Game of Thrones prequel:İşte bildiğimiz her şey


62
7 paylaş, 62 points

Game of Thrones prequel, Dizi Demir Taht’ın dövülmesinden binlerce yıl önce gerçekleşecek.

 Game of Thrones sekizinci ve son sezonunun beşinci ve son derece katı olan bölümünden sonra sadece 90 dakikalık Game of Thrones aksiyonu kaldı.

Demir Taht kim oturacak? Oturmak için bırakılan bir taht bile olacak mı? Pazartesi günü öğreniriz .

Fakat taht oyunları sonunda çözülecek olsa da, HBO’nun hala Westeros ve Essos’tan dönmesi gereken birçok hikayesi var. Thrones Game prequel geliyor ve tekerlekler çok hareket halinde. Henüz bir çıkış tarihi yok, ancak adımlar atıldı ve bir pilot bile yakında çıkabilir.

İşte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Kahramanlar Çağı 

Game of Thrones prequel, Ned Stark’in kralın şehrine yaptığı ölümcül yolculuktan önce gerçekleşir. .

HBO’nun dizinin resmi özeti , Buz Şarkısı ve Ateş Hikayesi’nden “binlerce yıl önce” gerçekleştiğini ve prequelin “altın Kahramanlar Çağı’ndan en karanlık saatine kadar inişini” kroneleştireceğini ekliyor.

Kahramanlar Çağı, Westeros lore’un ansiklopedik bilgisine sahip olmayanlar için, İlk İnsanların ve Orman Çocuklarının bir barış anlaşması imzalamasından sonraki dönemdir. Kahramanlar Çağı, Thrones Game’in olaylarından 10,000 yıl önce başlamış ve Westeros’taki çağın farklı uç işaretlerinden bahseden Westeros’taki farklı kaynaklarla Thrones’ten önce 6,000, 4,000 veya 2,000 yıl önce gerçekleşmiş olan Endülüslerin Gelmesi ile sona ermiştir.

Bu yüzden, yine, hikayenin ne zaman gerçekleşeceğini tam olarak bilmiyoruz.

Game of Thrones prequel,

Ned Stark prequelde olmayacak, ancak potansiyel atası, Oluşturucu Bran olabilir.
radikal.com.tr

Yine de bir ipucu,dizinin prodüksiyonunda yer alan yazar George RR Martin’in kendisinden geliyor. Martin, bir Blog da prequel için önerdiği ismin Uzun Gece olduğunu söyledi .

Bu, Ak gezenlerin Westeros’un ilk işgaline gönderme yapıyor. Antik çağda atıfta bulunulan “Diğerleri”, yıllar süren bir kış getirdi. Ak gezenler nihayetinde Kuzeyin, Duvarın oluşturulmasına yol açan İlk Erkekler ve Orman Çocukları tarafından sürülüyordu. Duvar, bilirsin ki ölüleri uzakta tutacaktı.

Kahramanlar Çağı birçok kalıcı evin oluşumunu gördü. Oluşturucu Kepek, bu dönemde Duvar’ı inşa etti ve daha sonra Winterfell’de House Stark, yani Kış Kralları’nı kurduğu söyleniyor. Bu arada Zeki Lann, eskiden Casterlys’e ait olan Casterly Rock’ı ele geçirme yolunda dolandı ve oradan House Lannister’ı inşa etti.

İlk İnsanların yazamadığı, bu nedenle Kahramanların Çağı sırasında olanların çoğu yüzyıllar sonradan kaleme alınan ya da şarkı yoluyla aktarılan hikayelerden geldiği belirtildi. Kesin olan bir şey var ki, HBO’nun özeti bizi “bildiğimizi sandığımız hikaye değil” konusunda uyarıyor.

Game of Thrones prequel Eski zamanlar, yeni yüzler

Zaman, mekan ya da karakterler hakkında hiçbir şey bilmesek de, fantezi destanına dahil olan bazı kilit aktörleri tanıyoruz.

Naomi Watts ilk oyuncu kadrosunda. Resmen “karanlık bir sırrı saklayan karizmatik bir sosyalit” olarak tanımlanan bir karakter olan şovun önde gelen hanımını oynayacak. (Bu, karanlık bir sır saklayan karizmatik bir Lord olan Ned Stark’tan çok farklı gelmiyor.) Watts,henüz Wikipedia sayfasını içermeyen başrol oyuncusu Josh Whitehouse’un karşısında hareket edecek, sanırım yakında.

Naomi Watts Game of Thrones prequel Eski

Sahne arkasındaki yetenekler açısından, Game of Thrones TV uyarlamasının göstericileri olan DB Weiss ve David Benioff’un büyük roller üstlenmeleri beklenmiyor. Bu iki adam çok uzak bir galaksiye bağlanacak . Bu arada Martin, diziyi yürütecek. 

Weiss ve Benioff’un (bazen) sevgiyle bilindiği gibi D&D’nin değiştirilmesi Jane Goldman olacaktır. Goldman, X-Men: Geleceğin Günleri , Kick-Ass ve Kingsman: The Secret Service gibi süper filmler için senaryolar yazdı . SJ Clarkson pilot bölümü yönetecek. Clarkson daha önce Jessica Jones , The Defenders bölümlerini yönetti ve Netflix’in Collateral cinayet gizemi serisini yönetti . 

Şimdi değilse ne zaman?

Eğlence Haftası’na göre dizinin pilotunun bu yıl ” yaz başlarında ” çekim yapması bekleniyor . HBO’nun programlama başkanı Casey Bloys daha önce dizinin, Game of Thrones’un sonuçlandırılmasından en az bir yıl sonra yayınlanacağını söyleyerek 2020’yi mümkün olan en erken çıkış tarihi yaptı.

Şimdiye kadar sadece bir pilot ve bütün bir mevsim değil, yeşille aydınlatıldı. Her ne kadar bu süreç muhtemelen içsel olsa da, gelişimin erken aşamalarında hala bir dizi olduğunu gösteriyor. Başka bir deyişle, 2020 mümkündür ancak 2021 veya 2022’de yayınlanmaya başlarsa şaşırmayın.

Game of Thrones prequel Bekle, dahası var mı?

Game of Thrones HBO’nun altın kazıdır. Yukarıdaki prequel HBO’nun güvendiği tek altın yumurta değil.

Martin, en az beş Game of Thrones spinoff şovu önerdiğini onaylamıştır. “Eh, beş önerdi, belki sadece bir gün ışığını görecek,” diye sorguluyor duyuyorum. Ancak Martin, üçünün şu anda gelişimde olduğunu söylüyor.

Mayıs ayının başında bir Blog da üzerine yazdı: “Üç tane Thrones Game of halefi gösterisinde bulunduk” ve üç kişi hala güzel bir şekilde ilerliyorlar. Uzun Gece dememem gereken biri Bu yılın ilerleyen saatlerinde çekim yapacak ve diğer iki gösteri senaryo aşamasında kalıyor, ancak daha yakınımızda kalıyoruz. 

“Ne hakkında? Ben söyleyemem.”

Oh, George, dalga geçiyorsun.

En Son Thrones Game of Fire Şarkısı … ve Daha Çok Ateş : “Bir Targaryen doğduğunda, tanrılar yazı tura atar ve dünya nefesini tutar” derler.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

62
7 paylaş, 62 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
8
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
13
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Aşk Aşk
5
Aşk
Çok komik Çok komik
6
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
2
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
12
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı