Kadınlarda 2019 orta boy saç kesim trendleri nelerdir?


67
7 shares, 67 points

Orta boy kadın saç kesimi, 2019’un başından beri kuaför salonlarında popüler bir seçimdir . Bu tür saç stilinin popüler olmasının nedeni belki de çok yönlülüğüdür. Orta uzunlukta kadının kesimi boyuna göre değişebilir – boyun çizgisinden omuzlara. Bu kesim, pürüzsüz saç, bukleler, örgüler veya at kuyruğu gibi farklı saç stilleri için birçok seçenek sunar. Ve daha resmi durumlar için, daima güzel bir topuz yapabilirsiniz.

Orta uzunlukta kadınların saç kesimi, ince veya kalın saçlarınız ve yaşınız ne olursa olsun , stil ve saç stili seçeneklerinin çok yönlülüğünü sağlar . Orta uzunlukta saç stilleri de daha hoş, çünkü ne çok uzun ne de çok kısa ve kadınlar kesinlikle yüzlerinin şekline bağlı olarak stillerini bulabiliyorlar.

Orta uzunlukta saçlar için saç stilleri farklı bob saç stillerini, saçları, düzensiz saçları, katmanlı kesimleri, örgüleri ve bukleleri içerebilir. Bu saç uzunluğu ile saçını korumak çok daha kolaydır. Sevimli çörekler, örgülü at kuyruğu, gölgeler – orta uzunlukta saçlarla her şey mümkündür. Çok uzun veya çok kısa saçlarda mümkün olmayan bazı teknikler, orta uzunlukta saçlar için mükemmeldir.

2019-2020 için modaya uygun orta uzunlukta bayan saç kesimleri

2019 orta boy saç kesim trendleri

Orta uzunlukta saçlar için fransız kesim saç modeli

Anglo-Saxon dünyasında bilinen ‘fransız kesim’ saç modeli 2019 için bir trend. Bu, kusursuz bir saçak ile masum ve sevimli bir görünüm yaratan bir saç modeli. Ama modayı bizden daha iyi kim dikte edebilir? Bu tür bir saç modeli için, saç omuzlarında kesilmelidir. Bu tarzı tanımlayan unsur, katmanlı ve çok hafif olan patlamalardır. Çarpmalar göz hizasında olmalı ve biraz fazla büyük ve bu nedenle biraz fazla uzun görünmelidir. Fransız kesimini bu kadar moda yapan şey budur. Güzel bir şekilde yendi, sıradışı ve sıradan bir saç modeli. Işık dalgaları sanki yataktan yeni çıkmışız gibi, bu tarzın daha da rahat görünmesini sağlıyor.

Kalıcı

Evet, doğru okudunuz: 2019’da 2020’de, perm orta veya uzun kollu kadınlar için çok moda. Ama endişelenme! Günümüzde daimi olanların seksenlerin kalıcı olanlarıyla hiçbir ilgisi yoktur .. İzin vermek isteyenler için önemli bir bilgi: kalıcı bir kuaför salonundaki bir profesyonel tarafından zorunlu olarak yapılmalıdır. Evde DIY kalıcı hale getirirseniz, çok kötü gidebilir çok şey var. Ve eğer bir fino köpeği gibi görünmekten korkarsan, korkma. Yeni kalıcı yöntemler saç maşasını kullanmanıza gerek kalmadan pürüzsüz saçları güzel dalgalara dönüştürür.

Çekici kadın dalgalı saç kesimi

2019 orta boy saç kesim trendleri

Darmadağınık bob

Blogcu Masha Segwick, tüylü bob’un 2019 yılı için saç modeli trendlerinde yerini aldığını kanıtladı. ‘Yenilgi’ bile olsa bob’un görünmesi için biraz yardıma ihtiyacı var iyi. Saç, çene ile omuzlar arasında ve katmanlar arasında uzun olmalıdır. Saçınız nasıl taranır: Saçınızı yıkadıktan sonra bir miktar köpük uygulayın ve daha sonra başınızı aşağı doğru difüzörle kurutun. Alternatif bir yuvarlak fırça kullanabilirsiniz. Düzleştirici veya saç maşasıyla birkaç mükemmel ilmek yapın. Küçük bir saç spreyi ile bitirin. Yenilen bob, ortada veya yanda bir çizgi ile giyilebilir.

Saç modeli ‘bob

2019 orta boy saç kesim trendleri

Katmanlar

Şu anda orta uzunlukta bir kadın kesimine sahip olmak çok moda olduğu için, saçınızdaki miktarı tamamen saçınızın dokusuna ve yüzünüzün şekline bağlı olacaktır. Uzun katmanlar daha ince saçlar için uygundur, daha yuvarlak yüzlerle daha kare yüzler yumuşatılabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Yuvarlak yüzler çenedeki katmanlar ile uzatılabilir.

Katmanlar saçınızın daha kalın görünmesini sağlar

2019 orta boy saç kesim trendleri

Kalın uzun saçlar için saç kesimi

Tabii ki kalın kıllar, ince kıllardan daha ağırdır ve bunun için ne kadar uzunlarsa, o kadar fazla kontrole ihtiyaç duyarlar. Genel bir kural olarak, kalın saçlar daha fazla ısıya dayanıklıdır ve orta ila uzun uzunluklar kabarmaya daha yatkındır.

İnce orta uzunlukta saçlar için saç kesimi  

İnce kılları geri kazanmanın anahtarı katmanlardır, ancak aşırıya kaçmayın. Eğer ince saçlarınız varsa, çok fazla katmana sahip olmak saçınızın daha ince ve daha ince görünmesini sağlar. Katmanlar daha ağır olması için daha uzun olmalıdır. Saç dökülmesine karşı hacimli spreyler ve şampiyonları kullanmaya çalışın.

İşte 2019-2020 için son moda saç kesimi

2019 orta boy saç kesim trendleri

Patlama

Saçak hem saç stilinizi daha güzel hale getirebilir hem de her şeyi mahvedebilir. Bu yüzden patlamaları yüzünüzün şekline göre seçmek önemlidir. Yan saçaklar, çoğu yüz ve saç tipiyle iyi giden seçeneklerdir.

Döngüler

Kıvırcık orta uzunlukta saçlar sezonun en gözde saç stillerinden biri ve bu trend kesinlikle devam edecek. Hangi bukleler tarzını severseniz seçin, bu tarz çok yönlüdür ve uzun süre kalacaktır.

Pürüzsüz saç

Şu anda, uzun, düz saçlar kıvırcık saçların lehine ihmal edilir. Ancak bu, düz kılların çok şık ve şık bir seçenek olmaya devam etmediği anlamına gelmez. Hafif katmanlar ayrıca pürüzsüz ve kıvrımlı saçlar için mükemmeldir.

Oval yüzler için orta uzunlukta saç modelleri

Oval yüzler, saç stillerini seçerken en çok yönlü yüzlerdir. Yuvarlak bir yüze sahipseniz, herhangi bir orta uzunlukta saç stilini takmayı göze alabilirsiniz. Yapılması gereken en önemli husus, saçınızın stilini, şeklini ve uzunluğunu belirleyecek doğal dokusudur. Saçaklara sarsıntılı bir tarzda ya da şu anda çok moda olan dalgalı bir lobide gidin.

Kare yüzler için orta uzunlukta saç modelleri

Yuvarlatılmış katmanlar, genellikle kare yüzler durumunda olan açısal çenenin dikkatini çeker. Kare yüzler, kısa katmanlı bir bob veya hafif bir saçakla yumuşatılabilir. Hafif katmanlar daha oval bir yüzün taklit edilmesi için mükemmeldir ve yüze daha çok yaslanır. Daha gevşek bukleler ve dalgalar ovali daha kare bir yüze verebilir. Saçı yanlara yeniden bölümlendirmek de dikkatleri kare şekillerinden saptırabilir.

Öyleyse orta boy kadın kesiminde en sevdiğiniz stil nedir?

2019 orta boy saç kesim trendleri
2019 orta boy saç kesim trendleri
2019 orta boy saç kesim trendleri
2019 orta boy saç kesim trendleri
2019 orta boy saç kesim trendleri


Like it? Share with your friends!

67
7 shares, 67 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
10
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
8
Aşk
Çok komik Çok komik
9
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
5
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir