Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi


57
6 shares, 57 points

Ağabeyi olanlar, biriyle büyümenin zor olduğunu biliyorlar, ama aynı zamanda, başınıza gelebilecek en kutsanmış şeylerden biri. Bazen sizi çıldırtabilir, ancak sizi koşulsuz olarak daima sevecek ve hayatlarımızdaki varlığını kabullenmek için almamamız için birçok neden var.

Nestfun olarak biz,  bu kardeşin, ağabeyi olan hepinizin ne kadar şanslı olduğunu göstermeye adadık.

1. Size sporla tanıştırabilir.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Arkadaşlar – Futbollu Bir – IMDB  

Kardeşler rekabetçi olmaktan ve ağabeyine sahip olmaktan hoşlanır; tüm çocukluğunuz boyunca hemen hemen her sporda fikir ayrıcı bir partneriniz olması demektir. Spor aktivitelerinden hoşlanıyorsanız, büyük kardeşinizle çocukluğunuzda çalan birçok anınız var.

2. Size nasıl havalı olacağınızı öğretebilir.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Stranger Things – Will ve Jonathan Clash / Netflix’

Ağabeyinin hayatınız üzerinde büyük bir etkisi var ve muhtemelen bilmeseniz bile, araştırdığınız kişi o. Size en yeni trendleri, müziği ve kendinizi utandırmadan nasıl havalı davranacağınızı öğretecektir. Neredeyse her şey dünya hakkında ve nasıl havalı olacağına dair her şey olduğunda, muhtemelen onu kardeşinden öğreneceksin.

3. Size kendiniz için ayağa kalkmayı öğretebilir.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Thor / IMDB  

Ağabeyin, sana hayat hakkında bildiği her şeyi öğretecek ve senden korkusuz bir insan olma görevini yerine getirecek. Yaşlı kardeşler, kendilerini küçük kardeşleri için rol model olarak konumlandırma eğilimindedir ve asla hazırlıksız çıkmanıza izin vermeyeceklerdir.

4. Arkadaşlarıyla arkadaşsınız ve hepsi sizi koruyabilir.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Warner Bros  

Sadece ağabeyiniz sizi korumakla kalmaz, aynı zamanda tüm arkadaşları sizi gerekirse beladan kurtarmak için her zaman orada olurlar. Kardeşinin en iyi arkadaşları sana onlardan biri olarak davranacak, bu yüzden seni arayan bir sürü insan olduğunu bilmek iyi bir şey.

5. Yaptığı aynı hataları yapmana izin vermiyor.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Üvey Kardeşler / IMDB  

Kardeşin, deneyim açısından yaşamda her zaman bir adım önde olacak ve sana yaşamında ne yapman gerektiğini ve yapmaman gerektiğini söylemek için bu deneyimi kullanacak. Gitmek üzere olduğunuz yolda çoktan yürüdü ve kendi tecrübesinden yola çıkarak daima yapılacak en doğru şeyin ne olduğunu size söyleyecektir.

6. Ağabeyi: Sizin için neyin iyi olduğunu bilir.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Arkadaşlar / Warner Bros  

Bazen seni kızdırmasına rağmen, ağabeyin önemli olduğunda yanlış seçimler yapmana asla izin vermeyecek. Her zaman yolda kaldığınızdan ve doğru olanı yaptığınızdan emin olacak, ve onu görmeseniz bile, çok aptalca bir şey yapmadığınızdan emin olmak için daima sizi izliyor olacak.

7. Ağabeyi: Düşüşü sizin için alabilir …

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Kodaline: Brother / IMDB  

Ağabeyinin son şekerini alırsan, kardeşin seni ailene götürebilse de, senin başının derde girmesine asla izin vermez. Ağabeyin seni her zaman koruyacak ve iki kez düşünmeden kendini senin için feda edecek.

8. … ve düşerken ayağa kalkmanıza yardımcı olur.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Sinir bozucu kardeşim / CJ-eğlence  

Bir ağabeye sahip olmak, yaşam boyu en iyi bir arkadaşa sahip olmak demektir. Büyük zamanlar karıştığında bile, ona ulaşması için ona her zaman güvenebilirsin. Büyük kardeşler hata yapmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorlar ve sizi asla yargılamayacaklar.

9. Sonunda gerçek bir aşk-nefret ilişkisinin anlamını anladınız.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Üvey Kardeşler / IMDB  

Ağabeyinin takılmak istediğin en havalı insan olduğunu düşündüğün günler olacak, ama onunla yüzünü tokatlamak istediğin günler de olacak. Kardeşinle olan ilişki, sana, nefret-nefret ilişkisinin nasıl bir şey olduğu hakkında çok şey öğretecek ve onunla çok fazla savaşabilseniz bile, uzun süre birbirinize kızgın kalamayacağınızı biliyorsunuz.

10. Ama en önemlisi, sizin için her zaman oradadır.

Bir Ağabeyine sahip Olmamız Neden Çok İyi
© Warner Bros  

İyi zamanlarda ve kötü günler için ona her zaman güvenebilirsin. Kardeşin seni yargılamıyor. Size karşı sert olabilir, sert bir sevgi gösterir ve hatta her zaman kusurlarınızı gösterir, ama sizi umursamayı asla bırakmayacak. Ve ne olursa olsun, ona her zaman güvenebileceğini bileceksin.

Şimdiye kadar muhtemelen senin yanında bir ağabeyi olduğu için ne kadar şanslı olduğunun farkındasın. Büyük erkek kardeşlerin bir nimet olduğuna katılıyor musun? Ağabeyinizle devam eden aşk-nefret ilişkiniz var mı? Bize yorum bölümünde ne düşündüğünü söyle.Like it? Share with your friends!

57
6 shares, 57 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
10
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
8
Aşk
Çok komik Çok komik
9
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
5
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir