En iyi AirPod aksesuarları


39
4 shares, 39 points

Bir aksesuara ihtiyacınız var? Eh, Apple AirPods gibi en popüler ürünlerden biri olduğunda , bazı insanlar için önemli olabilecek küçük eksikliklerin üstesinden gelmeye yardımcı olan ek durumlar ve diğer eklentilerle birlikte kendi aksesuar eko sistemini oluşturma eğilimindedir. 

Geçtiğimiz birkaç hafta ve aylarda bahsi geçen her bir ürünle ilgili kendi uygulamalı deneyimlerime dayanarak, bazı AirPods aksesuar seçicilerimize kısa bir bakış. Çoğunlukla vakalar ve kulaklık geliştirmeleri, bulduğum birkaç ilginç şey daha var.

Yeni AirPod aksesuarları göründüğünde daha fazla ekleyeceğim.

Kulaklık Kutuları

En iyi AirPod aksesuarları

Catalyst’in AirPods Case’unun  50 TL daha ucuz sahte sürümlerini bulabilirsiniz , ancak Catalyst, satın alabileceğiniz en iyi AirPods sağlam kasasıdır. Sadece AirPod’larınızın kasasını korumakla kalmaz, aynı zamanda tamamen su geçirmez hale getirir. Bir diğer önemli özellik: Birlikte verilen karabina, AirPod’larınızın kaybolmasını önlemek için kasayı bir kemer halkasına veya sırt çantasına bağlamanızı sağlar. Kasa, karanlıkta parlayan bir versiyon ve özel Apple Store’da sadece  5 dolara satılan renkler dahil olmak üzere birkaç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor .

EarBuddyz 2.0 Kulak Kancaları

En iyi AirPod aksesuarları

Bazı insanlar AirPod’ların kulaklarına o kadar sağlam şekilde durmasını ister. Ancak benim gibi diğer kulaklar da AirPod yuvaları için mükemmel değildir. Ve entegre kapak kancası veya “spor kanatçıkları” içeren birçoğu da dahil olmak üzere silikon kapak seçeneklerinin geldiği yer burasıdır. 

Şimdi sürüm 2.0 olan EarBuddyz’i kullandım  , ancak AhaStyle  ve hem EarPods hem de AirPod’larla çalışan diğerleri de dahil olmak üzere benzer birçok seçenek bulabilirsiniz  . Hepsi iki ya da üç kanca takımı için 5 10 TL mal oluyor.

Tek sorun, AirPod’ları kendi durumlarında geri almak için yüzgeçleri çıkarmak ve bir yerde saklamak zorunda olmanızdır. Bu bir sıkıntı ve hem AirPods hem de EarBuddyz’e uyan bir davaya yatırım yapmak isteyebilirsiniz

ZenPod

En iyi AirPod aksesuarları

Fidget-spinner çılgınlığı geldi geçti, ancak yeni 30 $ olabilir  ZenPod  gelen  Hava Vinil Design  onu geri getirmek yardımcı olabilir.

Evet, bu AirPod’larınız için ilk eğirme davasıdır ve açıkçası zekice bir ustalıktır. Üç renk seçeneğinde mevcut olan ZenPod, kasanın her iki tarafında gizlice arzuladığımız eğirme faktörünü veren hassas rulmanlara sahiptir.

Ne yazık ki, AirPods kablosuz şarj özellikleri eklemiyor (nerede bu yeni Apple, nerede?), Bu yüzden tamamen zen değil ama kim bilir – belki bu özelliği gelecekteki bir sürümde görebiliriz?

AirPods için Apple Kablosuz Şarj Çantası

En iyi AirPod aksesuarları

Apple’ın yeni Kablosuz Şarj Çantası, 1000 TL  ücret karşılığında yeni AirPod’larla birlikte geliyor; ancak Apple, ilk nesil AirPod’ların sahipleri için de ayrı satıyor. Tek sorun pahalı olması, özellikle de şarj pedi dahil olmadığından kulak içi kulaklıklarınızı şarj etmenin kolay bir yolunu bulmak için biraz pahalı görünüyor.

Powerpod

En iyi AirPod aksesuarları

Apple’ın Kablosuz Şarj Çantası’na 79 $ harcamak istemiyorsanız, AirPod’larınıza kablosuz şarj eklemenin daha ucuz bir yolu PowerPod’dur (30 $). AirPods Kablosuz Şarj durumu daha iyi, ancak PowerPod çalışıyor – ve AirPod’larınızı da koruyor. Dahil değil: kablosuz şarj pedi. Belkin burada gösterilmiştir. 

 AirSnap Çantası

En iyi AirPod aksesuarları

Sağlam deriden yapılmış ve kısa bir kapanma sistemi ve “kayıp önleme” klipsi ile donatılmış olan Twelve South’in AirSnap çantası, bir AirPods kasasına biraz daha farklı.

Bluetooth vericisi

En iyi AirPod aksesuarları

AirPod’larınızı uçuş eğlence sistemiyle veya spor salonunda kablolu bağlantı gerektiren bir makineye yerleştirilmiş TV ile kullanmak istiyorsanız ne yaparsınız? Eh, bir geçici çözüm, herhangi bir 3,5 mm ses jakına takabileceğiniz nispeten ucuz bir Bluetooth vericisi satın almaktır. TaoTronics ve diğer az bilinen markalardan temin edilebilen birkaç verici vardır

AirPod’larınızı bir vericiyle eşleştirmek için, telefonunuzdaki Bluetooth’u kapatmanız (veya yalnızca AirPlane moduna geçirmeniz) gerekir, AirPod’larınızı kendi durumlarına getirin, verici üzerindeki Bluetooth düğmesini eşleştirme moduna girene kadar basılı tutun ve ardından AirPods kasasındaki eşleştirme düğmesine basın. Like it? Share with your friends!

39
4 shares, 39 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
8
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Aşk Aşk
6
Aşk
Çok komik Çok komik
7
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
3
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
12
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir