Neden Kadınlar Yaşlı Erkekleri Çok Çekici Buluyor?


67
10 shares, 67 points

Öyle görünüyor ki, hayatlarını çok daha yaşlı erkeklerle geçirmek isteyen çok sayıda kadın var. Mayıs-Aralık romantizmi gibi bu tür bir ilişki için yaratılmış özel bir terim bile var. Oldukça romantik geliyor, ancak bazı insanlar hala yaşları önemli ölçüde farklı olan çiftlere bakıyor. Bu, kadınların gümüş tilkilere çekilmesinin şaşırtıcı nedenleri olduğunun farkında değiller .

Şimdi, Nestfun olarak, bunun olmasının en az 10 değerli nedenini biliyor. Ve şimdi size onlardan bahsedeceğiz.

10. Daha olgunlar

Yaşlı erkekler daha çekici

Kadınların erkeklerden daha erken olgunlaşma eğiliminde oldukları yaygın bir bilgidir. Bu nedenle, genellikle farklı şeyleri denemek ve ciddi bir ilişkiye girmeden önce dünyayı keşfetmek istedikleri yaşta olan genç erkekler, onlar için doğru ortaklar değildir.

Yaşlı erkekler, daha derin taahhütler ve aile için hazır olan kadınlar için daha güvenilir ve çekici görünebilir . Çünkü bu adamların vahşi evrelerinden geçmeleri ve evlenmek istemeleri daha muhtemel .

9. Bir şeyler biliyorlar.

Yaşlı erkekler daha çekici

Hepimiz yaşla birlikte bilgeliğin geldiğini duyduk. Ancak, “ama bazen yaş tek başına geliyor” sözünün de bir sonu var. Çalışmalar yaşlı erkeklerin genç erkeklerden daha zeki olduğunu kanıtladığından Oscar Wilde yanlış görünüyor . Ve olası sebep daha geniş yaşam deneyimleridir.

Kadınlar  bu bulguyu onaylıyor. Yaşlı erkeklerin, onlara çeşitli dersleri etkili bir şekilde öğreten birçok yaşam deneyiminden geçtiğinden eminiz . Bunu konuşmalarıyla görebilirsiniz.

8. Yaşlı Erkekler: Ne istediklerini biliyorlar.

Yaşlı erkekler daha çekici

Bazı kadınların vurguladığı bir başka değerli özellik ise yaşlı erkeklerin yaşamlarında daha az karışıklığa sahip olduğudur – ve bu istikrar anlamına gelir . Ne istediklerini, nasıl elde edileceğini ve ne kadar anlamlı olduğunu tam olarak biliyorlar. Bu yüzden genellikle kimsenin oyun oynamasını boşa harcamazlar. İşte bu yüzden, yardıma veya tavsiyeye ihtiyaç duyan kimseye yaklaşma konusunda hiçbir engelleri yoktur.

7. Yaşlı Erkekler: Daha finansal olarak kararlıdırlar.

Yaşlı erkekler daha çekici

Kadınların çoğu finansal olarak güvende olmak istiyor  . Çünkü bir aileye başladığınızda, erkeğinizin sizin ve çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu desteği sağlayacak kadar para ve mal varlığına sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Ve işte yaşlı erkeklerin genellikle önde olduğu yer burası.

20’li yılların sonlarındaki ortalama bir Joe yaşlı erkeklere göre daha az varlık ve daha az tasarruf sağlama eğilimindedir. Küçük çocuklar kendilerini ve kariyerlerini geliştirmek zorundalar. Finansal fırsatlar arıyorlar ve aile her şeyden önce umursadıkları bir şey değil.

6. Yaşlı Erkekler: Ortak olmayı sever.

Yaşlı erkekler daha çekici

Olgun aşk, başka hiçbir şeyden ziyade sabır, özen, güven ve bazen de bağımsızlıktır . Ancak gençlik, “hep ya da hiç” zihniyetiyle, duygu fırtınalarıyla ve ayakta durma zeminiyle tanınır. Arka koltuk almaya ya da en azından sorunların tartışmasını başlatmaya akıllıca hazır olan en az bir kişi varsa, ilişkinin devam etmesi için umut vardır.

Bu yüzden kadınlar , erkekleri ortak olabildiklerinde ve dünyayı onun etrafında döndürmek isteyen biri olmadıklarında takdir ediyorlar. Kadınlara ne yapmaları ve hatta bir şeyler yapmaları için “izin vermeleri” söylenmesi gerekmez. Eşit olmak aslında önemli olan şey.

5. Kadınların evin etrafındaki kadınlara yardım etmeleri konusunda hiçbir problemleri yoktur.

Yaşlı erkekler daha çekici

Kadınlar , ev işleri için yardıma ihtiyaç duyuyor ve yaşlı erkekler bu noktaya geldiğinde daha az önyargıya sahip görünüyor . Bunu Reddit’teki kadınlardan yapılan bir çok yorumda görebiliriz, yaşlıların önemli olanlarının ev işlerinin sadece bir kadın işi olduğunu iddia etmediğini söylüyorlar. Örneğin , bazı erkekler yemeklerden sonra tabaklar ve hatta kendi çamaşır yıkarlar. Tabii ki, her zaman bunu yapmak zorunda oldukları anlamına gelmez, ancak ihtiyaç olduğunda yardımcı olabilirler.

4. Yaşlı Erkekler: Kadınlara nasıl davranılacağını bilirler.

Yaşlı erkekler daha çekici

Kadınların yaşlı erkeklerin yaşayabileceği tüm ilişki deneyimini takdir ettikleri görülmektedir . Ve kadın haklarını tedavi etmek için yeteneklerini geliştirmek ve uygulamak için gerçekten yeterli zamanları olmalarından dolayı hiç şaşırtıcı değil.

Aşk başarısız veya hareket halindeyken kılan bilginin kendilerine avantaj biraz verir. Kadınların genellikle neye ihtiyacı olduğunu ve neyin onları mutlu edeceğini anlarlar. Zaten yaşadıkları aynı problemleri nasıl önleyebileceğini (ya da en azından kaçınmaya çalıştığını) biliyorlar. Ve bu ilişkiyi çok daha kolaylaştırıyor.

3. Yaşlı Erkekler: Karizmatik.

Yaşlı erkekler daha çekici

Yaşlı erkekler, kadınlarda bir şeyi tetikleyen benzersiz bir çekiciliğe sahiptir. Her şeyden önce , görünüşte – gözlerinin etrafındaki asil kırışıklıklar, tuz ve karabiber saçları, bazılarında anız. Ayrıca kendilerini sunma kendi yollarına sahipler ve kadınlar hareket etme, gülme ve davranma şeklini seviyorlar. Eşsiz stil duygusuyla göze çarpıyorlar çünkü genellikle moda trendlerini kolej çağındaki erkekler kadar yakından takip etmiyorlar.

2. Yaşlı Erkekler: Drama yapmazlar.

Yaşlı erkekler daha çekici

Kabul edelim, kadınlar oldukça duygusaldır. Kolayca abartıp, düşünmeden hareket edebilirler. Bu yüzden onları durdurabilen ve nefes alabilen erkeklere sahip olmak önemlidir. Öyle görünüyor ki yaşlı erkekler bu yeteneğe sahip olma eğilimindedir .

Artık sadece drama ya da çatışma aramayacaklarına inanıyoruz. Sıradan sorunlar üzerinde tartışmamayı tercih ediyorlar. Ve bir sorun olsa bile  , yetişkinler gibi oturup konuşabilir ve tüm taraflar için faydalı olacak bir çözüm bulabilirler .

1. Yaşlı Erkekler: Güvenlik hissi sağlarlar.

Yaşlı erkekler daha çekici

Bazı kadınlar yorumlarında güvenlik konusundan bahsetti ve bu noktayı da göz ardı edemeyiz. Aslında, Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre güvenlik temel ihtiyaçlarımızdan biri  . Ve kadınların günlük yaşamlarında güvenli ve rahat olmasını sağlayan nedir? Yukarıda tartıştığımız her şeyin bunu yapabileceğine inanıyoruz .

Finansal olarak güvende olmak için paraya ve diğer varlıklara ihtiyacınız var. Hayatını geçirmek için güvenilir bir ortağa ihtiyacın var. Ve hayatının nereye gittiğini bilmen gerekiyor. Yaşlı erkeklerin tüm bunları daha iyi sağlayabildiği ve kendimizi güvende hissetmemiz gerektiği anlaşılıyor.

Yaşlı erkekleri çekici buluyor musunuz? Neden onları seviyorsun?Like it? Share with your friends!

67
10 shares, 67 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
4
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
12
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
8
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Aşk Aşk
1
Aşk
Çok komik Çok komik
2
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
12
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
8
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir