programı vardır. Sağlam bir bağlantı ile programı kullanmak sizin için kolaylaşır. Katılması gereken sadece sizin bilgisayarınız veya cihazınız değil. Söylemeye gerek yok, bunların çoğu farklı cihazlarla da yapılabilir.

Bazı araçlar diğerlerinden daha kolay olsa da, yazılımın birçok alanında güvenilir olan bir şey isteyeceksiniz. Ayrıca, daima mevcut en iyi uzak masaüstü deneyimini edindiğinizden emin olmak istersiniz . İdeal olarak, yazılım ne kadar karmaşıksa, o kadar fazla kontrol sahibi olursunuz. Sunulması kolay olmayan bir programa bağlı kalmaktan kaçınmanız gereken bir şeydir. İstediğiniz şekilde başlamak için; Size bu olumlu sonucu garanti edecek sağlam bir programa ihtiyacınız olacak. Güven bana, seçim ve seçim için fazlasıyla var. Bununla birlikte, herkes kendi ihtiyaçlarına uygun daha iyi seçeneklerden birini bilmek isteyecektir.

Chrome Uzaktan Masaüstü

Chrome Uzaktan Masaüstü bağlanma uygulaması

Şimdi, çoğunlukla bir Chromebook veya Chrome web tarayıcısı kullanıyorsanız, Chrome Remote Desktop sizin için bir seçimdir. Sadece tek başına adıyla, tüm cihazlarınızda kullanmanız için daha basit bir araç olacaktır. Aracın kendisi, Google dışında hiçbiri tarafından geliştirilen benzersiz bir özel protokol kullanıyor. Yazılım yüklendikten sonra istediğiniz kişilere kolayca erişerek masaüstünüzü paylaşmaya kolayca başlayabilirsiniz.

Bu programın en iyi yanı, kullanılan her bağlantının tamamen güvence altına alınmasıdır. Ayrıca Windows, macOS, Linux, iOS ve Android gibi diğer cihazlarda da çalışır.

TeamViewer

teamViewer uzaktan bağlantı

Mevcut en popüler uzaktan yazılım araçlarından biri olan lansmandan bu yana 1,7 milyardan fazla cihazı birbirine bağladı. Bu yazılım sadece iş amaçlı değil, kişisel ihtiyaçlarınız için de kullanılabilir. TeamViewer ayrıca uzaktan yazdırma, dosya aktarımı ve katılımsız bilgisayarlara diğer aygıtlarla da erişmek için kullanılabilir. Kullanılabilecek diğer yöntemleri kurarken ihtiyacınız olanı yapabilen bir yazılım olarak düşünün. Pek çok kişi bunu piyasadaki en iyi uzaktan bağlantı çözümlerinden biri olarak kabul eder .

Remote Utilities’in en bilinen özelliği, yüzde yüz özerk destek seçeneği olarak çalıştırılabilmesidir. En katı güvenlik önlemlerinden bazılarına bile uyan bir şeye sahip olmak iyidir. Kesin bir karar vermeden önce denemek istersen, 30 güne kadar ücretsiz deneyebilirsin. Konfor amacıyla bir şeyi denemek hiç kimseye zarar vermedi, ama sizi temin ederim ki hiçbir şeyden pişman olmayacaksınız.

UltraVNC

UltraVNC uzaktan bağlantı programı

Bazılarımızın mümkün olan en yüksek kontrol miktarına karşı güçlü bir arzusu var. UltraVNC olarak bilinen yazılımın yardımı ile bu bir problem olmadan gerçekleşemez. VNC protokolünün kullanılmasını sağlayan çok özel bir yazılımdır. Bu, faydalı olan her bir varyantın sayısız varyantında mevcut olan özel bir protokoldür. Şimdi, bu yazılım hakkında tek düşününce sadece Windows ile çalışıyor. Durum böyle olsa da, yine de size yardımcı olabilecek çeşitli özellikleri desteklemektedir.

Microsoft Uzak Masaüstü

Şimdi, bu Microsoft’un yaratıcı ekiplerinden gelen basit ama süper güçlü bir uygulamadır. Bunun size masaüstleriyle, sanal uygulamalarla ve tabii ki uzaktaki bir bilgisayarla bağlantı kurma fırsatı verir. Windows tabanlı herhangi bir cihazınız varsa, zamanı geldiğinde bu programla çalışabileceksiniz. Alternatif bir seçenek olarak, gerektiğinde ayrı olarak indirebilirsiniz, sadece amacınıza bağlıdır.

CloudBerry Remote Assistant

Bu, katılımsız erişimden dosya aktarma yeteneklerine kadar bir dizi yararlı özellik ile birlikte gelen temiz bir çözümdür. CloudBerry Remote Assistant kişisel ve profesyonel amaçlar için tamamen ücretsizdir, bu hepimizin duymasını sevdiğimiz bir şey. Bu çok yönlü bir seçenek arıyorsanız, bu yazılımın lehinize çalışmasını sağlayın.

AeroAdmin

AeroAdmin muhtemelen ücretsiz uzaktan erişim için kullanılacak en kolay programdır. Neredeyse hiçbir ayar yok ve her şey hızlı ve kendiliğinden destek için mükemmel olan noktaya kadar. Hem ticari hem de kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir. Bu yazılımın tek dezavantajı bir sohbet seçeneği bulunmamasıdır. Yani bu akılda tutulması gereken bir şey.

AnyDesk

Bu, aynı zamanda biraz basit bir uzak masaüstü programıdır. Başka herhangi bir program gibi kurulabilir, ancak taşınabilir olması için çalışabilme kabiliyeti vardır. Yazılım aslında hem ses hem de dosya aktarımını destekliyor ve gerekirse uzaktan bir oturum da kaydedebiliyorsunuz. İlk başta çalışmak biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak ilk seferinde biraz oynamaya başladığınızda daha kolay olacaktır.

Çözüm, katılımsız erişim, yazılı ve sesli sohbet, çok bölgesel kimlik doğrulama sunucusu ve dosya aktarımı gibi pek çok zarif özellik sunar. Anında destek için, hedef iş istasyonuna kurulum yapmadan bağlantı kurabilirsiniz. Cloudberry Remote Assistant kişisel ve profesyonel amaçlar için ücretsizdir.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

76
8 paylaş, 76 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
6
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
1
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
10
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
9
Eğlenceli
Aşk Aşk
4
Aşk
Çok komik Çok komik
5
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
10
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı