Bir Fotoğrafçının Oyuncaklardan Çektiği Muhteşem Fotoğraflar


80
10 shares, 80 points

Oyuncakların fotoğrafını çekmekle ilgili ilginç bir şey yok gibi görünüyor çünkü onlar sadece oyuncak herhangi bir duygu ifade edemeyen hiçbir duygusu olmayan figürler. Ancak yaratıcılık ve yetenek bazı olağanüstü şeyler üretebilir ve fotoğrafçı Jared Middleton bunun doğru olduğunu kanıtladı. Modelleri oyuncaklardan seçti ve gişe rekorları kıran film çekimlerinden daha soğuk olmasa da harika görünen harika fotoğraflar çekti.

Oyuncaklardan fotoğraf çekimleri

© sirdork730 / instagram   © sirdork730 / instagram 

Jared Middleton, modelleri oyuncak olan bir fotoğrafçı. Fakat bu onun çalışmasıyla ilgili tek benzersiz şey değil – çektiği fotoğraflar o kadar inanılmaz ve gerçekçi ki, cansız figürlerle sahnelediklerine ve eylemin gerçek olamayacağına inanmak mümkün değil.

Bu gibi fotoğraflar çekmek çok fazla yaratıcılık ve çaba gerektirir ve kameranın arkasında olan her şey çok daha az heyecan verici ve ilginç. Middleton, fotoğraflarında gerçek ateş ve suyu kullanarak, figürlerin doğru konumda durmasını sağlamak için teller gibi birçok araç kullanmaktadır.

Middleton, Star Wars filmlerinin gerçek bir hayranı olmalı,  çünkü genellikle Star Wars karakterlerinin figürlerini kullanıyor  . Bununla birlikte, bazen “eylemi” başka oyuncakların bir karışımını da içerir – en zıt olanları Pokémon karakterleridir. Bu fotoğraflar biraz farklı olsalar da, daha az çarpıcı değiller.

View this post on Instagram

Nap time ? #sirdorkphotography

A post shared by Jared Middleton (@sirdork730) on

Middleton ayrıca, tipik bir fotoğraf çekimi işlemini göstermek için sahne arkası videoları paylaştı. Abonelerinin birçoğu ilham aldı ve oyuncak fotoğrafçıları oldu. Ondan öğreniyorlar ve Middleton tavsiye vermekten ve oyuncak fotoğrafçılığı ile ilgili bazı ipuçlarını paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

star wars oyuncak fotoğraflanması

© sirdork730 / instagram   © sirdork730 
star wars oyuncakları gerçek gibi

© sirdork730 / instagram   © sirdork730 /

İşte Middleton’un çektiği daha harika fotoğraflar. Gerçekten harika bir aksiyon filminin çekimleri gibi gözükmüyorlar mı? Bunu kesinlikle izlerdik.

muhteşem oyuncak fotoğrafları

© sirdork730 / instagram   © sirdork730 / instagram

Jared Middleton’un fotoğraflarını beğendiniz mi? Modeliniz olarak hangi oyuncaları kullanırsınız? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.Like it? Share with your friends!

80
10 shares, 80 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
9
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
4
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
13
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
6
Aşk
Çok komik Çok komik
8
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
4
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
14
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir