Bu hafta izlemeniz gereken 11 yeni fragman


54
8 shares, 54 points

Bir hikayenin büyülü / efsanevi / bilimkurgu bölümlerini anlatmak ve izleyicilerin anlayamayacakları kadar tanımsız bırakmak arasında gerçekten güzel bir denge var. Filmler, aramızda belirsizce yaşadığı zaman, kendi başımıza bazı spesifik özellikleri hayal etmemize izin vermenin harika olduğunu düşünüyorum, ancak bir filmin bunun gerçekleşmesi için doğru rehberliği sağlaması gerekir.

Birkaç hafta önce The Wailing’i izledim ve büyüleyici, karmaşık, sembolizm yüklü bir dünya yaratmaya çalışırken bu işareti özlediğini hissediyorum. Filmi çok sevdim – hikaye ilerledikçe gittikçe daha büyüleyici bir şekilde efsane olan çok karanlık ve çok komik bir suç draması ve hala kafamdan çıkaramayacağım çekici bir çekim ile olayları gizliyor. (Onu görenler için Minolta ile olanıdır.)

Ancak film hiçbir zaman ana karakterinin kusurlarını veya mücadelelerini tanımlamaz. Bu topraklama olmadan, bütün bu şeylerin gerçekte ne anlama geldiğini ve hissettiklerini yorumlamak imkansız, yönetmen duvara bir sürü harika şey attı. Bir noktaya kadar işe yarıyor. Keşke filmin hepsini izleyebilmek için bir lens önerebilseydi.

Bu haftadan itibaren 11 fragmanı kontrol et.

TERMINATÖR: KARANLIK KADER

Her Terminator filmi gibi hissedilir, çünkü Terminator 2 , diziyi canlı tutmak için acı dolu bir girişimdir. Dark Fate’in bu lanetten kaçabileceğinden emin değilim , ama bunun için birkaç şey var: Linda Hamilton, Sarah Connor rolünü tekrar ediyor ve film, orijinal filmlerin daha basit alanlarını yansıtıyor gibi görünüyor – avlanan tek bir kişiyi koruyarak gergin bir kedi ve fare oyununa görünüyor. 1 Kasım’da çıkıyor.

BIR ZAMANLAR HOLLYWOOD’DA

İşte Quentin Tarantino’nun son filmi için ilk fragman. Bir Zamanlar Hollywood’da bir zamanlar çok şey oluyor, ama çoğunlukla Hollywood yıldızlığının kenarındaki bazı insanların Charles Manson’un kavrayışına kayma biçimleriyle ilgili olduğu anlaşılıyor. 26 Temmuz’da çıkıyor.

OYUNCAK HIKAYESI 4

Toy Story 4’ün en yeni fragmanı , filmin nasıl görüneceği hakkında oldukça iyi bir fikir veriyor: tüm oyuncaklar garip bir konumda bir araya getirilmiş, eğlenceli ve eğlenceli yeni yüzlerin ortaya çıkması için birçok bahane ile birlikte (esas olarak, bu demek oluyor ki) Keanu Reeves cameos ve Key ve Peele tarafından dile getirilen bir ikili). 21 Haziran’da çıkıyor.

WESTWORLD

Bu fragmanın Westworld 3. sezonda neler olup bittiğiyle ilgili sırları ve ipuçlarıyla dolu olduğundan eminim , ama her zamanki gibi ne anlama geldiklerini hiç bilmiyordum. Yine de, Aaron Paul’un bir mopey hırsızı oynamasını izlerken potansiyel olarak tamamen etkileyici olmayan bir zaman geçiriyorum. Gösteri gelecek yıla kadar geri dönmüyor.

YEARS & YEARS

HBO’nun, açık bir şekilde distopik sonuçlar elde etmek için 15 yıl boyunca geleceğe dair hayal gücünü yansıtan , sezon boyunca, daha az yoğun Black Mirror versiyonuna benzeyen bir TV dizisi var . Şov şu anda Birleşik Krallık’taki BBC One’da yayına girdi ve 24 Haziran’dan itibaren tamamlandıktan sonra HBO’ya geldi.

Stranger Things 3 Fragman

Stranger Things’in üçüncü sezonunun en yeni fragmanı, 80’lerin filminin başka bir klasik filmini daha vurgulamaktadır: çok büyük olasılıkla reşit olmayan insanlar. Bu çok rahatsız edici bir komplo hattı yapmak için kesindir. Yeni sezon 4 Temmuz’da başlıyor.

STAR TREK: PICARD

Star Trek , CBS All Access için açıkça bir çekiliş oluşturuyor ve şimdi ağ, Picard spinoff ile daha ağır bir vurucu çekiyor. Bu hafta şov hakkında neredeyse hiçbir detay vermeyen ilk bir tanıtımımız var, ancak bu en azından Patrick Stewart ile başa çıkabiliyor. Henüz bir başlangıç ​​tarihi yok.

THE NIGHTINGALE

Jennifer Kent’in Babadook’tan bu yana ilk filmi , 1920’lerde Avustralya’da tutsak tutuklayanaskeri bir lider bulmaya çalışan bir kadına odaklanan çok farklı bir korku. Bu fenomen Babadook oldu, bu kesinlikle kontrol etmeye değer olacak. Film 2 Ağustos’ta çıkıyor.

ANTHROPOCENE

Antroposen , Dünya gezegeni karşıtı Dünya’ya benziyor – hareket halindeki gezegenin muhteşem görüntülerinden oluşan bir grup, ancak insanlığın doğanın muhteşem eserlerinden ziyade gezegene yaptığı dehşetlerden biri. 25 Eylül’de çıkıyor.

ICE ON FIRE

HBO, kendimizi bu korkunç karmaşadan kurtarmaya yönelik olası çözümlerin bazılarına bakan bir iklim değişikliği dokümanı da içeriyor. Leonardo DiCaprio tarafından üretilmiş ve anlatılmış ve 11 Haziran’da prömiyer yapacak.

THE ART OF RACING IN THE RAIN

Bu, son derece sevimsiz 2017 filmi olan The Dog’s Purpose tarafından dünya genelinde 205 milyon dolarlık gişe filminde başlamış görünüyor . Şimdi bütün filmlerini yeni dalga bir netice dahil geliyorsanız Bir Köpeğin Journey 26 milyon $ yaptı, sadece ilk haftasında , ve açıkça bir netice, Bir Köpeğin Way Home, gibi ses için yaratılmış tamamen ilgisiz filmden yapılmış Dünya çapında 76 milyon dolar . Ve yakında, Yağmurda Yarış Sanatı’nı da göreceğiz , ki bu da bir köpeğin ne kadar iyi olduğu ile ilgili.Like it? Share with your friends!

54
8 shares, 54 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
8
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Aşk Aşk
5
Aşk
Çok komik Çok komik
6
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
2
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
12
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir