Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri


82
8 paylaş, 82 points

Bazen iç mekanlarımıza yeni bir şeyler eklemek istiyoruz, ancak mağazalardaki eşyaları sevmiyoruz ya da sadece onlara para harcamak istemiyoruz. Neyse ki, büyük miktarlarda para harcamadan kendi ellerinizle harika şeyler yaratabilirsiniz. Bugün hayata geçirebileceğiniz basit, el yapımı fikirler topladık.
16. Güzel bir duş altlığı oluşturun.Sıkıcı duş zeminlerinden sıkılanlar için harika bir fikir . Banyonuza yeni bir şey eklemek istiyorsanız, bu mat sizin aradığınız şeydir.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 1
15. Fotoğraflar ile boş bir duvar süsleyin.Bazen minimalist aşıklar bile odalarındaki duvarları süslemek ister. Bu durumda, bir  fotoğraf kolajıgerçekten güzel olurdu. Evimizde en sevdiğimiz çekimlerimiz olduğu için bu dekorasyonu tek bir sent harcamadan yaratabilirsiniz.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 2
14. Halı için ikinci bir şansEski bir kiliminiz varsa, bu fikri deneyebilirsiniz . Boya ve bant yardımıyla sıradan bir halıyı tasarımcıya dönüştürebilirsiniz. Benzersiz bir desen oluşturun ve yepyeni öğenizin tadını çıkarın.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 3
13. Bir bankı yenileyin.Eski bir bankın dışında rahat bir eşya yapmak için çok fazla para harcamanıza gerek yok  . Birkaç yastık ekleyin ve biraz dinlenin!
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 4
12. Ek alanÇamaşırhanede her zaman raf ve çekmece eksikliği var, ama aslında kullanabileceğiniz yeterli alan var. Farklı sepet ve kavanozları koyabileceğiniz ve kendinizi organize edebileceğiniz tezgah kurulumu yapmanızı öneririz .
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 5
11. Şık bir dergi ve kitap sahibiSıradan raflar ve kahve masaları sıkıcı bulursanız, ilginç bir kitaplık oluşturabilirsiniz . Kişisel tarzınızı yansıtacak bu öğeyi oluşturmak için sadece birkaç malzemeye ihtiyacınız olacak.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 6
10. Duvarları süsleyin.Evinizin tüm modern trendlere uymak zorunda kalmadan muhteşem görünmesini sağlamak için, kendi ellerinizle yapabileceğiniz birkaç ayrıntı eklemeniz yeterli. Örneğin, süper şık görünen rahat bir ahşap duvar kurabilirsiniz .
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 7
9. Radyatörleri saklayınKaplanmamış radyatörler genellikle odanızı oldukça çirkin gösteriyor. Ama bu sorunu çok fazla para harcamadan çözebilirsiniz. Evinizi daha da lezzetli kılacak bu panelleri yapmanız gerekiyor.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 8
8. Bir pencere bankıKendi ellerinizle çok fonksiyonlu bir tezgah oluşturun  . Oturup kitap okumak, oynamak, dinlenmek vb. İçin rahat bir yer sağlar. Hiç kimse, bu bankın sıradan bir raf ünitesinden yapıldığını tahmin edemez.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 9
7. Eski bir araba lastiği dışından bir havalı sandalye yapın.İhtiyacınız olan benzersiz bir sandalye yaratmak için: bir lastik, 2 MDF tahta, bir ip, silikon, metal vida ve su bazlı boya. Her iki MDF kartında lastiğin çevresine karşılık gelen daireler çizin. Daha sonra bunları MDF kartlarından çıkarın, lastiğe yapıştırın ve 4 vidayla sabitleyin. Detaylı, adım adım talimatlar için buraya tıklayın ve yeni koltuğunuzun tadını çıkarın!

6. Düz Fayansları bir başyapıt haline getirin.Farklı desenlere sahip yer karosu günümüzde oldukça popülerdir ve döşemenizi kendiniz boyayabilir ve düzenleyebilirsiniz . Bu kolay yöntem, sevmeye yardımcı olamayacağınız bir başyapıt oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 10
5. Pencerelerinizi düzeltin.Sıradan pencereler evinizi sıkıcı gösteriyor. Bazı basit pencere dekorları yardımıyla odanızı rahat bir mekana dönüştürebilirsiniz .
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 11
4. Bir “rustik” duvar rafıEğer mutfağa alışılmadık bir şey eklemek istiyorsanız, bu bıçak yapabilirsiniz tutucu bir odun tahta ve birkaç mıknatıslar kullanarak.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 12
3.Karmaşık ağaç dalları ile yapılmış bir askılıkBirçok insanın, ne yapacağını bilmedikleri, ama atmak istemedikleri eski boynuzları vardır. Neyse ki, boya ve renkli koli bandı yardımıyla bunları yükseltebilir ve evinizi dekore etmek için raf olarak kullanabilirsiniz.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 13
2. Bir hamak koltuğuBazen yapmak istediğimiz tek şey yalnız kalmak, biraz dinlenmek ve bir kitap okumak. Bir  hamak sandalye bunun için en iyi çözümdür ve yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Düşmeyi önlemek için kaliteli malzemeler kullanmanız gerektiğini unutmayın.
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 14
1. Çiçek saksılarını süsleyin.İçinize bazı vurgular eklemek istiyorsanız, ekicilarınızı süsleyebilirsiniz . Sadece kendi ellerinize ve polimer kilinize ihtiyacınız olacak.Bu fikirlerden herhangi birini denediniz mi? En ilginç hangisi?
Evinizi Daha İyi Hale Getirecek 16 Para Tasarruflu Tasarım Fikirleri 15Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

82
8 paylaş, 82 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
4
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
12
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
8
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Aşk Aşk
1
Aşk
Çok komik Çok komik
2
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
12
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
8
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı