Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf


68
7 paylaş, 68 points

Dünya çok sır saklıyor. Eğer bilim bir şeyi açıklayamazsa, bulguları imkansız olarak yazmamız gerektiği anlamına gelmez. Yeterince derin kazarsanız, herhangi bir mantıksal açıklamaya sahip olmayan pek çok ilginç şey bulabilirsiniz.
1. mühürlü antik mezar bir İsviçreli saatOnlar Ming Hanedanı bir mezar açıldığında, bilim adamları bir  saat bulacaklarını hayal bile edemezler bir İsviçre yazıt ile. Bu nasıl olabilir? Şimdiye kadar bir cevap yok. Bulgunun yaşı 400 yıl olarak tahmin edilmektedir. Mezarın daha önce açılmamış olmasıyla daha da fazla soru ortaya çıkıyor, bu da saatin modern bir insan tarafından yerleştirildiğini varsaymayı imkansız kılıyor. Saat nasıl geçti? Belki de bilim adamlarından biri, iş arkadaşlarını böyle tartışmalı bir eserle karıştırmaya karar verdi.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 1
Mısır’dan 38 cm uzunluğunda bir parmakİsviçreli girişimci ve antik çağdaki sevgilisi Gregor Spörri’nin bulunması hala birçok soruyu gündeme getiriyor. Onun sözlerinden 1988 yılında, bu eseri Gregor’a gösteren bir mezar raideriyle bir araya getirildi. Spörri bunu çok hafif ve inanılmaz derecede büyük olarak tanımlar. Ne yazık ki, bu parmak kendisine hiçbir zaman satılmadı, ancak bir orijinallik sertifikası ve bir X-ışını görüntüsü gösterilmiş olmasına rağmen (şu anda bunların yeri bilinmiyor). Umutsuz adam 10 yıl sonra satıcıyı bulmaya çalıştı ama başarısız oldu. Bu yapıtın devlerin varlığının gerçek bir kanıtı mı yoksa sadece zekice bir aldatmaca mı olduğu hala bilinmiyor.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 2
Stanley Otel’de bir hayaletin fotoğrafıBu fotoğraf Houston’daki Çocuk Müzesi Halkla İlişkiler Müdürü Henry Yau tarafından çekildi. O ve karısı bu otelde kaldılar ve hatıra fotoğrafı olarak salonun iç kısmını yakalamaya karar verdiler. Ona göre, lobiyi fotoğrafladıktan sonra, bütün gece huzursuz ve zayıf hissettim. Sabah saatlerinde, kesinlikle lensin içinden görmediği bir şey bulduğunda, sürprizini düşünün! Fotoğrafını çektiği hakkında birçok hipotez var, ama tamamen güvenilir bir açıklama hala bulunamadı.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 3
4. Ay’da bir piramitAy’ın yüzeyinde çok fazla soruya neden olan çok sayıda fotoğraf var . Bu şekilde, ışık ve gölgeler veya bir tür doğal oluşumun sonucunu kesinlikle söyleyemeyeceğiniz açık bir piramit şekli görebilirsiniz. Peki ebedi dostumuzla neler oluyor? Bütün gerçeği ne zaman öğreneceğimizi merak ediyoruz.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 4
Tayland Mekong Nehri 5. parlayan toplarıIşıklar birkaç yüz metre uçtuktan sonra, nehir yükselecek ve kaybolur. Modern bilim bunu açıklayamaz. Yerlilerin kendileri, bunun arkasında Nag’in bulunduğu, nehrin içinde yaşayan bir adam yılanının olduğuna inanırlar. Ve bu olay Ekim ayında neredeyse her zaman ortaya çıktığı için, yerel sakinler bile bu etkinliğe adanmış festivaller düzenliyorlar. Peki bu toplar neler? Belki de bilim adamları yakında hepsini anlayabilecekler.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 5
6. Ünlü bir UFO fotoğrafıBu tarihte bir UFO’nun en ünlü fotoğrafı olmalı . Bu güne, sahte mi yoksa orijinal mi olduğuna dair ateşli bir tartışma var. Fotoğraf, 1950’de ABD’nin, kitlesel paniğe ve bilinmeyenden korkuya neden olan “Dünyaların Savaşı” adlı radyo gösterisini ele geçirdiği bir zamanda ABD’de çekildi. Bu resim, şimdiki zamanda bile ortaya çıkışının kanıtlanmış bir hipotezi olmadığı için, cevap verdiğinden daha fazla soru sormaktadır.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 6
7. Baltık Denizi’nin çözülmemiş anomaliİsveçli araştırmacılar 2011 yılında Baltık Denizi’nin dibinde bir  anormallik buldular . Bilim adamları disk şeklindeki nesneye yüzdüklerinde işler çok garipti. Elektronik ekipman çalışmayı durdurdu. Ama biraz daha uzağa yüzdükleri anda, ekipmanı hiç başarısız olmadı. Şimdiye kadar, denizin dibinde ne olduğuna dair kesin bir hipotez yoktur. Ve yeni bir keşif için uygun bir finansman sağlamadan, gizem asla açığa çıkarılmayabilir.
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 7
8. Güney Afrika’da açıklanamaz dairelerBu gizemli çemberler Namibya çölünde ortaya çıktı ve yerel çömlekçiler onlara ölüm çemberi diyor ve onlara yaklaşmaktan korkuyorlar. Bilim adamları termitlerden çok büyük bir yeraltı bitkisine hipotezler öne sürdüler, ancak bunlardan sadece birisinin kesin bir cevabı olmadı, ve bu yüzden de soru bugün için geçerli. En inanılmaz hipotezler, bu vadinin (bu arada, dünyadaki en kurak) bir şekilde UFO’lar ile bağlantılı olabileceği varsayımına doğru kaymaktadır. Kim bilir?Gezegendeki diğer şaşırtıcı ve tartışmalı öğeleri ve yerleri biliyor musunuz? Belki bir tane bile buldun? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!
Sadece Mümkün Olanları Tasvir Eden 8 Mistik Fotoğraf 8Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

68
7 paylaş, 68 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
2
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Aşk Aşk
13
Aşk
Çok komik Çok komik
1
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
6
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı