Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir


80
8 paylaş, 80 points

Dairelerin çoğu küçük mutfaklara sahiptir. Çoğu zaman, yemek yaptığımız odalar yeterince büyük değildir, bu yüzden doğaçlama yapmamız gerekir.
1. Dahili cihazlarTüm cihazlarınızı ankastre yapabilirsiniz: buzdolabı, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi. Aletler dolap kapılarının arkasına gizlenebilir ve harika görünecektir.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 1
2. Kesme tahtası tutucusuBir odayı boşaltmak için, bu kesme tahtası tutucusunu yapabilirsiniz. Kesme tahtaları sıklıkla kullandığımız şeylerdir, bu yüzden kolay erişilebilmeleri önemlidir.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 2
3. Dönen raflarYine, her şey alanı düzenlemekle ilgili. Burada , bu rafları kendiniz nasıl yapabileceğinize dair bir açıklama bulabilirsiniz.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 3
4. Delikli TahtalarPegboard’lar, tüm mutfak eşyalarıınızın her zaman erişilebilir olmasını sağlamak ve onlar için ayrı bir çekmece veya dolap kullanmak zorunda kalmaktan kurtulmak için harika bir yoldur. Buradan nasıl bir tane yaratılacağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 4
5. Mobilya ve çekmecelerin dönüştürülmesiMutfak dolapları her zaman olması gerektiği gibi kullanılmaz. Bu nedenle tasarımcıların özel olarak şekillendirilmiş çekmeceler ve mobilya dönüşümü sunmaları. Çünkü her küçük mutfak alanı, bir mutfak küçük olduğunda sayılır.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 5
6. Asılı raflarAsılı raflar eşyaları depolamak için kullanılır ve aynı şey raflar için de geçerlidir. Rafları asılı eşyaları asmak ve raflara bazı süslemeler koyabilirsiniz.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 6
7. Mutfak kapağını çıkarınSadece kapıyı tamamen kaldırın – bu aslında bir miktar yer boşaltır ve mutfağı daha büyük hissettirir. Dairenin etrafına yayılan mutfak kokularından korkuyorsanız, iyi bir havalandırma sistemi kullanın: herhangi bir kapıdan daha iyi çalışır.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 7
8. AydınlatmaAsılı ampuller ve gömme aydınlatma en iyi seçeneklerdir. Bu aydınlatma sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda sahip olduğunuz boş alanı da arttırır.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 8
9. Tek renkli cephelerDesenli cephelerde vazgeçmek, mekanın daha büyük görünmesini sağlamak için yapmanız gereken bir şeydir. Tek renkli mat dolap kapıları küçük bir mutfak için mükemmeldir. Ayrıca, büyük tutamaklardan ve düğmelerden kaçının.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 9
10. Asılı dolaplarAsılı dolapların sökülmesi, küçük mutfaklı insanlara verilen en popüler tavsiyedir. Kabul etmiyoruz: sadece akıllıca kullanın ve şeffaf cam kapılı dolapları seçin.

11. 2-brülör OcaklarıBüyük bir aileniz yoksa ve aynı anda birkaç şeyi pişirmiyorsanız, 4 brülörlü sobaya ihtiyacınız yoktur. 2 fazlasıyla yeterli.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 10
12. Katlanabilir PerdelerNormal perdeler yerine merdane gölgeleri? Evet! Bu biraz alan boşaltır ve daha hafif hissettirecek.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 11
13. Akıllı dekorFazla boş yeriniz olmasa bile dekordan vazgeçmeyin. Yazı tahtaları ve parlak aksesuarlar şimdi gerçekten popüler.Mutfağınızı dekore etmek için bu fikirlerden hangisini kullanırsınız? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.
Küçük Mutfakları Daha Büyük Hissetmek İçin 13 Akıllı Fikir 12Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

80
8 paylaş, 80 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
13
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
8
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
4
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Aşk Aşk
10
Aşk
Çok komik Çok komik
12
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
8
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
4
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı