Hayatınızı Değiştirebilecek 20 Yeni Buluş


59
9 paylaş, 59 points

Neredeyse her gün çıkan pek çok araç ile şaşırıyoruz Sonuç olarak, “yırtılmaz” külotlu çorap ve iç içe geçmiş ayak tırnaklarını sabitleyen icatlardan bir valiz içindeki küçük bir gardıropa kadar hayatımızı daha kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için yeni buluşlar geliyor. Heyecan verici, değil mi?

Nestfun ekibi yeni buluşlar seviyor ve her zaman onları güncel tutmak için çalışıyoruz. İşte listemiz, hadi keşfedelim!

1. VaBroom, dahili vakumlu akıllı bir süpürge

vakumlu faraş

© VaBroom / facebook   © VaBroom / facebook  

Faraş çizikleri temizlik konusunda en sinir bozucu şey. Onlardan nasıl kurtulursun? sadece aç ve bir elektrikli süpürgeye dönüştüğünü gör! Yapabileceğiniz kadar çok pis tozu temizlemenize yardımcı olacak güzel bir alet.

2. Makizume Robo, iç içe geçmiş bir ayak tırnağı sabitleyicisi

tırnak batmasına çözüm

© youtube.com  

Ayak tırnaklarının genetik, rahatsız edici ayakkabılar vb. Gibi iç içe geçmesinin pek çok nedeni var. Fakat bu çok acı verici ve mümkün olan en kısa sürede tedavi edilmesi gerekiyor. Bu küçük ve basit araç , onu düzeltmenize yardımcı olacaktır. Ayak tırnağınızın kenarlarının altına eşit şekilde ayarlayın ve birkaç dakika orada tutun.

3. Ayarlanabilir topuklu Ayakkabı

ayarlanabilir topuklu ayakkabılar

© DOĞU HABERLER   © DOĞU HABERLER  

Konforlu ve şık olan bu devrimsel ayakkabılar , kadınları gerçekten mutlu etmek için yapılmıştır. Onlar izin kadınlar için tercih yüksekliği arasında topuk yüksek gelen için düz güne bağlı. Topukların yükseklikleri, yürüyüş için en konforlu ve pratik topuk yüksekliğinin ne olduğunu bulmak için 10.000’den fazla kadın çevrimiçi anketin sonucuna göre seçildi.

4. Bir katlanır hafif bebek arabası

küçük çantaya dönen bebek arabası

© gp / facebook   © gp / facebook  

Bu dünyanın en kompakt bebek arabası ebeveynlere zaman yer kazandırır. Bir saniye içinde bebek arabası bir saniye için bir çantaya dönüşür. Saniyeler içinde taşıdığınız bir şeye bastığınız bir şeye geçme yeteneğine sahiptir; tren, uçak veya sadece en sevdiğiniz restoranları ziyaret ederken mükemmel bir sürüş sağlar.

5. The StairSteady, merdivenlerde destek için bir parmaklık

merdiven çıkmak için tutma kolu


The StairSteady

Bu cihaz, çok fonksiyonlu bir tutunma ve sürgülü taşıyıcı iz . İtilerek kolayca hareket ettirilir ve ardından yerine kilitlenir. Bu, her yaştan ve inme, kafa travması ve merdiven çıkıp inme problemi yaşayan diğer tıbbi durumlar için çok faydalıdır.

6. Çırpıcılarınızı hızlı ve kolay bir şekilde temizlemek için çırpma teli sileceği

mutfak malzemeleri kolay temizleme aleti

Temizlik fırçalarını kim sever? Her zaman her döngüyü silmeniz gerekir ve sonsuza dek sürecek gibi hissedersiniz. Bu küçük ve basit araç , hepsini bir kerede silmenizi sağlar!

7. Kalıplanabilir tutkal

her şekle giren tutkal

Esnek, kalıplanabilir ve Pay-Doh benzeri, bu tutkal her şeye dönüştürülebilir. Ne düzeltmek istediğinizi veya ne oluşturmak istediğinizi seçin , şekillendirin ve 24 saat bırakın . Sonuç olarak, güçlü ve esnek silikon elde edersiniz. Islak banyolarda, duşlarda veya hatta her türlü hava koşulunda açık havada da kullanılabilir.

8. Otomatik hareket sensörlü küçük bir el çantası ışığı

ışıklı çanta

© Amazon.com  

Bir kadının çantası, kelimenin tam anlamıyla her şeyin kaybedileceği karanlık bir yer. SOI çanta ışık çantanızda gerekli şeylerin arayışı size zaman kazandırmak için yapılmıştır . Hareketle aktive edilir, bu sadece çantanızın içine koymanız gerektiği anlamına gelir ve açtığınızda otomatik olarak açılır. Işık 10 saniye boyunca açık kalır ve ardından otomatik olarak kapanır.

9. Su altında nefes almak için bir maske

su altında nefes alma için icat

© h2oninjamask / instagram   © h2oninjamask / instagram © h2oninjamask / instagram  

Bu maske su altında nefes almayı kolay ve doğal hale getirmek ve denizi en iyi şekilde keşfetmek için tasarlanmıştır. Kullanıcıların hem burnu hem de ağzı su altında nefes almasını sağlar . Sislenmeden veya maskenize su sızması olmadan 180 derecelik bir görüntünün tadını çıkarabilirsiniz.

10. Elektrikli balık derisi alma

balık soyma aleti

© skinzit / instagram   © skinzit / instagram  

En sevdiğiniz balıktan derisini ve kılçıklarını çıkarmak, geride bıraktığı pisliği ve kokuyu söylemekten zordur, yorucu ve zaman alıcı olabilir. Bu süper cihaz, balık severlerin , işlem sırasında et parçalarını kaybetmeden, en sevdikleri balıkları olabildiğince hızlı soymalarına yardımcı olur . Tamamen otomatik, kullanımı basit ve temizlenmesi çok kolaydır.

11. “Yırtılmaz” külotlu çorap

yırtılmaz çoraplar

© Sheertex / facebook   © Sheertex / facebook  

Külotlu çoraplar kadın dolabında vazgeçilmez bir şeydir, ancak yırtılması çok kolaydır. Dikkatli olmayan bir hareket, pis bir deliğin görünmesine neden olabilir. Bir kadın bu sorunun üzerinde çalıştı ve değiştirmeye karar verdi. Yumuşak, rahat külotlu çoraplar üretmek için genellikle kurşun geçirmez yeleklerde ve tırmanma ekipmanlarında kullanılan bir tip lif kullandı .

12. Işığa ayarlanan kontakt lensler

Yaz mevsimi geldiğinde, hassas gözlere sahip insanlar, güneş ışığının rahatsız ettiği için, tadını sonuna kadar çıkaramazlar. Bu yeni görsel düzeltici lensler dünyayı daha iyi hale getirebilir: göze giren ışığın miktarını algılayan ve rahat bir kullanım için otomatik olarak koyulaşan veya aydınlanan bir filtreye sahiptir .

13. Rambler Soketi, çok işlevli bir soket

kolay priz

© yankodesign.com  

Bu bir  yuva duvarın içinde bir uzatma kablosu ile, bir iki-bir-arada eğer olacak. Fikir kolaydır: soketin yanlarını sıkar, çeker ve kullanırsınız . Bittiğinde, fişini çekin ve geri tepme mekanizmasının kabloyu uzak tutmasına izin verin.

14. Nanobébé, biberon ama daha iyisi

kullanması kolay biberon

© nanobébé / facebook   © nanobébé / facebook  

Silindirik biberonlar klasiktir, ancak içlerinde süt ısıtmak hızlı ve eşit şekilde ebeveynler için bazı problemler yaratabilir. Bu yeni şişe geleneksel bir şişeden daha fazla yüzeye sahiptir, böylece tüm kritik besinlerin güvenli olduğundan emin olarak sütü iki kat daha hızlı ısıtıp soğutabilirsiniz . Şişenin şekli, bebeğe daha rahat bir şekilde içmelerine yardımcı olan bir göğsüne hatırlatma yapar.

15. Bavulu açmanız gerekmeyen bir bavul

akıllı bavul

© Solgaard / facebook   © Solgaard / facebook  

Her yolculuğun en önemli parçalarından biri bavul hazırlamaktır. Bazen dolabını da yanında getirmek istersin. Peki, bu rüya yeni gerçekleşti! Bu valizin içinde  bir dizi esnek raf var . Seyahat sırasında her şeyi düzenli ve kompakt tutmaya yardımcı olurlar ve hedefinize ulaştığınızda takılmak için çıkarılabilirler.

16. Gözlükleriniz için delikli bir yastık

gözlük yastıkları

© Amazon.com  

Gözlük takarken hiç yanınızdaki bir yastığa uzandınız mı? Bu çılgınca gelebilir çünkü imkansız ve hatta tehlikeli görünebilir. Bu yeni yastık , TV izlemek ve kanepede yan yatmak için harika, gözlükler için yaratılmış özel bir eğime sahiptir .

17. Bir kulak tıkacı ve şarj cihazı iPhone adaptörü

Telefonunuzu şarj etmeniz mi gerekiyor, ancak aynı anda müzik dinlemek mi istiyorsunuz ? Problem değil! Bununla adaptö r , bütün süreci hiçbir zaman mümkün olur. Sadece prize takın ve keyfini çıkarın. Kolayca yüklenebilen bir tuvalet kağıdı tutucusu

18. Kolayca yüklenebilen bir tuvalet kağıdı tutucusu

kolay tuvalet kağıdı takmak

© Amazon.com 

Bu neden uzun zaman önce yapılmadı, asla bilemeyiz. Ancak bu tuvalet kağıdı tutucusunun birçok kişi için faydalı olacağından eminiz . Her iki tarafta bulunan yay sayesinde , tutucuyu sökmeye gerek kalmadan tuvalet kağıdı rulolarını yükleyebilir ve çıkarabilirsiniz . Basitçe dahi!

19. Dökülmeye karşı korumalı ağırlıklı bir koster

bardak tutucu

CouchCoaster – The ultimate drink holder for your sofa

Bu akıllı şey , kanepelerinizin koluna mükemmel bir şekilde oturur ve böylece en sevdiğiniz içecekleriyanlışlıkla aşağı itmekten korkmadan, her zaman ulaşabileceğiniz bir yerde saklayabilirsiniz.

20. Kıyafetlerinizi yerinde tutmanıza yardımcı olan bir şifoniyer

View this post on Instagram

custom XL Training Dresser for NYC residence

A post shared by Peter Bristol (@peterbristol) on

Çocuğunuz eşyalarını organize etmekte sorun yaşıyorsa, onu oyuna çevirin. Bu şifonyerin sevimli ve ilgi çekici tasarımı, kimseyi kayıtsız bırakmayacak ve çocuklar için toparlanmayı eğlenceli hale getirecektir .

Hangi buluşu almak istersiniz? Senin için daha az işe yarar görünen neydi? Hepsini birlikte yorum bölümünde tartışalım.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

59
9 paylaş, 59 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
13
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
8
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
4
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Aşk Aşk
10
Aşk
Çok komik Çok komik
12
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
8
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
4
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı