İnsan Barbie Angelica Kenova Kimdir?


49
8 shares, 49 points

Genç yaştan beri, Angelica Kenova’nın eşsiz güzelliği belliydi. Genç bir Rus kızı olarak, annesi bir Barbie bebeğini andırdığına inandığı için görünümünde benzerlikler gördü. Bu inanç ancak Angelica büyüdükçe güçlendi. 20’li yılların sonlarına geldiğinde, Angelica sosyal medya yıldızıydı ve dünyanın dört bir yanındaki insanların ‘insan Barbie’yi’ olduğunu söylüyordu. Ancak Instagram’daki fotoğrafların ötesinde daha derin bir hikaye var. Hayatı için karar verilen bir kızdan biri. Özellikleri çarpıcı olabilir, ama sosyal medyadaki varlığı belki de bu kızın sahip olduğu en özgürlüğü.

İnsanlar Ona ‘İnsan Barbie’ Dedi

Moskova’da doğan Angelica’nın iri mavi gözleri ve zarif sarı saçları, dünyanın en popüler bebeği Barbie’ye mükemmel şekilde uyuyor. Birçoğu Barbie bebeğinin güzelliğin özü olduğuna inanıyor ve Angelica onun her fiziksel özelliğini yakalıyor.


Tumblr / Angelica Kenova

Gençken, bu onun bir prenses gibi görünmesini sağladı ama yaşlandıkça hayatı nasıl olurdu? Yüzünü asla gizleyemedi ve ailesi başından beri onu çok korudu.

Bayan Angelica Kenova


Tumblr / Angelica Kenova

Çoğu muhteşem insan, modelleme ve eğlence alanında kariyerlerini başlatan ve onları şöhretlerine sürükleyen bir noktada modelleme aracısı tarafından keşfedilir. Ama Angelica Kenova için durum böyle değildi. Angelica doğduğu andan itibaren, esasen yaşayan bir bebekti ve insanlar yardım edemedi ama sürekli olarak onu Barbie ile karşılaştırdı.

Bugün dünyanın en güzel insanlarından biri olarak seçildi. Ancak, tanınması için örnek bir kariyer yapmak yerine, hayatı ve şöhreti sosyal medya etrafında dönüyor.

Annesine benziyor


Tumblr / Angelica Kenova

Angelica ve kendine özgü yaşamını anlamak için ailesinin kim olduğunu anlamanız gerekir. Natalia ve Evgeniy Kenova, aşık olmuş hem de 1980’lerde evlendikleri Rusya’da büyüdüler. Angelica’nın annesi Natalia da doğal bir güzelliğe sahipti ve ona hayran olan birçok kişi onu oyuncu Brigitte Bardot’la karşılaştırmıştı.

Evlendikten sonra Natalia hamile kaldı. İlk çocuklarının bir kız bebek olacağını öğrendiler.

Ailenin İlk Doğan Çocuğuydu


Tumblr / Angelica Kenova

Natalia bir kız çocuğu doğuracağını öğrenmekten çok mutlu oldu. Angelica doğduğunda, annesinin de iyi göründüğü de belliydi. Küçüklüğünden beri, insanlar onu bir oyuncak bebekle karşılaştırdılar.

Parlak mavi gözler ve porselen ten yüzüne oyuncak bebek gibi bir görünüm kazandırdı. Ayrıca kamera için poz vermeyi sevdi. Ailesi ona hayrandı ve başından beri hep korudular.

Rusya’da Büyümek


Tumblr / Angelica Kenova

Tıpkı diğer ebeveynler gibi, Natalia ve Evgeniy de kızlarına kesinlikle hayran kaldılar. Onu yanlarında tuttular ve istediği her şeyi verdiler. Onların küçük prensesiydi ve isteyebileceği tüm kıyafetleri, oyuncakları ve evcil hayvanları vardı.

Ailesi onu sevgiyle yıkadı ve Rusya’daki en prestijli okullardan birine gönderdi, ki bu ucuz değildi. Küçük kızları için her şey yapıyorlardı.

Altı yaşındayken yaşamı gelişmeye başladı.

Angelica Barbie Bebeklerle


Tumblr / Angelica Kenova

Angelica doğmadan önce, annesi Natalia zaten güzelliğe saplantılıydı. Kızının ne kadar güzel olduğunu görünce, onu kucaklamak ve kutlamak için her türlü sebebi verdi. Annesi, Angelica’ya Barbie bebekleriyle hediye vermeye ve onlara nasıl benzettiğini yorumlamaya başladı.

Angelica’nın kendisinin yaşayan bir Barbie olduğuna inandığına nasıl inandığını görmek kolay. Ne de olsa, annesi ona öyle dedi. Hatta çocuğu daha çok bebeklere benzeyecek şekilde kıyafet giydirmeye başlamıştı.

Güzelliğini Kucaklama


Tumblr / Angelica Kenova

Angelica’nın ailesi, onun görünüşünü ve Barbie bebeklerine olan benzerliklerini benimsemeye teşvik etti. Aslında, annesi evde dolaşıyor ya da yemek yerken, her gün kıyafetlerini özenle seçti. Natalia, Angelica’nın görünümünü her ayrıntıya kadar dikkatlice kontrol etti.

Birçok insan bunun garip olduğunu düşünebilir, Angelica’ya göre, onun hayatı nasıldı. Ailesi onu diğer çocuklardan uzak bir kolda tuttu ve böylece karşılaştıracak hiçbir şeyi yoktu.

Barbie bebek figürü oldu


Tumblr / Angelica Kenova

Büyüdükçe, Angelica küçük bir kıza daha az ve daha çok genç bir kadına dönüştü. Dar belini ve Barbie benzeri figürü korumak için bir spor rutine ihtiyacı vardı.

Gençken, ailesi, Angelica’ya, hangi kurallara ulaşmak istediğiyle ilgili özel talimatlar içeren kişisel bir eğitici tuttu. Bugün Angelica, 20 inçlik bir bel ve 32E sütyenle sadece 61 kilo ağırlığında.

Barbie’nin şeklini elde etmek için ne gerekiyor?

Spor Salonunda Çok Zaman Harcamak


Tumblr / Angelica Kenova

Ailesi, Angelica için umutlarının ne olduğunu açıkça ortaya koydu. Barbie yaşam tarzının bir parçası, onun işi gibiydi. Kişisel antrenörleri, spor salonunda 2-3 saatlik yoğun egzersiz programı boyunca onu yönlendirir. Çok fazla kardiyo ve ağırlık çalışması yapıyor.

Haftada beş kez kişisel antrenörleriyle çalışmakta olan Angelica, her zaman tamamen bir Barbie bebeğinin vücudu gibi göründüğünden emin olmak için kendi kendine çalışır.

Ne yiyor?

Gizli Diyet Var

Tumblr / Angelica Kenova

Tabii ki, sert fitness rutininin üstünde, Angelica’nın asla kırmadığı çok katı bir diyeti var. Ne yediği sorulduğunda, sır olarak kalmasını seçti. Bir kullanıcı sosyal medyada “Diyetimi açığa vurmak istemiyorum” dedi.

Ancak dar beline ulaşmak için estetik ameliyattan geçtiğini iddia ediyor. O ve ailesi, güzelliğinin ve Barbie bebek figürünün yüzde yüz doğal olduğuna ısrar ediyor.

Onu seven hayranları var


Tumblr / Angelica Kenova

Instagram’daki 129.000 hayranı Angelica’ya kesinlikle bayılıyor ve tabii ki çok fazla soruları var. Sosyal medyadaki hayranlarıyla etkileşime girerken, her zaman özel hayatını sürdürür ve rutinlerini sır olarak saklar.

Hayranlarının Barbie’ye benzeyen dünyasını görmesine izin veriyor, ancak Angelica onları geçmiş derinliklerinde asla izlemiyor. Takipçiler, neden diğer sosyal medya yıldızlarının sıkça paylaştığı gibi, ondan samimi tepkiler veya fotoğraflar görmediklerine merak ettiler. Angelica’nın hayatı açıkça farklıydı.

Özgürlük yok


Tumblr / Angelica Kenova

Angelica’nın sessizliğinin ve izolasyonunun kısmen ailesi yüzünden olduğu belli oldu. Büyüyordu, ama yaptığı her hareket annesi ve babası tarafından düzenlendi. Ne giydiği ya da nereye gittiği hakkında bir söz sahibi değildi. Aslında, ailesi olmadan evden bile çıkmadı.

Diğer insanlar 20’li yaşlarına yaklaştığı sırada neden evi terk etmelerine neden izin vereceklerini merak ederken, sadece Angelica’nın her zaman bildiği ve sorgulamadığı bir yaşamdı.

Annesi (Her Zaman) Onu Giydirdi

Tumblr / Angelica Kenova

Şimdi genç bir yetişkin olmasına rağmen, Angelica’nın annesi hala tüm kıyafetlerini seçmek için ısrar etti. Esasen giyinmeyi, kızıyla birlikte yaşam boyu Barbie bebeği olarak oynuyordu. Angelica, Skyrocketed’in Instagram’ı olarak, ailesinin isteklerini takip etmeye devam etti.

Yaşamının çoğu, giyinmek ve fotoğraf çekimlerine gitmekten ibaretti. Ve şimdi Angelica’nın evden çıkıp çıkmadığı sorusu, ortaya çıkan genç bir yetişkin olduğu için ebeveynleri onu yasakladı.

Barbie’den…


Tumblr / Angelica Kenova

Şimdi büyüdü, Angelica kendi hayallerinin olduğunu anlamaya başladı. Barbie bebeğini oynamak küçükken eğlenceliydi, ama şimdi figürü gelişti, daha fazlasını istedi. Angelica bunun yerine Playboy modellerini putlaştırmaya başladı.

Ebeveynlerinin hayallerini onaylamayacağını biliyordu ve onun olmasını istedikleri görüntüyü korumak için mücadele etti. Angelica büyüdüğünü biliyordu, ama hayallerini gerçekleştirecek kadar özgür olamayacağına da inanıyordu.

Ailesinin prensesi

ailesinin prensesi

Tumblr / Angelica Kenova

Angelica’nın ailesi onun evde kalmasını istedi. Kızlarının güvenliği, çok güzel olmaları ve aynı zamanda onun kötü etki altında kalmasını istemedikleri için endişelendiler. Ona dünyanın korkutucu bir yer olduğuna ve güvende olmaları için onları dinlemesi ve talimatlarını yerine getirmesi gerektiğine inandırdılar.

Bununla birlikte, daha yetişkin fotoğraflara geçiş yaparak, fotoğraf çekimleri için iç çamaşırlarını seçtiler. Fotoğrafları yetişkin bir kadının imajını yansıtıyordu ama hayatı hala çok korunaklıydı.

Bir Sevgili Aramak

Barbie  acaba sevgili bulabilecek mi

Tumblr / Angelica Kenova

Şimdi genç bir kadın, Angelica aşkı bulmak istedi. İnsan Barbie bebeği olarak yaşamı bir şey ifade ediyordu: Ken’ini bulması gerekiyordu. Angelica, dışarı çıkmasını isteyen erkek mankenlerle tanışabileceği çekimleri modellemek için dışarı çıktı.

Annesi Angelica’nın çıkmasına izin verdi, ancak yalnızca izniyle. Diğer bir kısıtlama ise, annesinin her buluşmada kızıyla birlikte gitmesini gerektirmesidir. Sosyal hayatı şahin gibi izlendi.

Tanışma zor

Barbie ile tanışmak çok zor

Tumblr / Angelica Kenova

Tahmin edebileceğiniz gibi, her seferinde masasında annesiyle çıkmak zordu. Yanında bir chaperone’a ihtiyaç duymadığını hissediyordu, ancak ailesi bu konuda bir şey yapmayacaktı. Angelica’nın aşkı aradığı belliyken, iyimser hissetmiyordu.

“Tanıdığım bütün erkekler sadece arkadaş” dedi, “maalesef.” Röportajda, çalışan bir yetişkin, Angelica’nın ailesinin kontrolünden asla kurtulamayacağı ortaya çıktı.

Büyüleyici Prens arıyorum

Barbie prensini arıyor

Tumblr / Angelica Kenova

Diğer herkes gibi, Angelica’nın hisleri de artar. Bazen bir sevgilisi olmadığına üzülürken, bazen de prensini çekici bulacağını ümit ediyor. Sosyal medya takipçilerinin birçoğu, sadece görünüşe dayanan bir adam aramasını beklerken, bunun böyle olmadığı konusunda ısrar ediyor.

Ne tür bir erkek aradığını sorduğunda, Angelica kariyer odaklı ve nazik birisini istediği konusunda ısrar ediyor. Görünüşe göre en önemli şey değil, kendi yaşamını temel alan şey bu olsa bile.

Ailesini memnun etmek istiyor

Barbie ailsini mutlu etmek istiyor

Tumblr / Angelica Kenova

Günün sonunda Angelica, kontrol davranışlarından dolayı ailesiyle üzülmedi. Her zaman, sevgisinden ve ailesine olan hayranlığından bahseder ve ona yaptıkları için minnettardır. Aile onun için büyük önem taşıyor ve bu yüzden anne ve babasının özgürlüğüne getirdiği herhangi bir sınırlama konusunda asla acı çekmiyor.

İnsan Barbie olacağına inanıyor ve kendisine verilen hediyeyi her zaman benimseyecek.

Hala ailesinin çatısı altında yaşıyor

Barbie  hala ailesi ile yaşıyor

Tumblr / Angelica Kenova

Kariyeri ve Instagram’ı takip etmeye devam ediyor, ancak Angelica çoğu zaman ailesiyle evde kalıyor. Hangi markaların poz alacağı kararı, ailesinin çok düşündüğü bir karar değil.

Annesi hala tüm kıyafetlerini seçerek, markaların peşinde olduğu daha yetişkin bir gardropu seçti. Model olarak çalışan dünyayı dolaşarak öldürmeyi başarabilse de, Angelica’nın ailesi rezervasyonlarını stratejik olarak seçip eve yakın tutuyor.

Ailesini terk edecek mi?

Barbie  ailesini terk etmekte zorlanıyor

Tumblr / Angelica Kenova

Elbette, insanlar hiç kalkıp ailesinin evinden ayrılıp çıkmayacağını merak ediyor. Özgürlüğünü istemiyor mu? Daha önce yaptığı gibi geliyordu… Takipçileri hayatı hakkında sorular soruyorlar ve arada bir, onlara nadir bir bakış atıyor.

Bir yayında Angelica, hayatının kilitli olduğu ve yalnızca dünyayı görebildiği ancak onunla etkileşime giremediği bir “cam sarayda” yaşamak gibi olduğunu kabul etti. Ayrıca bir gün “serbest kalmak” istediğini söyledi.

Rusya’dan ayrılmayı düşünüyor mu?

Barbie  rusyadan ayrılmayı düşünüyor

Tumblr / Angelica Kenova

Dünyanın geri kalanını Instagram’ın merceğinden gören Angelica, memleketindeki Rusya’yı terk etmek ve kendisi için tecrübe etmek istedi. Ebeveynlerinin yaşamak zorunda olduğunu düşündüğü sınırlı dünyaya karşı giderek daha dayanıklı hale geldi. Daha fazlasını istedi. Uzaklaşmak istedi.

Ailedeki çekingenlerden biri Angelica’nın modelleme kariyeri ve sosyal medya şöhretinin aile şirketi haline gelmesiydi. Ve ailesi ilk başta kariyerini başlattığından, Angelica kalması ve itaat etmeleri için onlara borçlu olduğunu hissetti.

yetişkinlik


Tumblr / Angelica Kenova

Neden sadece ayrılmadığı sorulduğunda, Angelica ailesine zarar vermek istemediğini söylüyor. Sadakati onun önceliği olmaya devam ediyor ve bu onun özgürlüğünü feda etmek anlamına geliyorsa, bunun için sorun değil… şimdilik. Hayatı hakkında yorum yapan birçok kişi de bunun iki tarafını da görüyor.

Ailesi kontrol ediyor olabilir, ancak kızlarının güzel bir yaşam sürmesini sağlamak için her adımı attılar. Angelica’ya iyi bakıldı ve eğitildi ve aile çok sıkı sıkıya bağlı.

Onu ne mutlu eder

Barbie  ne mutlu eder

Tumblr / Angelica Kenova

Sadakati açık olsa da, Angelica hayatından gerçekten mutlu mu? Ailesine itaatkar olabilir ve başarılı bir mankenlik kariyerine sahip olabilir, ancak bu onu mutlu eder mi? Fanlar kafasından neler geçtiğini merak etti.

Öyle görünüyor ki Angelica ayrılmak istiyordu, ancak özgürlüğünün gerçekten anne babasının hayallerini ezme ihtimaline değip değmeyeceği konusunda tartıştı. Ne zamandır bir insan Barbie bebeği gibi yaşamaya devam etmesi gerekiyordu? Sonsuza dek?

Tüm Bilinenleri


Tumblr / Angelica Kenova

O zaman Angelica’nın kendi başına çıkacak kadar cesur olup olmadığı sorusu var. Ailesi hayatı boyunca onun için her seçimi yapmasıyla, kendi başına hayatta kalabilecek miydi? Ebeveynlerinin söylediklerine göre, dünya onun gibi güzel bir kız için korkutucu bir yer.

Korku onu evde tutmakta itici güç olabilir. Hayranları, durumun böyle olup olmadığını öğrenmek için daha derine girdiler.

Yalnız Güvende mi?

Barbie  yanlız kaldığında güvende olabilir mi

Tumblr / Angelica Kenova

Hayranlar, Angelica’nın sadece dünyada olmaktan korktuğunu fark etti. Onun eşsiz güzelliği nereye giderse gitsin dikkatini çekiyor ve bu da kötü niyetli birisiyle karşılaşması için risk altında olmasını sağlıyor.

Ailesiyle ve Rusya’daki eviyle güçlü bir bağlantısı olduğunu hissetti, belki de kalması gereken yer orasıydı. Uluslararası bir üne sahip olmakla uğraştı, ancak küçük bir dünyada yaşıyordu. Risk almak ve ayrılmak mı, yoksa rahat bölgesinde ailesiyle birlikte mi kalmalı?

Dışarıda Büyük Bir Dünya Var

Barbie  için büyük bir dünya var

Tumblr / Angelica Kenova

29 yaşında, Angelica çok başarılı oldu. Barbie bebek benzeri imajını her gün, tüm hayatı boyunca korumayı başardı. Figürünü formda tutmak için çok çalışıyor ve sadece özelliklerini vurgulayan kıyafetler giyiyor.

Çektiği her fotoğraf mükemmel şekilde sahneleniyor ve gerçek bir Barbie bebeği olmak için muazzam bir portföy yarattı. İstediği her şeyi yapmak için tüm hayatını onun önünde yaşadığının farkında. Ama şimdilik, hediyesinin tadını çıkarmayı seçiyor.


Tumblr / Angelica Kenova

Arada bir, hayranları, Angelica’nın Barbie kişisinin dışındaki kişiliğinin tadına varıyorlar. Burada Barbie’nin asla giymeyeceği kıyafetlerden bir selfie alır. Angelica sanki kendi insanına gelen suları test ediyor gibi görünüyor. Barbie gibi giyinirdi, ama kıyafetlerin ve makyajın altında, o Angelica.

Hayranlar, Angelica’nın yüzünün altında kim olduğunu daha fazla görmeyi umuyorlar ve Angelica’nın paylaşmaktan heyecan duydukları açık.

Endişeleri Geçerlidir

Barbie endişeleri var

Tumblr / Angelica Kenova

Özçekimler, Angelica’ya istediği şekilde fotoğraf sergileme ve pozlama fırsatı verir. Ebeveynleri onu kapalı kapılar ardında kalmaya teşvik edebilirken, Instagram’da etkileşime girmesini ve selfies çekmesini engelleyemezler. Ne de olsa onun geçim kaynağı.

Angelica’nın kendisi, güzel bir dünyaya daldırılmayı sevdiği ve evde parmaklarının ucunda olan her şeye sahip olduğu için sınırlı bir özgürlüğü tercih ediyor gibi görünüyor. Konfor bölgesinin dışına çıkacak ve kendi seçimlerini yapacak olsaydı, riskli olurdu.

Yuvadan Ayrılmak

aileden kopabilecek mi acaba

Tumblr / Angelica Kenova

Peki ne yapacak? Hayatının geri kalanını istediği gibi yapacak olsa da, sonsuza dek Playboy’a poz verme fırsatı bulamayacağını biliyor . Şans, önüne sarkan bir havuç gibidir. Tek yapması gereken, ailesine kendi seçimlerini yaptığını söylemek.

Derinlerde, muhtemelen testi bırakıp kendi başına uçmak anlamına gelse bile, ailesinin onu koşulsuz olarak sevdiğini biliyordur.

Hala Aşkı Arıyor

aşkı hala arıyor

Tumblr / Angelica Kenova

Mankenlik dünyasında büyük başarılar elde etmesine rağmen, Angelica sınırlı bir yaşam tecrübesi olduğunu kabul edecektir. Sadece ailesinin ona gösterdiği şeyi gördü ve bu fazla değil. Zindeliğini modellemek ve çalışmak onun zamanını alıyor ve ‘normal’ bir yaşam sürmekten zevk alamıyor.

Hala bir erkek arkadaşı olmasını ve onun yaşında diğer kızların yaptığı gibi, sadece arkadaşlarıyla birlikte halka açılmayı diliyor.

Üç kişi olmak kalabalıktır

Barbie  kendi randevulara gidemiyor

Tumblr / Angelica Kenova

Annesine Natalia’ya artık randevularında kendisine eşlik edemeyeceğini söyleyip söyleyemeyeceği sorusu henüz cevaplanmamıştır. 30 yaşında olduğunuzda yalnız bir randevuda bulunmadığınızı hayal etmek zor.

Ama bir kez daha, tüm Angelica’nın bildiği bu. Onun için normal. Tabii ki, erkeğin bakış açısından, muhtemelen garip olmaktan çok daha fazlasıdır ve muhtemelen annesi her zaman chaperoning olacaksa onu görmeye devam edemeyeceklerini ona bildirmişlerdir.

O bir Sosyal Medya Yıldızı

Barbie sosyal medya yıldızı

Tumblr / Angelica Kenova

Angelica, anne-babasının kontrolünden kurtulmak ve genç bir yetişkin olarak yeni bir hayata başlamak üzereymiş gibi görünüyor. Hayranları her fotoğrafını takip ediyor, hayatına bir bakış atıyor ve sonra ne yapacağını merak ediyor.

Angelica’nın kendisi için seçtiği yol ne olursa olsun, dünya onu izliyor ve destekliyor olacak. Dışarısı büyük, korkutucu bir dünya olabilir, ancak Angelica’nın biraz daha parlamasını sağlamak için çok güzel.Like it? Share with your friends!

49
8 shares, 49 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
8
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
2
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
11
Eğlenceli
Aşk Aşk
5
Aşk
Çok komik Çok komik
6
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
2
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
12
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir