Göğüs Kırışıklıklarını Silmenin 7 Kolay Yolu


64
7 shares, 64 points

Göğüs cildiniz yüz cildiniz kadar hassastır, ancak pek çok kadının genellikle ona fazla dikkat etmediğini iddia ediyoruz. Hidrasyona öncelik vermeyiz ve bölgeyi sert kimyasallara ve güneş ışınlarına maruz bırakarak erken kırışıklıklar oluşmasına izin vermemeliyiz. Bazı basit yollar var ve bu durumu kolaylaştıracak..
1. Sırt üstü yatma alışkanlığı geliştirin.Yan yatmak veya yüz üstü yatmak, kırışıklıklar oluşmasının sebeplerinden biri . Bunu önlemek için sırt üstü yatın ve bir alışkanlık haline getirin. Aynı pozisyonda kalmanıza yardımcı olmak için dizinizin altına bir yastık koyarak veya vücudunuzun her iki tarafına 2 yastık koyarak kendinizi çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, büyük bir bonus kazanacaksınız: Bu numara ile sarkık göğüslerden de kaçınacaksınız!

2. Kendinizi ev yapımı göğüs “maskesi” destekleyinBasit bir aloe vera göğüs “maskesi” ile anında göğüs gençleştirme yapın ve rahatlayın . Bir kalın aloe vera yaprağı kesin, jelini çıkarın ve iç jeli göğsünüze 20 dakika boyunca uygulayın. Aloe vera, cildinizin doğal nemini korur, böylece dehidrate olmaz ve kolay çatlamaz. Bu tedavi kırışıklık oluşumunu önler ve cildinizin parlamasını sağlar.

3. Duşta sıcak suyun doğrudan göğsünüze akmasına izin vermeyin.Bu kötü bir fikir çünkü yüksek su sıcaklıkları cildin doğal yağlarını kurumaya bırakıyor ve kırışıklıkların görünümünü kolaylaştırıyor. Göğüs cildinize doğrudan yapmak, yalnızca süreci ilerletir. Yani, bunun yerine, duştan başınıza, omuzlarınıza, sırtınıza, vb. Doğal olarak düşmesine izin verin.

4. Birkaç şınav ile kasları güçlendirmek için göğüslerinize bir egzersiz yapın.Göğüs kaslarınız zinde değil ise , cilt sarkma ve yerçekimi kurbanı olma eğilimindedir. Basit bir egzersiz yaparak kaslarınızı ve cildinizi sıkın. Her gün duş almadan önce 20 şınav çekebilir ve bu küçük egzersizin göğsünüzdeki yaşlanma sürecine meydan okumasına yardımcı olabilir.

5. Cilt katlanmasını ve kırışıklık oluşumunu en aza indirmek için gerçek sütyen ölçünüzü kullanın.Göğüsleriniz destekleyici sütyenle doğru doğal pozisyonda dinleniyors . Bu, daha pürüzsüz bir cilt ve daha az görünür kırışıklık anlamına gelir.

6. Göğsünüze masaj yaparak cildinize oksijen hediye verin.Göğüs masajı bölgeye kan akışını uyarır , cildinizi oksijenle doldurur ve yaşlanma sürecinin görünmesini önler. Parmaklarınıza biraz nemlendirici yerleştirin, göğsünüzün üzerine kaydırın ve dairesel hareketlerle yumuşakça bastırın. Göğüs bölgesine ve göğüslerinize odaklanın. Bu kendinize biraz zaman ayırmak, rahatlamak ve cildinizin sağlığını korumak için harika bir yol.

7. Güneşten koruyucu uygularken çatlamanızı ihmal etmeyin.Çok fazla güneş ışını almak , UV ve UVB ışınlarının cildinize derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Bu, göğsünüzdeki cilde hızla zarar verir, çünkü oldukça hassastır ve kırışıklıkların görünümünü hızlandırır. Bunu önlemeye yardımcı olmak için, yüzünüzde yaptığınız gibi günlük 30 günden SPF ile güneş koruyucu uygulayın.Sadece bu numaralara bayılmıyor musun? Dünya ile paylaşmak istediğiniz göğüs kırışıklıklarının nasıl tedavi edileceğine dair eski bir aile sırrınız var mı? Lütfen yorum paylaşın…Like it? Share with your friends!

64
7 shares, 64 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Aşk Aşk
13
Aşk
Çok komik Çok komik
1
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
6
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir