Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey


49
5 paylaş, 49 points

Bir film izlediniz ve “Keşke böyle bir şeyimiz olsaydı” diye düşündüğünüz defalarca iddiaya girdik. Eh, olay şu ki, bu şeylerden bazıları zaten var ve bu makaleyi okuduktan sonra geleceğin olduğuna inanacaksınız. zaten üzerimizde.
1. Bu yeni şnorkel maskesi ile çarpılma olmaz.Uzmanlar bu cihaza “ on yıllardır rekreasyonel dalışta en büyük yenilik ” diyorlar . Bu maske kubbe şekline sahip ve kullanıcının düz ekranlı diğer maskelerden farklı olarak herhangi bir çarpıtma olmadan tam görüntülemesini ve etrafındaki her şeyi görmesini sağlıyor. Sızdığında suyun burnunuza veya ağzınıza girmemesi için tasarlanmıştır . Çok tuhaf görünebilir, ama özellikle yeni kullanıcılar için çok etkili ve rahat.
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 1
2. Facebook takipçileri ne giyeceğinizi seçmenize yardımcı olabilir.C Brezilya’da alışveriş yaparsanız, karar vermenize yardımcı olabilecek bazı elbise askılarınarastlayacaksınız . Giyim askılar Facebook ile bağlantılıdır ve her zaman birisi tezgahın üzerindeki sayı kadar çıkıyor Facebook’ta giyim parçası “seviyor”. Öyleyse, hangi elbisenin satın alınacağına karar veremiyorsanız, hangisinin daha “hoşuna” sahip olduğunu görmek için sadece sayıya bakın. Tabii ki bu sizin için önemliyse.
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 2
3. Bu iPhone kamera periskopuyla Ajan 007 gibi hissedin.Bir casus olmak istiyorsan, bu senin için olmazsa olmaz bir cihaz . Temelde bir periskop gibi çalışır, akıllı telefonunuzu doğrudan hedefe yönlendirmeniz gerekmez, bu cihaz herhangi bir açıda fotoğraf çekebilir . Sadece fotoğraf makinesine takın; kimse yanınızda veya hatta köşede bulunan bir şeyin fotoğrafını çektiğinizi fark etmeyecektir. İnsanları takip etmenin çok uygunsuz bir şey olduğunu ve birçok ülkede yasa dışı olduğunu unutmayın.
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 3
4.Görünümünüzü oluşturunGörünüşünüzü değiştirebilme yeteneği, birçok bilim kurgu filminin vazgeçilmez bir özelliğidir ancak bugünlerde bazı insanlar bunu gerçekleştirdi. Bu adam binlerce dolar harcadı ve hepsi bir arada ve tek bir nedenden dolayı, bir kaburga çıkarılması dahil olmak üzere sayısız ameliyatlar, geçti – için bir insan Ken bebek gibi .
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 4
5. Köpeğiniz bu cihazla sizinle konuşabilir.Artık bilinmeyen “Woof woof”, bu cihazla köpeklerinizin size tam olarak ne söylemeye çalıştığını bileceksiniz. Belki açlar ya da yürüyüşe çıkmak istiyorlar. Ya da sadece sohbet etmek gibi hissediyorum. Tercüman seslerini analiz eder ve köpeğinizin şu anda hissettiği 6 duygudan hangisinin – mutlu, kederli, iddialı, sinirli, nöbetçi veya muhtaç olduğunu algıladığını kabul eder. Bundan sonra, havlama insan diline çevrilebilir ve artık merak etmek zorunda kalmazsınız.
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 5
6. Volumetrik şişelerde yetişen etİnanması zor olabilir ama laboratuvarda üretilen bir burger artık bir efsane değil. Bilim adamları laboratuarda bir kas dokusu örneğinden sığır eti, domuz eti, kümes hayvanları ve deniz ürünleri yetiştirmek için gerekli tüm besin maddelerini koruyan bir yol buldular. Bu yüzden, hayvan zulmüne karşı şiddetle hissediyorsanız, bu, eti diyetinize dahil edebilmeniz için bir çözüm olabilir.
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 6
7. Genetiği değiştirilmiş insanlarGeçtiğimiz ay, dünyanın değiştirilmiş genleri olan ikizleri dünyaya geldiği bildirildi . Çin’den bir bilim adamı olan Jiankui, DNA’yı belirli şekillerde değiştirmek ve HIV gibi birçok ciddi hastalığa dirençli genler oluşturmak için çalışıyor. Pek çok uzman, bu araştırmanın etik yönünü yoğun bir şekilde eleştirdi, ancak bilim adamı, “Bu durumda gurur duyuyorum. Kendimi gururlu hissediyorum. ”Açıkçası, genetiği değiştirilmiş ilk bebekler bizde .
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 7
8.Uçan veya sürülen, hepsi bir araçtaUçan arabalar, gelecekte ne olacağını düşündüğünüzde aklınıza ilk gelen şey olabilir. Bu durumda, daha fazla beklemek zorunda değilsin. İlk uçan araba bu yılın başlarında serbest bırakıldı ve bu duruma dönüşmeleri için bir dakikadan daha kısa sürer uçan moduna modunu sürüş . Piste ihtiyacı yok ve pilot lisans almak için karmaşık bir sınavı geçmene gerek yok, çünkü bir bilgisayar tarafından kontrol ediliyor. Sadece varış noktasını ayarlamanız gerekiyor ve sizi oraya götürecek.Geleceğin kapınızın önünde olduğunu nasıl hissediyorsunuz? Yorumlarda bize bundan bahsedin. Ve bu makaleyi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
Gelecekten Doğruca Bize Gelen 8 Şey 8Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

49
5 paylaş, 49 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
4
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
12
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
8
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Aşk Aşk
1
Aşk
Çok komik Çok komik
2
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
12
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
8
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı