PS5 Yayın Tarihi ve Fiyatı


40
7 paylaş, 40 points

Hiçbir şey oyuncuları sistemin piyasaya sürülmesinden daha fazla heyecanlandıramaz. Her konsol lansmanının kendi anıları vardır ve yeni nesil haberleri dört gözle bekliyor. Sony’nin PlayStation konsolları, tartışmasız, video oyun tarihindeki herhangi bir ev konsolunun en büyük çalışmasına sahip. Bu yüzden, ufuktaki PlayStation 5’in kargaşasıyla, oyuncular bu konuda öğrenebilecekleri her şeyi öğrenmek için çalışıyorlar. 
PS5’in çıkış tarihi, fiyatı ve diğer detayları hakkında şu ana kadar bildiklerimizi öğrenmek için okumaya devam edin. 

Söylenti PS5 Yayın Tarihi

PS5 için resmi bir çıkış tarihi açıklanmadıysa da, endüstri uzmanları şirketin 20 Mart veya 2020 Kasım’larında yapılan bir lansman için çekim yaptığını söylüyor . 

PS5’in, PS4’ten önceki gibi aynı anda dünya çapında bir lansmanı olması olasıdır. Şirket bu detayları henüz resmi olarak açıklamadı, ancak önümüzdeki birkaç ay içinde resmi bir tarihin açıklanması muhtemel. 

Söylentilere göre konsol 499 dolara mal olacak. Geçmişte olduğu gibi iki farklı sabit disk boyutu modeliyle piyasaya sürülüp sürülmeyeceği belli değil. 

PS5’e Ne Zaman Ön Sipariş Verebilirsiniz?

Her ne kadar PS4 piyasaya sürülecek birçok sisteme sahip olsa da, her zaman güvenli tarafta olmak ve istediğiniz yeni bir konsol siparişi vermek isteyeceksiniz. 

PS5 için kesinlikle bir sistemi mümkün olan en kısa sürede almak isteyeceksiniz.

Sony bu baharda E3’de oturduğundan, muhtemelen sistemi resmi olarak duyurmak için kendi olaylarını yapacakları zamandır. PS4 ile etkinlik sona erdikten hemen sonra ön siparişler açılmıştı. Bu muhtemelen PS5 duyurusunda da bu geçerli olacak.

ps5 ne zaman çıkacak

PS5’in Özellikleri

PS5’in haberleri ve notları açıklanmadığı halde, şu ana kadar bildiğimiz teknik özellikler şaşırtıcı. 

Örneğin, konsol kutudan 8K görsele ile geleceği .

Ek olarak, PS5 3. nesil tabanlı bir AMD işlemciye sahip olacak ve CPU en iyi Hollywood filmleriyle aynı düzeyde gerçekçi ve ileri teknoloji grafik efektler verecek şekilde izleme özelliğine sahip olacak. 

Belki de en iyi haber, PS5’in geriye dönük olarak uyumlu olacağı yönünde. Bu, Red Dead Redemption 2ve The Last of Us gibi klasiklerle oynayabileceğiniz anlamına gelir . 

Teknik özellikler, kauçuğun herhangi bir teknolojiyle yola buluştuğu yerdir. Örneğin, sırayla teknolojisine sahip olmak isteyen küçük işletmeler , sistemlerini çalışır durumda tutmak için çoğu zaman ölçümsüz bant genişliğine sahip en iyi adanmış sunucuları arayacaktır . 

Teknik özellikler hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, daha iyi bir fikir sahibi olmanın yolu o kadar fazla yükseltme yapmaktır. Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

40
7 paylaş, 40 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
10
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
5
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Aşk Aşk
8
Aşk
Çok komik Çok komik
9
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
5
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı