Game of Thrones En Çok Para Kazanan 15 Oyuncu


58
10 paylaş, 58 points

Game of Thrones  öyle bir ikonik dizi oldu ki, bir hafta önce bitmesine rağmen, insanlar hala bunun hakkında konuşuyorlar. Final finalisten bölücüydü ve tartışmalıydı ve muhtemelen bazı taraftarların 8inci sezondan o kadar tatminsiz olduğunu biliyorlardı, final sezonunu yeniden başlatmak için bir imza kampanyası oluşturdular  ve kitapların yazarı George Martin, kitabın sonunun efsane olduğuna söz verdiler. 

Nestfun , oyuncuların Game of Thrones’taki çalışmaları sırasında ne kadar para kazandıklarını ve HBO kanalıyla ortak olduktan sonra en fazla parayı kim kazandıklarını merak ettik  . Makalenin sonunda, sizin için ilginç bir bonus var.

15. Nathalie Emmanuel (Missandei) – 1 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Nathalie Emmanuel (Missandei)
© Wiese / yüz yüze / FaceToFace / MUHABİR   © Taht Oyunları / HBO  

Nathalie Emmanuel’in karakteri, Missandei, 3. sezonunda ilk kez sahneye çıktı ve hemen hemen bazı izleyiciler hayran oldu. 5 mevsim boyunca bir köleden Daenerys’in yardımcısı olarak gelişti. Bütün mevsimler için Nathalie yaklaşık 1 milyon dolar kazandı . Bu, ana rolü oynamayan bir oyuncu için çok iyi bir para.

14. Alfie Allen (Theon Greyjoy) – 2 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Alfie Allen (Theon Greyjoy)
© AXELLE / BAUER-GRIFFIN / Doğu Haberleri   © Thrones Oyunu / HBO  

Theon Greyjoy’un karakteri ilk sezondan beri dizide. 8. sezon boyunca, çok değişti ve bir C kategorisinden oyuncuya, B kategorisine girdi. Son sezonda, oyuncu Alfie Allen, bölüm başına yaklaşık 100 bin dolar aldı ve gösterinin tamamı için yaklaşık 2 milyon dolar kazandı.

13. Conleth Hill (Varys) – 2 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Conleth Hill (Varys)

Varys, 1. sezondan beri dizinin bir parçası olan başka bir karakter. İngiliz oyuncu Conleth Hill’in kazancı, 7-8. Sezonlarda bölüm başına yaklaşık 100 bin dolardı. Conleth Hill, dizinin tamamı için yaklaşık 2 milyon dolar kazandı.

12. Gwendoline Christie (Tarth Brienne) – 3 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Gwendoline Christie (Tarth Brienne)

Kral Muhafızı’nın ilk Lord Komutanı ve Tarth’lı Brienne, 2. sezonda ortaya çıktı. Ünlü Net Worth’a göre , Tarth’lu Brienne’yi canlandıran İngiliz aktris Gwendoline Christie, bütün mevsimlerde 3 milyon dolar kazandı. Gösteriden önce, aktris hiç ünlü değildi gerçeğini göz önüne alarak bu iyi bir miktar gibi görünüyor.

11. Iain Glen (Jorah Mormont) – 3 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Iain Glen (Jorah Mormont)

Joe Mormont, Westeros’tan kovulan bir şövalye, 1. sezonda geri döndü. Ama her zaman destekleyici bir karakterdi. İskoçyalı aktör Iain Glen , Game of Thrones sayesinde yaklaşık 3 milyon dolar  kazanmayı başardı  .

10. Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) – 4 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Isaac Hempstead Wright (Bran Stark)

Isaac Hempstead Wright, diziye Bran Stark olarak katıldığında sadece 10 yaşındaydı. Şimdi, 19 yaşında ve Game of Thrones onu 4 milyon dolar kazandırdı. Bazı yeni verilere göre, 7. ve 8. sezonlarda, oyuncu bölüm başına 175 bin dolar kazandı .

9. Sophie Turner (Sansa Stark) – 6 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Sophie Turner (Sansa Stark)

Sansa Stark, dizinin ana karakterlerinden biri ve hayranlarından biri. Çok uzun zaman önce, oyuncu Sophie Turner bölüm başına 175 bin dolar kazandı , ancak son sezonda kazancı bölüm başına yaklaşık 210 bin dolara yükseldi . Turner kısa bir süre önce Harper’s Bazaar’a kazancının Kit Harrington’dan çok daha düşük olduğunu söylemişti , ancak çok daha fazla ekran saati ve çok sayıda gece çalışması olduğundan bu konuda çok iyiydi.

8. Maisie Williams (Arya Yıldız) – 6 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Maisie Williams (Arya Yıldız)

Maisie Williams da bir genç olarak sete geldi. 8 sezondur onun kazancı arttı bölüm başına 210 $ başladı bölüm başına $ 150,000 dedolara kadar yükseldi.. Bir röportajında , Maisie şöyle dedi  Thrones Game , sadece bir dizüstü bilgisayar için yeterli para kazanmak istedim. Şimdi, istediği herhangi bir dizüstü bilgisayarı satın alabilir çünkü Game of Thrones 6 milyon dolar kazandı.

7. Natalie Dormer (Margaery Tyrell) – 6 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Natalie Dormer (Margaery Tyrell)

Margaery Tyrell dizide destekleyici bir karakterdi, ama bu onun çok para kazanmasını engellemedi. 2. sezonda ortaya çıktı ve 6. sezonda ölene kadar en ilginç karakterlerden biriydi. Natalie Dormer yaklaşık 6 milyon dolar kazandı . En az Sophie Turner ve Maisie Williams kadar kazanmış olması şaşırtıcı olabilir. Fakat olay şu ki, tüm bu aktrisler B aktrisleri olarak kabul edilir. Yaratıcılar özel bir ödeme sistemi tasarladılar ; böylece tüm aktörler 3 gruba ayrıldı: A, B ve C Ve hepsi buna göre ödendi.

6. Rory McCann (Sandor Clegane) – 6 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Rory McCann (Sandor Clegane)

Köpek olarak da bilinen Sandor Clegane, 1. sezonda ortaya çıktı. Karakter çok fazla değişikliğe uğradı ve gösterinin sonunda, aşağı yukarı olumlu bir karakter oldu. Dizide , İskoçyalı aktör Rory McCann’ı 6 milyon dolar civarında kazandı . Ayrıca B grubundaydı.

5. Lena Headey (Cersei Lannister) – 9 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Lena Headey (Cersei Lannister)

Lena Headey en iyi 5 ana Game of Thrones karakterinde ve  A-List oyuncusu. Karakteri Cersei Lannister muhtemelen dizinin asıl kötü kadını. Bazı kaynaklara göre, 5 yıl önce, aktris yapılan bölüm başına yaklaşık $ 150,000, ancak daha sonra onun kazancı bölüm başına 300 $ bin artmıştır. 8. sezonda, Lena Headey bölüm başına 1,2 milyon dolar kazandı .

4. Kit Harington (Jon Snow) – 12 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Kit Harington (Jon Snow)

Jon Snow, dizinin ana karakterlerinden biri oldu ve milyonlarca hayranı var. Ama her zaman böyle olmamıştı. 2013’ten önce, Kit Harrington’ın karakteri en popüler değildi ve oyuncu, 5. sezona kadar iyi para kazanmaya başlamamıştı – bölüm başına yaklaşık 300 bin dolardı. Sezon 7 de y  kazanılan 1.2 milyon $ – bölüm başına $ 500,000 ve sezon 8.

3. Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) – 13 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Emilia Clarke (Daenerys Targaryen)

Daenerys Targaryen, Khaleesi, Ejderhaların Annesi ve Zincir Kıran, Taht Oyunları’nın ana karakteridir  . Emilia Clarke’ın kariyerinin bu şovdan başladığını söyleyebiliriz. Tıpkı Kit Harrington gibi, oyuncu da bölüm 7’de 500 bin dolara kadar ödeme artışı talep etti. Son sezonda Clarke , diğer tüm kilit oyuncular gibi bölüm başına 1 milyon dolardan fazla para aldı . 

2. Peter Dinklage (Tyrion Lannister) – 15 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Peter Dinklage (Tyrion Lannister)

Tyrion Lannister’ı canlandıran Peter Dinklage, Game of Thrones başlamadan önce bile popüler bir aktördü . Ancak buna rağmen, Lena Headey’in yaptığı gibi kazancı , bölüm başına 150 bin dolardı. HBO kanalıyla müzakere sürecinden sonra, bu miktar 300 bin dolara çıkarıldı ve ardından diğer A-list aktörleri gibi bölüm başına 1,2 milyon dolara yükseldi.

1. Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – 16 milyon dolar

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister)

Jaime Lannister, Danimarkalı aktör Nikolaj Coster-Waldau kazanç birkaç kez büyüdü dizinin önemli karakteridir. Bölüm başına 1.2 milyon $ para kazandı. Coster-Waldau, Taht Oyunları’ndaki en zengin aktörlerden  biri olarak kabul edilir 

Game of Thrones Bonus

Game of Thrones En Çok Para Kazanan: Sean Bean'in karakteri Ned Stark

Sean Bean’in karakteri Ned Stark, Thrones Game’in ilk sezonunda öldürülmüş olsa da  , şovun en zengin oyuncularından biri. Bugün, Sean Bean 20 milyon $ net değerinde. Sezon için ne kadar para kazandığını bilmiyoruz, ama olay şov başlamadan önce oldukça popülerdi. Örneğin  , Yüzüklerin Efendisi’nde bir rolü vardı . Ayrıca, Ned Stark’in rolü onu daha da popüler yaptı ve daha sonra Sean Bean birçok teklif aldı. Thrones Game’den sonra Medici, Florence Masters ve The Oath gibi büyük projeler yaptı .

Bu arada, dizide sadece oyuncular değil, aynı zamanda üzerinde çalışan herkes de çok para kazandı. Örneğin, HBO kanalı 8 milyar dolar kazandı ve kitap yazarı George Martin 65 milyon dolar kazandı. Gösterinin kısmen çekildiği Kuzey İrlanda, 300 milyon Euro’dan fazla yatırım aldı.

En sevdiğiniz Game of Thrones karakteri kim ?Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

58
10 paylaş, 58 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
10
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
8
Aşk
Çok komik Çok komik
9
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
5
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı