Mükemmel Zamanlamayla Çekilmiş Muhteşem Resimler


Mükemmel Zamanlamayla Çekilmiş Muhteşem Resimler

Mükemmel zamanlamayla ayarlanmış fotoğraflar şaşırtıyor. Daha da fazlası, o mükemmel vuruşu yakalamak için doğru yerde olmanın şans gerektirdiğini varsayalım. Aslında, büyü ve güzellik arayanlar, kendi evcil hayvanları veya yanında oturan kişi olsun,bir şekilde o anı yakalayabilirler.
Diyetin ilk gününden sonra!Evcil hayvanınızı günün birinde gizlice gözlemlerseniz, onların komik resimler için en iyi kaynak olduğunu keşfedeceksiniz

Crocs’tan sakının! Onlar tehlikeli!Bu fotoğraf  Yeni Zelanda’nın en ilginç oyun parkında çekildi . Park, eğlenceli ve çekici hale getirmek için eski bir şeyden yeni şeyler yaratmak için esin kaynağı oldu.Yan not: Crocs ile ilgili olarak, lastik tıkanıklıklar ayaklarında zararlı olduğu ortaya çıktı  . Topuklarınızı güvende bırakıyorlar ve parmağınız daha sıkı bir şekilde kavrama eğilimindeyken ayak deformiteleri, tırnak problemleri, nasır ve kalluslara neden oluyor.

Sıcak güzellik!İlginç bir gerçek: Neden insanlar ateşin yanında oturmayı seviyorlar? Yapılan bir çalışma, ateşin yanında oturmanın aslında kan basıncının düşmesine neden olduğunu ve daha rahat hissetmemizi sağladığını gösteriyor.

Çok sıska görünüyorsun! Seni besleyeyim! Roscoe adlı bir orangutan, bir tazı, bir Güney Carolina barınağında bir araya geldi ve hemen arkadaş oldu. Bu alışılmadık çift birlikte yüzüyor ve oynuyor. 

Doğal OlayMuhtemelen renkli elbisesindeki tüm parlak ipleri merak ediyordu!

Uçan Hollandalı var ve ABD’ye yerleştirildi!Bu San Francisco, California’daki Sutro Tower (bir TV ve radyo anten kulesi) fotoğrafıdır. Twin Peaks ve Mount Sutro arasındaki bir tepeden yükseliyor.

Muhteşem görünüyorum!Ayna testi , kuşların kendilerini bir aynada tanımayacaklarını kanıtladı. Bir istisna vardı: Ayna testini geçirmeyen tek memeli olmayan Avrasya salyangozuydu .

Sen benim prensim misin?Prensle buluşana kadar yüzlerce kurbağayı öpeceğine inanmam için hiçbir neden yok. Bazı kurbağalar atlamak ve kendi öpücüklerini almak için hiçbir şansı kaçırmazlar!

Hava tahmini yağmur gelecek diyordu.

Sadece 18 yaşını doldurmuş balıklar için!Popüler film Finding Nemo’dan bir sahne . Yaratıcılığınızı açın ve kendi komik zamanlı fotoğraflarınızı çekmek için filmler, karikatürler ve TV şovları kullanın!

Adam sörf yarışmasında kazanır!Mick Fanning , Ekim 2013’te Quiksilver Pro France’da 4. sırada yer aldı. Daha da tarihi, mükemmel zamanlı fotoğraf!

Onlar gerçekten bir erkeğin en yakın arkadaşıdır.Köpek, uçan parlak bir şeyle oynamak istedi. 

NasılsınKöpeğinizle mükemmel zamanlı bir fotoğraf çekmek için bir ipucu: topu / sopa / atıştırmalık yukarıyı atın ve şaşırtıcı fotoğraf için hazır olun

Ahbabın uzun elleri var.Fotoğraf çekmeden önce daima arka planı kontrol edin. Bunu fotoğrafçınıza hatırlatmak iyi bir fikirdir.

Korkmuyorum!

AYRICA BAKINIZ: Kafa Karıştıran Fotoğraflar

Burası SPARTA!

Gadget boynu!

Modern Romeo ve Juliet

Bana bakmadığının farkına varmak için biraz zamanımı aldı!

Peynir mi söyledin ?!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
0
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Çok komik Çok komik
0
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik yarışması
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Önemsiz bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Havuz
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Liste
Klasik İnternet Dinleyicileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Bunu hiç anlamadım
Özel notlar almak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı