Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz


63
7 paylaş, 63 points

Göbek yağı çirkin görünüyor, ama bu, yağlı bir karın varsa, sahip olmanız gereken endişelenmeniz gerekir Bu, kontrol edilmediği takdirde, diğer ciddi hastalıklara kendini gösterebilir ve uzun süreli olumsuz sağlık etkilerine sahip olabilir.
ŞınavŞınav sadece basit ama etkili egzersiz değildir karın yağ mücadele , onlar da genel fiziksel fitness korumak için büyük . Sonuçta, dünya çapında askeri beden eğitimi konusunda çok yaygınlar.Göğsünüz aşağı inip geriye doğru inerken düz bir yerde yatmaya başlayın.Kollarınızı kullanarak vücudunuzu kaldırın ve indirin.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 1
BurpeeBurpee, inatçı göbek yağından kurtulmak için basit ama 4 aşamalı bir egzersizdir. Bunu yapmak için :Avuç içi yerleriniz düz bir şekilde yerleştikten sonra çömelme pozisyonuna geçin.Kollarınızı uzatarak ayaklarınızı geriye yaslayın ve tahta pozisyonuna geçin.Derhal ayaklarınızı çömelme pozisyonuna getirin.Sonra çömelme pozisyonundan ayağa kalk.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 2
dağ tırmanıcısıHepimiz dağa tırmanmanın harika bir egzersiz olduğunu biliyoruz, ancak her zaman etrafta tırmanacak bir dağımız yok. Bu egzersiz , istenmeyen göbek yağlarının yakılmasında oldukça etkili olduğunu söylemeye gerek yok.Kendinizi bir tahta pozisyonuna yerleştirin.Bir ayağı biraz yukarı kaldırın ve vücudunuzu ön ve zemin arasında çekerken dizinizi bükmeye başlayın.Şimdi bacağını orijinal konumuna getirin.Diğer diz ile eylemi tekrarlayın.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 3
MekikMekik karın için aşırı yağ çıkarılması için en popüler uygulamalardan biri.Dizleriniz bükülmüş ve ayaklarınız yere düz basacak şekilde yerde yüz üstü yatarak başlayın.Ellerini başının arkasına, baş parmakların kulaklarının arkasına koy.Başınız, boynunuz ve omuzlarınız yerden kalkacak şekilde kıvrılın ve öne doğru kıvrılın.Bir süre basılı tutun ve ardından yavaşça başlangıç ​​konumuna geri dönün.Tekrar et.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 4
ÖnkolÖnkol tahtası , tahta egzersizini gerçekleştirmenin en yaygın şeklidir. Ön kollar ve vücudun ağırlığını taşıyan ayak parmakları ile şınav benzeri bir pozisyona girerek gerçekleştirilir. Sadece karın yağını kaybetmek için mükemmel değil, aynı zamanda omuzlarınızı ve kaslarınızı, glütenler de dahil olmak üzere güçlendirmek için harika bir egzersiz .1. Kollarınızı yere yerleştirin. Dirsekleri omuzların altında tutun ve kollar birbirine paralel bir omuz genişliği mesafesiyle birbirine paralel olacak şekilde tutun.2. Vücudunuzu kollarınız yukarı ve ayak parmaklarınız tarafından alınacak şekilde şınav gibi yukarı kaldırın.3. Yeni başlayanlar için bu pozisyonda yaklaşık 30 saniye kalın ve ilerlerken zamanınızı kademeli olarak artırın.Tahta yürüyüşü, yan tahta ve sağlık topu tahta gibi başka tahta çeşitleri de vardır.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 5
SumoSumo dövüş duruşu en inatçı karın yağından bile kurtulmada etkilidir.Ayaklarınızı omuzlarınızdan daha geniş bir alana yayarak başlayın ve ayaklarınızı 45 derecelik bir açıyla yerleştirin.Şimdi çenenizin altında buluşmak için ellerini kaldırırken 90 derecelik bir açı çömelme yapın.Sonra tekrar inmeden önce yarıya kadar gel.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 6
Sprinter oturmaKoşmak mükemmel olsa da, sprinter oturarak da salonumuzda bile iyi etkilerini taklit edebiliyoruz . Bu egzersiz , karnınızı güçlendirmek ve şekillendirmek için yalnızca vücut ağırlığını kullanır .Kollarınız yan yana olacak şekilde sırtınıza yaslanın.Hızlı bir hareketle, sol kolunuzu ve sağ dizinizi göğsünüze doğru sürerken olabildiğince uzağa oturun.Diğer tarafta tekrar edin. Hareket, sprint yaptığınız gibi görünüyor.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 7
Bisiklet egzersiziKarın yağını kaybetmek ya da mükemmel şekilde yontulmuş bir karın almak istiyorsanız , bisiklet egzersizi sizin için mükemmeldir.Elleriniz yanınızda dururken yere yatın.Şimdi ellerini başının arkasına koy ve parmaklarını kilitle. Ayrıca parmakları kilitlememeyi de seçebilirsiniz.Sağ bacağınızı, kalçalarınız yere dik ve baldırlarınız paralel olacak şekilde kaldırın.Aynı anda omuz bıçaklarınızı kaldırın ve vücudunuzu, sol kolunuzun dirseği, kaldırılmış sağ bacağın dizine değecek şekilde çevirin.Sağ bacağınızı düzleştirin, ancak yer üstünde tutun ve aynı anda sol bacağınızı bükün ve üst bedeninizi döndürerek sağ kolunuzun dirseği sol bacağın dizine temas edecek şekilde döndürün.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 8
YüzmeGöbek kabuğunu kaybetmenin en keyifli ve etkili yolu yüzmektir . Aynı zamanda fiziksel zindeliği korumak için mükemmel bir egzersizdir. Seçtiğiniz vuruş yorucu olmalı , daha fazla kalori yakmak yardımcı olmak için.
Göbek Yağını Koşmadan Yakmak için 10 Egzersiz 9
IP atlamaBu egzersiz ayrıca aşırı yağ kaybetme de büyük değil ama genel fitness korumak için iyi . Ve her şeyden önce, eğlenceli ve yapmak kolay!Şimdi bu harika alıştırmaları bildiğinize göre, hangisiyle başlamak istediğinizi bize bildirin.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

63
7 paylaş, 63 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
10
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
8
Aşk
Çok komik Çok komik
9
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
5
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı