Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze


70
7 paylaş, 70 points

Houseplants, evlerimizi rahat ve göze hitap ediyor. Ancak, tüm insanlar bu yeşil süslemelere dikkat çekmiyor.
SarımsakSarımsaklı karanfilleri suya sokarsanız, yeşil lahanası bir süre sonra yetişir. Bu yeşil filizler yenilebilir ve salatalarınıza ekleyebilirsiniz.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 1
Çin lâhanasıSadece alt kısmına sahip olsanız bile, Çin lahanasının yeni yapraklarını büyütebilirsiniz. Kök ucunu sığ bir su kasesine yerleştirin ve merkezden kurtarıldığını izleyin.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 2
Yeşil soğanlarİhtiyacınız olan tek şey, bu sağlıklı sebze için sonsuz bir tedarikin olduğundan emin olmak için bir bardak, su ve birkaç yeşil soğan soğanıdır.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 3
HavuçlarHavuç üstleri, suları sığ bir kaba yerleştirdiğinizde yeni yeşillikleri oldukça çabuk filizliyor. Bu yeşillikler yenilebilir, böylece bunları salatalarınıza ekleyebilir veya bal ile karıştırabilirsiniz.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 4
PırasaEvde sonsuz bir pırasa kaynağı yetiştirmek için, önce alt kısımlarının 2 inç uzunluğunda olduğundan emin olun. Sonra bunları suya koyun.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 5
naneNane, çay, şeker ve farklı soslar için harika bir ektir ve büyümek oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey  köklerini suya sokmak
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 6
FesleğenAslında sürekli bir tedarik sağlamak için bakkaldaki bu bitkiyi almak zorunda değilsiniz. Bir bardakta fesleğen kolayca su ile büyüyebilirsiniz.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 7
BiberiyeEğer mutfağınızda biberiye yetiştirmek istiyorsanız , bu aromatik bitkilerden birkaçına ihtiyacınız olacaktır . Bu sapları suya koyun ve yakında kökler ortaya çıkacaktır.Ancak, kökler yeterince uzun olduğunda, otlarınızı iyi drene edilmiş toprakta dikmeniz gerekir.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 8
LalelerBirçok insan, sadece bahçelerde lale yetiştirebileceklerini düşünüyor. Ancak, bu tam olarak doğru değil. Evinizde de bu güzel çiçeği yetiştirebilirsiniz.Tek yapmanız gereken, lale soğanlarını az miktarda su bulunan bir vazoya yerleştirmektir. 
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 9
Su sümbülüBu bitki topraksız kolayca büyüyebilir ve narin güzel çiçekleri ile çiçek açar.Su sümbülünü bir akvaryumda büyütebilirsin.

SümbülBu güzel çiçekleri evde kolayca büyütebilirsiniz. Sümbül soğanları, taşlarla dolu küçük bir vazoda ve az miktarda su koyun.Sümbüller büyürken, yeterince ışık aldıklarından emin olun
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 10
Nergis zambağıBu, toprağın çiçeklenmesini gerektirmeyen başka bir süs soğanı bitkisidir. İhtiyacınız olan tek şey bir vazo, ampulü sabit bir konumda tutmak için taş ve su.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 11
PapirüsBu bitki ince kırılgan bir palmiye ağacına benziyor ve toprağın büyümesini gerektirmiyor. Tek ihtiyacı olan su.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 12
Fiber optik çimFiber optik çim, ortak adını fiber optik tele benzeyen ıslak çimen yapraklarından alır. Ayakta suda kolayca büyür ve bir vazoda harika görünüyor.Fiber optik çim, tabanının etrafına plastik bir tüp koyarsanız mini palmiye ağacı etkisi yaratabilir.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 13
BambuBambu oldukça hızlı bir şekilde büyür ve su ile dolu basit bir vazo tam yetişen bir bitki haline gelmesi için yeterlidir.İçeride yetişen farklı bambu türleri var.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 14
Epipremnum aureumBu houseplant genellikle toprağa sahip bir tencerede yetişir, ancak suda iyi yetişir. Epipremnum aureum’un diğer adı Devil’s Ivy’dir çünkü öldürmek neredeyse imkansızdır ve karanlıkta kalsa bile yeşil kalır. Böylece, eviniz için harika bir süs bitkisi olabilir .
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 15
(Aglaonema)Çin Evergreen bir su bitkisi değil, genellikle toprak ile bir tencerede yetişir. Bununla birlikte, büyümesi en kolay bitkilerden biri olduğu için, sudaki kadar iyi hissetmekle birlikte , büyümesi toprakta olduğu kadar hızlı olmayacaktır.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 16
Kaktüsler dahil sulu meyvelerBu houseplantlar çok popülerdir çünkü sık sık sulama ve büyümek için büyük kaplara ihtiyaç duymazlar. 
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 17
TillandsiaBu egzotik bitki sadece topraksız büyümekle kalmaz, su olmadan da yaşayabilir. Bu bitkiyi ev dekorasyonu için nasıl kullanacağınıza dair birçok fikir bulabilirsiniz.Tillandsia’nın iyi yetişmesi için nemli hava yeterlidir. Ancak yapraklarını ve köklerini zaman zaman bir su banyosuyla şımartabilirsiniz.Houseplant hayranı mısınız? Evde hangi bitkilerin var? Bize aşağıdaki yorumlardan bahsedin.
Sadece Bir Bardak Su ile Büyüyebilen 19 Çiçek Ve Sebze 18Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

70
7 paylaş, 70 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
4
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
12
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
8
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Aşk Aşk
1
Aşk
Çok komik Çok komik
2
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
12
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
8
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı