Bu Hafta İzlemeniz Gereken 9 Yeni Fragman


54
6 paylaş, 54 points

Yeni fragmanlar: Black Mirror, Jurassic World: Fallen Kingdom ve daha fazlası
JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOMYeni Jurassic World en azından bir şey yapmış görünüyor: Jeff Goldblum’u geri getiriyor. Ve filmin arkasındaki ekip, bu fragmanda Goldblum’un seslendirme merkezli olduğu şeklindeki hareketinin ne kadar doğru olduğunu biliyor gibi görünüyor. Geri kalanı, dinozorların ve insanların kötü kararlar aldığını gösteriyor. Film 22 Haziran’da çıkacak.

BLACK MIRRORNetflix, Black Mirror’un dördüncü sezonu için bu hafta tam bir fragman çıkardı ve yakın gelecekleri yakın mesafeden vuran ve kaçınılmaz olarak ters yönde ilerlediği için üzgün ve korkutan başka bir dizi serisi olduğunu net bir şekilde gösterdi. Yeni bölümler 29 Aralık’ta çıkacak.

DOCTOR WHO CHRISTMAS SPECIALBBC, bu hafta çıkacak olan Doctor Who Christmas Special fragmanına bir göz atın . Peter Capaldi’nin rolündeki ve Jodie Whittaker’la olan ilişkisinin sona ermesi nedeniyle, kısa sürede 30 saniyede bir hızla geçerken, Doctor Who hayranları için heyecan verici bir an oluyor; Doktoru oynamak için ilk kadın kim olacak. Doğal olarak, Noel’de havaya uçuruyor.

ALTERED CARBONNetflix’in bir sonraki büyük serisi Altered Carbon’dur ve bu ilk bakış oldukça ilginç. Gösteri, insan bilincinin ölmek yerine yeni bir bedene aktarılabileceği bir dünyada gerçekleşir ve ilk sezon cinayete teşebbüs edilen bir cinayeti çözmeye çalışan bir askerin izini sürüyor. Her şeyin temelini oluşturan kitap çok büyük bir hit oldu, bu nedenle önümüzdeki aylarda bu kitap hakkında daha fazla bilgi bekliyoruz. Serisi 2 Şubatta ortaya çıkacak.

WORMWOODÜnlü belgesel film yapımcısı Errol Morris, CIA’in rezil cahillik programı ve içinde gizlenmiş bir insanın gizemli ölümüyle ilgili çok serin, çok korkunç bir film olan Wormwood’la geri döndü . Gerçek suç hikayeleri şu an süper popüler ve bu Netflix’in en büyüleyici hikayelerinden biri olması gibi görünüyor. Film 15 Aralıkta çıkacak.

YOU WERE NEVER REALLY HEREBu fragmanda en sevdiğim çekim jöleli fasulye. Çok basit, ama o kadar çok şey var ki: yavaş, parçalı ve garip rahatsız edici. Yönetmen Lynne Ramsay’ın filmi, genç kızları erkekler ticareti yapmaktan sonra çıkan bir tetikçi gibi görünen bir savaş veterineriyle ilgili. Şimdiye kadar yapılan filmin muhteşem yorumları var ve ürkütücü görünüyor. 6 Nisan 2018’da çıkacak.

7 DAYS IN ENTEBBENarcos’da birkaç yıl çalıştıktan sonra , RoboCop yeniden doğanın müdürü, bir uçak kaçırma ile başlayan ve büyük ölçüde başarılı bir İsrail kurtarma misyonuyla sona eren Uganda’daki 1976 rehin krizi hakkında yeni bir filmle geri döndü. Film gerçek olayların önereceğinden daha az ciddi olan enerjik bir soygun film vibe özelliğine sahip gibi görünüyor, ancak sanırım bu çok daha eğlenceli bir film yapıyor. Mart 2018 çıkacak.

Tom Clancy’s Jack RyanAmazon, Jack Hunt for Red October , Patriot Games ve diğer büyük filmlerde yer alan Tom Clancy karakteri Jack Ryan’ı ele geçirmesi üzerine kısa ve tatlı bir ilk göz attı . Özellikle, Jack Reacher karakteri değil, bu kabrini yazarken yarısına kadar aynı olduğunu düşündüm. Her neyse, gösteri John Krasinski’yi canlandırıyor. Bu aksiyon yıldızı yeniden icat etmesini sağlayamayacağından hâlâ emin değilim, ancak sanırım yeterli oyuncu yönetmeni buna inanıyor. Gösteri, gelecek sene bir noktada çıkıyor.

Alita: Battle AngelBu fragmanın hemen bitmesini istemedim.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

54
6 paylaş, 54 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
13
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
8
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
4
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Aşk Aşk
10
Aşk
Çok komik Çok komik
12
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
8
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
4
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı