Honda 1961 model Chevy aracını mükemmel şekilde restore etti


76
8 paylaş, 76 points

Honda 1961 model Chevy aracını , Honda’nın ilk günlerinde satıcılara motosiklet teslim etmek için üretilmiştir.

Honda 1961 model Chevy

Şimdi Amerikan Honda’ya baktığımızda, uzun zaman önce Güney Kaliforniya’da motosiklet satmaya çalışan küçük bir şirket olmadığını hatırlamak zor . Bize tarihini hatırlatmak için Honda, bisikletlerini bayilere teslim etmek için kullandığı bir aracı tamir etmeye karar verdi; Sadece bu araç bir Chevy kamyonudur.

Evet, doğru okudun. Honda 1961 Chevrolet Apache 10 kamyonetin restorasyonunu yeni bitirdi ve hayal edebileceğiniz kadar muhteşem. Şirket onun parlak yeni-eski Chevrolet almak ki Salı günü yapılan açıklamada SEMA özellikle CB160 ve bir Honda 50 scooter – – ABD’de 60. yıl dönümünü kutlamak için restore iki tekerlekli bir çift ile birlikte.

Honda 1961 model Chevy

Kamyonun restorasyonu, Los Angeles’taki Pico Bulvarı’ndaki orijinal ABD Honda merkezinin önünde benzer bir aracın tek bir fotoğrafını temel aldı. Bu fotoğraf siyah ve beyaz, kamyonun el yapımı tasarımıyla ilgili detayların çoğu, o sırada Honda için çalışan kişilerin hatıralarından geliyordu.

“Amerikan Honda, CEO’muzun aşağı yukarı otomobil ve motosiklet meraklıları ile doludur ve bu proje bunun bir yansımasıdır. Apache ve kargosu tarihimizin önemli parçalarıdır, bu nedenle 60. kuruluş yıl dönümü için yeniden yapılanma eğlenceli bir platformdu. Bu ülkedeki tarihimizle ilgili iç ve dış hikaye anlatımı “Amerikan Honda Motor halkla ilişkiler başkan yardımcısı Sage Marie, Roadshow’a anlattı. 

Kamyonun orijinalliği dışında, özellikle özel değil. Bu özel örnek, yarım ton şasi, 8 ayak yatak, 283 inç küp V8 motor ve üç adet ağaçtan manuel şanzımanla geliyor . Aynı zamanda mükemmel ve biz onu seviyoruz.

Honda, 2019 için yaptığı SEMA planlarına ek olarak, Güney Kaliforniya’daki bir dizi otomotiv tutkunu etkinliğinde kamyonu göstermek istiyor ve kamyonun daimi evi, önünde park edileceği Kaliforniya, Torrance, Honda Koleksiyonu olacak. Orijinal Amerikan Honda HQ’nun bir kopya cephesi.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

76
8 paylaş, 76 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Aşk Aşk
13
Aşk
Çok komik Çok komik
1
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
6
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı