İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası


58
6 paylaş, 58 points

Hava koşullarına, aktörlerin programlarına ve finansmana bağlı olarak, filmin kronolojik sıralamadan yapılabileceği bazen ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda, en profesyonel film danışmanları dahi, şok edici özenli izleyicilere neden olan çok önemli ayrıntıları unutabilir.
Yeşil YolTarihteki en büyük ve en cana yakın Hollywood karakterlerinden birinin haksız yere ölümü milyonlarca insanın bu filmi izledikleri zaman ağladı. Aslında gerçek hayatta bu gerçekleşemedi: Film 1935’de Louisiana’da kuruldu. Ancak elektrikli sandalye ilk kez 1941’de kullanıldı.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 1
Cesur YürekBraveheart’tan İskoç savaşçısı William Wallace’ın giysileri geleneksel ulusal kostümünü hatırlatıyor – kilt. Ancak sorun şu ki 18. yüzyılın başlarında ortaya çıktı ve film 13. yüzyılın sonunda gerçekleşen olayları tasvir ediyor.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 2
Harry Potter ve Ölüm YadigarlarıJoanne Rowling’in genç bir sihirbaz olan Harry Potter hakkındaki kitaplarında , yeşil gözleri olduğu söylenir – tıpkı annesi gibi. Filmde, çocuğun rolü yeşil gözlü Daniel Radcliff tarafından oynanıyor. Ve film karakterleri Harry’nin “annesinin gözlerini” aldığını söyledi. Fakat bir şeyler ters gitti ve genç Zambak’ı oynayan aktrisin mavi veya yeşil yerine kahverengi gözleri vardı.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 3
Yüzüklerin Efendisi: Kralın DönüşüÜçlemenin son bölümünde bazı sürprizler vardı. Büyük bir örümcek Shelob tarafından zehirlenen Frodo, Sam tarafından kurtarıldı. Fakat o anda Baggins hobbit stazdaydı ve gözlerini hızla açıp kapatamadı. Ancak filmde bu mümkün oldu. Bundan da ötesi, bir atışta karakterin çenesine dokunmayan web, bir sonraki filmin çenesinde kaldı.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 4
Karayip Korsanları: Dünyanın SonuFilm yaratıcıları zamanın ilerisinde olduğunda bu başka bir durum. Bu korsan öyküsünün üçüncü bölümünde Kaptan Barbossa ve Elizabeth Swan, takımla birlikte Kaptan Sao Feng’i bulmak için Singapur’a giderler. Film 18. yüzyılın başında belirlendi. Sorun, modern Singapur hikayesinin ancak 1819 başında başladığıdır.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 5
TroyAlışılmadık bir şey yok. BC zamanında sadece bir uçak. Ya yaratıcılar, Yunanlıların hava desteğine ihtiyacı olabileceğini düşündüler ya da izleyicilerin Brad Pitt tarafından büyülenileceğini düşündüler ve bu küçük hatayı fark etmeyecekler.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 6
Game of ThronesLekesizler, izleyicilere Kralları Daenerys için hayatlarını feda etmeye hazır olan sadık savaşçılar olarak bilinirler. Hiçbirinin kadınlarla romantik ilişkileri yok. Ve bunun bir nedeni var. Gray Worm ve Missandei’nin sevgisi bir istisna. Ancak,  baktığımızda, bunlardan biri hala evli ya da belki de, sadece mücevher seviyor.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 7
ZincirsizFilmlerin bazı bölümlerinde Django rolünü oynayan Jamie Foxx, günümüzde halen modern ve şık olan güneş gözlüğü takıyor. Ancak sorun, filmin 1858’de kurulmuş olması ve ilk güneş gözlüğü ABD’de 1929’da satılmış olması. Belki Django bunları bazı sınırlı koleksiyonlardan almış olabilir.
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 8
Kaptan Amerika: İç SavaşBu süper kahraman filminde Örümcek Adam’ın Yüzbaşı Amerika’nın kalkanını kaptı ve her yerinden ağla kapladığı bir sahne var. Sonraki sahnede, Spider-Man kalkanı elinde tutuyor ve kupa kesinlikle temiz. Bu kadar hızlı temizlemeyi nasıl başarabildi?Filmlerde başka herhangi bir hata fark ettin mi? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bilgi verin!
İlk Önce Dikkat Edilmesi Zor 10 Film Hatası 9Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

58
6 paylaş, 58 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
1
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
9
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
5
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Aşk Aşk
12
Aşk
Çok komik Çok komik
13
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
9
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
5
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı