Bir erkeğin asla bir kadına itiraf edemeyeceği 12 şey


69
7 paylaş, 69 points

Her kadının içinde gizemli olduğunu söylüyorlar. Peki ya erkekler? Ayrıca kızlarımızın tahmin bile edemeyeceğimiz sırları vardır.

Nestfun , hiçbir erkeğin size söyleyemeyeceği 13 şeyin bir listesini çıkardı.

1- Kendine güvenen kızları seviyoruz

Mesele şu ki, erkekler kadınları kendileri gibi algılıyor. İşte bu yüzden bir erkek, karizmatik ama aşırı düzgün vücutlu bir kızı seçmeyi tercih ediyor. İnanması güç, ama kendine güvenmek bir kadını fiziksel olarak daha çekici hale getiriyor.

2- Nasıl göründüğün benim için önemli

Erkekler, sevdiklerinin modaya uygun giyinip giyilmemesiyle ilgilenmezler. Her biri, sevdikleri kadınları, imajlarının hem zarif hem de seksi olduğu ancak zaaftan yoksun olduğu “akıllı seksi” bir tarzda görmek istiyor. Erkeklerin gözleriyle sevdiklerini unutma.

3- Nasıl yapılacağını bilmiyorum

erkekler herşeyi bilmez

Bir kadının gözünde “erkek olmak” onlar için çok önemlidir. İşte bu yüzden erkekler başarıdan emin olmasalar bile herhangi bir işe girer. Bir saç kurutma makinesinin nasıl tamir edileceğine dair bir fikirleri olsun olmasın, kadınlarının önünde güçlü ve akıllı olmaları gerekir.

4- Zor bir soru sorduğunuzda kaybolmuş hissediyoruz

Kadınlar “Şişman mıyım?” üzgün bir surat yaparken, ancak kavurucu bir görünüm koruyor. Kelimeler, erkeklerin onlara cevap vermekten nefret ettiklerini ifade edemez. Eğer bir elbise bir kızın daha büyük görünmesini sağlarsa, erkek fark edecek, ancak yine de istediğini düşünerek iltifatla cevap verecektir.

5- Göze alamam

Erkekler her zaman rekabet eder ve bu bir sır değildir. Bir barda içki içerek kendilerini arkadaşlarıyla karşılaştırırlar ve başarısızlıkları kabul etmekten nefret ederler. Bir adam kız arkadaşına bir şeye parası yetmeyeceğini söyleyemez.

6- Kıskancım

erkekler kıskançtır

Erkekler duygularını açıkça ifade eden kişiler değildir ve onlardan biri kız arkadaşını başka biriyle flört ederken gördüğü zaman, tek bir duygu vermez. İnanın bize, içeride birçoğu ile kaynaşıyor.

7- Biz de seni inceliyoruz

Bayanlar, bir erkek sizi bir restorana davet ederse, gelinlik seçmek için acele etmeyin. Işık flört, şakalar ve gülümsemeler, yalnızca seninle ilgilendiğinin bir işaretidir, sonsuza dek götüreceğine değil.

8- İltifatları severiz

Bu, iltifatların genellikle erkekler tarafından yapıldığı bir gelenektir, ancak duydukları övgüleri duymaya bayılırlar. Bizim gibi şefkatli sözlere ve sıcak bakışlara ihtiyaçları var ve bu küçük şeyler her şeyi değiştirebilir. Erkekler sizi görmeden önce doğru kıyafeti seçerek zaman kaybetmediklerini bilmek isterler.

9- Kızsal şeyleri severiz

erkekler de manikür pedikür yapar

Evet, doğru: tırnaklar ve pürüzsüz bir cilt bile bir erkeğin kendisinin gözünü diktiğinin işaretleri ve kadınlarda böyle. Erkekler ayrıca sadece rahatlamak için kadınların TV şovlarını izlemeyi sever. Sadece iyi saklıyorlar çünkü “erkekler anlamıyor”.

10- Korkuyorum

erkekler korkar mı?

Bir erkek korkularından bahsetmemeli, değil mi? Ama herkesin fobileri var ve bu da doğru. Erkekler size zayıflıklarını göstermemek için karanlıktan veya örümceklerden korktuklarını söylemeyeceklerdir. Ama saklanırken terlikle o hamamböceğini atmaya hazır ol.

11- Ben hislerimi gizleme ustasıyım

Herhangi bir kızı gözyaşlarına taşıyan romantik bir filmin doruk noktası erkekleri de aynı şekilde etkileyebilir. Tek fark acımasızca saçma sapan bir şey izlediğini söyleyip gözlerini silerek temizlemektir.

12- Sebepsiz bırakmayız

Bir erkek ilgilenirse asla gitmeyecek. Sebepsiz bir şey yapmaz. Ve iyi hissettiği birini bırakırsa, bunu bir kerede yapamaz – böyle bir kız kalbinin içinde özel bir yere sahiptir.

Sadece adamlarımızın yüksek sesle söylemekten korktukları birkaç şeye dokunduk, ama onların kalplerinin bizimki kadar sevgiye ihtiyacı olduğunu anlamak yeterli.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

69
7 paylaş, 69 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
9
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
5
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Aşk Aşk
12
Aşk
Çok komik Çok komik
13
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
9
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
5
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı