Parmak Boyunuz, Kişiliğiniz Hakkında Söyleyebileceğiniz 3 Şey


79
8 paylaş, 79 points

Görünüşümüz genetikten gelse de, vücudumuzun bazı kısımları kişilikleri hakkında ilginç bilgiler ortaya çıkarabilir. Araştırmalar , yüzük parmağının uzunluğunun, rahimde maruz kaldığınız erkeklik hormonu olan testosteron seviyelerine bağlı olduğunu ve kişiliğin oluşumunu doğrudan etkileyebileceğini göstermiştir.
İşaret parmağı, yüzük parmağından daha kısadır.Yüzük parmağını işaret parmağından daha uzun olan insanlar genellikle çok çekici, karizmatik ve büyüleyicidir . Mükemmel iletişim becerilerine sahipler ve nasıl dikkat çekeceklerini ve saklayacaklarını biliyorlar. Onlar risk alan kişiler ve çoğu zaman karşılığını veriyor. Bir şey plana pek uymuyorsa, cesaretini kırmaz, çünkü her zaman başka bir yol vardır.Bu yüzden normalde yapmayı seçtikleri herhangi bir şeyde üstündürler. Onlar yüksek başarılar ve daima yüksek hedefler koyuyorlar. Bazıları onlara çok agresif diyebilir, ama demek istemiyorlar, sadece yardım edemiyorlar. Bunun için sadece yüksek seviyedeki testosteronu suçlayabiliriz.
Parmak Boyunuz, Kişiliğiniz Hakkında Söyleyebileceğiniz 3 Şey 1
İşaret parmağı, yüzük parmağından daha uzundur.Yüzük parmağını, işaret parmağından biraz daha kısa olan insanlar çok güvenli ve kendi kendine yeterlidir . Onlar iyi liderlerdir ve paketi yönlendirmede doğaldırlar. Sakin ve hatta temperlenmişler, hiçbir şey onların yüzünü kaybetmesine neden olamaz.Normalde ilk adımı alan insanlar değil, ister yeni bir işletme ister ilişki olsun. Ancak, yaptıkları zaman onunla kalıyorlar ve sorumlu olmayı seviyorlar. Çok analitik bir akılları var ve herhangi bir karar vermeden önce daima olası tüm sonuçları düşünürler. Kendiliğinden olmaktan hoşlanmıyorlar.
Parmak Boyunuz, Kişiliğiniz Hakkında Söyleyebileceğiniz 3 Şey 2
İşaret parmağı ve yüzük parmakları aynı uzunluktadır.şaret parmağı ve yüzük parmağı yaklaşık aynı uzunlukta olan insanlar çok özenli, iyi dengelenmiş, barışçıl ve yeryüzüne bakıyorlar . Çok kibar kişilikleri vardır ve çatışma durumlarından ve risklerden kaçınmaya çalışırlar. Belirsizlik kendilerini çok rahatsız hissettiriyor.Çok iyi arkadaşlar ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazırlar. İş yerinde, bir dostlukta veya bir ilişkide, ister sadık, isterse çok sadıklar, onlara her zaman güvenebilirsiniz. Çok olumlular ve her durumda iyi şeyler görüyorlar.Doğru anladık mı? Bize aşağıdaki yorumlardan bahsedin ve bu yazıyı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
Parmak Boyunuz, Kişiliğiniz Hakkında Söyleyebileceğiniz 3 Şey 3Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

79
8 paylaş, 79 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
12
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
6
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
2
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Aşk Aşk
9
Aşk
Çok komik Çok komik
10
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
6
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
2
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı