Fransız Bir Kadında Neredeyse Göremeyeceğiniz 14 Şey


69
8 shares, 69 points

Fransız kadınları, yalnızca kendilerine özgü mükemmel lezzetlere, harika stillere ve olağanüstü şıklıklara sahipler. İmajlarındaki ana ilkelerden biri, ayakkabılarından makyajlarına kadar her şeyi tutar. Ve onlardan öğrenebileceğimiz çok şey var!

Nestfun , özellikle Sophie Marceau ve Marion Cotillard’ın tarzlarından ilham alıyorsanız, takip etmemeniz gereken hangi kavram ve prensiplere bir göz atmaya davet ediyor.

1. Çıplak renkte çorap ve tayt

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Şeffaf külotlu çorapların mutlaka sahip olması gereken atıfta bulunan stilistlerden notlar ve tavsiyeler var. Ancak, Champs-Élysées boyunca yürümek için onları giymek her zaman yapmak için iyi bir şey değildir. Bacaklarınız ya  çıplak , pantolonda veya siyah veya diğer koyu renklerde külotlu çoraplarda olmalıdır. Fransız bayanlara göre, açık cildi açık olmayan yerlerde taklit etmek kötü bir tat işaretidir.

2. Push-up sütyen

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Lars von Trier’in Nymphomaniac’taki Charlotte Gainsbourg’un kahramanı,  Fransa’da küçük göğüslü kadınlar için bir moda patlaması başlattı. Fransa’da daha küçük göğüslere sahip olmak hiçbir zaman bir dezavantaj olarak görülmedi, ancak bugün göğüsleri  yapay olarak yukarı iterek ve daha büyük görünmelerini sağlamak kötü olarak kabul ediliyor. Fransız kadınları gerçek “cazibe” nin göğüs büyüklüğüne bağlı olmadığını, aksine kişinin sahip olduğu enerjiye bağlı olduğunu kanıtladı . Bu yüzden kadın iç çamaşırı seçerken daraltıcı sütyenlerden veya push-up sütyenlerden uzak durmalısınız. Daha fazla Fransız vibe taşımak için, yumuşak, kadınsı dantel tercih.

3. Çok fazla aksesuar

Fransız modasında aktif bir yasa var – ne kadar çok aksesuara sahipseniz, kıyafetler de o kadar basit olmalıdır. Rengarenk bir etek, ayakkabılar ve birkaç bileklik bir kolye ve küpeler ile birlikte giymek, çoğu Fransız kadınına göre korkunç bir şey. Kural olarak, tek bir şeyi seçmelisiniz : ya parlak giysiler, göz alıcı aksesuarlar ya da parlak bir çanta ya da kemer.

4. Popüler markaların canlı logoları

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Fransız blogcular , gerçek güvenin tüm kıyafetlerinizin üzerinde parlak logolarda değil , nasıl davrandığınızı gizlediğini yazıyor . Bu yüzden üzerlerinde göze çarpan logolara sahip ayakkabı ve çantalar giymenin tadı kötü. Bir logo genel görünümünüzün birkaç unsurundayken, daha da zevkli olduğu düşünülmektedir.

5. Sadece şehirdeyken giymek gereken elbiseler.

Şehirde yürürken Fransız kadınları, plaj gardırobunun unsurlarını kullanırlarsa cesur olarak kabul edilir . Eğer bir yaz havasındaysanız ve dışarısı sıcaksa, neden yazlık elbise giymiyor ve espadrilles ve geniş kenarlı bir şapka yardımı ile görünümü geliştirmiyorsunuz? Fransız kadınları böyle bir bakışta görünmekten utanmıyorlar.

6. Kasten düşünceli, mükemmel bir görüntü

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Fransız kadınlara göre, güzel makyaj ve mükemmel bir saç modeli kötü bir tat işaretidir. Evinizi, bir cazibe dergisi için yapılan bir fotoğraf çekimine benziyormuş gibi bırakarak yapmak, yapmadıkları bir şeydir. Fransız kadınları görünüşte bir yanlışlık belirtisi ve hafif bir eksiklik yaşamak  ister  . Bir saç modeli, kısa bir süre taramış gibi görünmeli ve başka bir şey yapmamalı. Fransız kadınlara, erkeklerin sevdiği gibi kaygısız bir titreşim veriyor. İnsanları mükemmel, oyuncak bebek görünümleriyle susturmazlar.

7. gözle görülür kas kabartma

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Brigitte Bardot’un sofistike tarzının altın standardı Fransa’da hala canlı ve iyi durumda. Bu yüzden Fransız kadınları, cazibesi uğruna kaslı abs ve kalça almak yerine bellerini ve ince bacaklarını geliştirmeyi seviyor. Kadınsı ve şefkatli olmaları önemlidir. Basit, zarif ve ince bir vücut gözlerinde idealdir.

8. İhmal eden blazerler

Herhangi bir Fransız kadının gardırobunda, tüm yaşam durumları için bir düzine kadar çeşitli blazer ve ceketler yoktur. Onlar bu gardırobun gerçek hayranları ve yardımlarıyla her türlü görünüşü artırabilir. Başka kadınların deri veya spor ceket giyeceği bir durumda, bir Fransız kadın zarif bir şekilde takılan bir blazer’i seçecektir.

9. Son derece yüksek topuklu ayakkabılar veya platformlar

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Fransız stilistler kabuslarda oldukça yüksek ayakkabılar a-la Lady Gaga gördüklerini yazıyorlar . Bu tür ayakkabılar, kadınlara daha fazla abartılı görünmelerinin yanı sıra kadınlara da kayda değer bir yükseklik ekler. Fakat aynı zamanda, kaçınılmaz olarak, görünüşlerini daha meydan okurcasına dönüştürüyor. Fransız kadınları çok fazla iğrenç unsurdan kaçınarak klasik kadınlığı takdir ediyor. Ayakkabı seçerken, aşağıdaki prensiplere uyuyorlar: biri sadece içeri girmesi rahat olacak topuklar giymeli .

10. Annelerin ve anneannelerin tarzına dair ustaca bir tavır

Eski nesillerin kadınları Fransız bayanlar için gerçek stil ikonlarıdır. Modern modadan çok onlara bakıyorlar. Çoğu zaman, bir anneyi sokakta yürüyen bir çift kadının kızından ayırmak zorlaşır, çünkü ikisi de çok şık görünüyorlar.

11. bel geliştirmeden hacimli öğeleri giyen

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Hacimli giysiler sadece bu tarz tarzı gerektiren durumlarda sorun yaratmaz. Diğer tüm durumlarda, Fransız kadınlar bellerini çizmeye çalışırlar. Kendini zarif ve kırılgan hissetmeleri önemlidir ve hacimli giysiler giyerken bu hissi elde etmek oldukça zordur.

12. Yaş nedeniyle pes etmek

View this post on Instagram

Paris ??

A post shared by Caroline de Maigret ?? (@carolinedemaigret) on

Hiçbir şey bir Fransız kadını daha küçük yaşta bile şık ve sofistike görmekten alıkoyamaz. Bir Fransız bayanın 50 ya da 60 yaşından sonra bakışıyla ilgilenmeyi bırakması imkansız. Bu yüzden Fransız caddelerinde yürürken ve kafelere göz atarken, zarif, şık kıyafetler giyen, çeşitli yaşlardaki birçok olgun bayanı görebilirsiniz.

13. Genç bayanlar tarafından giyilen doğal kürk mantolar

20 yaşında doğal kürk giymek aynı anda çantanıza, ayakkabınıza ve kemerinize Chanel logosunu takmaya eşittir. Fransa’daki doğal kürkler, durum ve yaşın göstergesidir, yani daha küçük kızlarda tuhaf görünüyorlar.

14. Yüzde endişe

Fransız kadınlar hakkında bilgi

Fransız filozof Michel de Montaigne “ Bilgeliğin en belirgin işareti neşeliliktir ” diye yazdı ve haklıydı. Huysuz, kibirli, ciddi kadınlar diğer insanları kapatır. Bu yüzden bir kez bir Fransız kadına yaklaştığınızda ve ona bir şey sorduğunuzda, hayatındaki sorunlarla uğraşsa bile her zaman bir gülümsemeyle cevap verecektir.

Fransız tarzı ilkelerine katılıyor musunuz? Düzenli moda zımbalarınızdan hangisinin çukurlaştırılmasının zor olacağını düşünüyorsunuz? Hangisi ne olursa olsun ayrılmaya hazır değil misiniz? Sizden gelen yorumlardan haber almaktan memnuniyet duyarız!Like it? Share with your friends!

69
8 shares, 69 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
8
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Aşk Aşk
5
Aşk
Çok komik Çok komik
6
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
2
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
12
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir