Peter Dinklage Emmy Win ile Rekor Kırdı


53
6 shares, 53 points

Peter Dinklage , Thrones Game’deki Tyrion Lannister rolüyle televizyon tarihinin en ikonik karakterlerinden birini oynadı . Dinklage olaraktüm sıkı çalışmasını 22 Eylül 2019’da 2019 Emmy Ödüllerinde kazandığı rekoru kırdı.

Dinklage, bir drama dizisindeki seçkin yardımcı oyuncu ödülünü kazandı. Bu kategorideki dördüncü galibi, resmen bir önceki rekor sahibi Aaron Paul’ün önüne bir galip geldi. Aynı zamanda kategorideki sekizinci adayıydı ve bu da onu kategoride en fazla aday gösteren kişi oldu.

Peter Dinklage açıklamaları

Thrones oyun arkadaşı Alfie Allen ve Nikolaj Coster-Waldau’nun yanı sıra Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Michael Kelly ve Chris Sullivan’ı da övdü.

“Hoşgörü ve çeşitlilikten başka bir şey olmayan bir topluluğa üye olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü başka hiçbir yerde böyle bir sahne alamazdım ”dedi. “David [Benoiff] ve Dan [Weiss] ile tanıştığım andan bugüne kadar söylenen ve yapılan her şey ile yaklaşık 10 yıl oldu… Hiçbir şey yapmadık, çalışmaktan başka bir şey yapmadık, gülmekten başka bir şey yapmadık… kelimenin tam anlamıyla sizin için ateş ve buzun içinden yürüdük – bazen – bir kalp atışıyla tekrar yapardım. ”

Göster kendini drama dizisi ödülünü kazandı ama Dinklage sadece castmember olan Thrones Game gösterinin sekiz sezonda oynayarak Emmy kazandı.Like it? Share with your friends!

53
6 shares, 53 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
9
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
4
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
13
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
12
Eğlenceli
Aşk Aşk
6
Aşk
Çok komik Çok komik
8
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
4
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
13
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir