“Muhteşem Bir Kadın.” Lüks Yaşamdaki Klişelerinizi Kırdırabilecek Bir Makale


99
13 paylaş, 99 points

“Bazen müşterilerimin benimle bir oturum yapmadan önce birbirlerini aradıklarını ve ne hakkında konuşacaklarına karar verdiklerini hissediyorum. Az önce muhteşem kadınlardan bahsettik. Bu aşkla ilgili değil, parlak, göze çarpan ve çekici bir kadın olmak için kendi izninizle ilgili ” diyor bir psikolog Elena Pasternak .

“İçinde pahalı bir kadını hisset, asla ödeyemeyeceğin bir şey al ve sonra evren buna değdiğini fark edecek ve sana istediğini vereceksin.” Bu, kadınların refahı eğitiminden bir alıntı. Bütün bu hikayeler, faturaları ödemek zorunda olduğunuzda bile, sonunda bir şeyi “satın almak” ile ilgilidir, çünkü korkularınız ile bir oyundan başka bir şey değildir.

“Lüks iç çamaşırı al, içinde gerçek bir kadın olacaksın.” Hayır, bu alıntı tam olarak doğru değil. Ama kesinlikle birkaç uykusuz gece olacak. Hayır, romantik bir akşam geçireceğiniz için değil, ancak harcadığınız parayla ilgili acı düşüncelerden muzdarip olacağınız ve ayın sonuna kadar banka hesabınızda kalan 100 TL ile nasıl yaşayacağınız konusunda endişe duyacağınız için. Lüks, iç çamaşırı, ruj, restoranlar veya topuklu ayakkabılarla ilgili değildir.

süper kıyafetler lüks yaşamak değildir

© Moulin Rouge / 20. Yüzyıl Fox Film Şirketi,

Bu, hoşunuza giden külotlar, hoşunuza giden ayakkabılar, hoşunuza giden ruj veya bunlardan hiç birini giymemek anlamına gelebilir. Beğendiğiniz yiyecekleri yemek, rahat hissettiğiniz insanlarla arkadaş olmak ve görev uğruna değil aşk uğruna ilişkiler içinde olmak. Her şey eski, gereksiz, yıpranmış eşyalardan ne zaman kurtulacağınızı bilmek ve takdir ettiğiniz şeylerle ilgilenmekle ilgilidir.

Gerçek lüks sevdiğiniz gibi yaşamaktır!

Arkadaşımın 5 yaşındaki kızı sık sık kendi kaşıklarıyla ziyarete gelir. Bu lüksü yalnızca kendi kaşıklarıyla yemek için karşılayabilir. Annesi bundan utanıyor ve her zaman bunun için bahane bulmaya çalışıyor. Kendi sofra takımımı pikniğe almaya başladım çünkü plastik kullanmaktan hoşlanmıyorum. Ve başkalarının benim hakkımda ne düşündüğü umrumda değil.

Lüks bir yaşam, “Sen buna değersin” fikriyle ilgili değil. Bu şeyin senin için değerli olup olmadığıyla ilgili. Kız kardeşinizin size verdiği bir fincan, babanızın uyumaktan hoşlandığınız tişörtü, annenizin pasta tarifi, sevilen birinden öpücük, ilginç kitaplar, güzel filmler, en sevdiğiniz şarkılar, temiz yatak çarşafları ve temiz evler; Genel olarak, tamamen kendin için seçtiğin hayatla ilgili.

lüks yaşam değil kendi yaşamın önemli

© jlo / instagram  

Lüks bir hayat, yanlış yaptığınız herhangi bir şey için kendinizi cezalandırmamakla da ilgilidir. Taytların yırtılabilir. Arkadaşların senden farklı bir film izlemek isteyebilir. Önemli biri sizi bırakabilir. İstediğin promosyonu alamamak mümkün. Her şey olabilir! Bir şey işe yaramazsa, değerliliğinizi etkilemez. Bu sadece, bazı şeylerin bazen yanlış gidebileceği ve düşündüğünüz gibi gitmeyebileceği anlamına gelir.

Lüks bir yaşam, eski pantolonunuzu düzeltmek veya yenilerini satın almak, çevrimiçi suşi sipariş etmek veya bir pasta hazırlamak, tek başına bir film izlemek veya arkadaşlarla bir kafeye gitmek veya yeni bir iş aramak şu anki hedefinizde.

lüks yaşam sırları

© Balawa Pics / DOĞU HABERLER  

Lüks bir yaşam, kendi kurallarınıza uygun olarak yaşamak, hedeflerinizi takip etmek, mazeret aramak, başkalarına uygun olmamak ve hayallerinizi ve hobilerinizi açıklamamaktır. “Benimle böyle davranamazsın” ve “Bunu yapabilirim!” Demek.

Muhteşem bir kadın gibi hissetmek için ne yaparsın? Sırlarınızı, aşağıdaki yorum bölümünde diğer Nestfun okuyucularıyla paylaşın .Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

99
13 paylaş, 99 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
12
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
6
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
2
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Aşk Aşk
9
Aşk
Çok komik Çok komik
10
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
6
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
2
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı