Sahneleri Birlikte Çekmeyi Reddeden 20 Aktör


58
6 shares, 58 points

Bir aktörün veya oyuncunun yeteneği ne kadar büyük olursa olsun, hala doğal insan özelliklerine sahipler. Bazen, diğer insanlarla genel hoşlanmadıklarını, iddialarını ve anlaşmazlıklarını olabilir. 

Nestfun , birbiriyle iyi geçinemeyen ve ekran zamanını birlikte paylaşmamayı tercih etmeyen ünlülere baktı. Tutku dolu bir kasırgada boğulmaya hazır ol!

1. Aktörler: Dwayne Johnson ve Vin Diesel

Aktörler: Dwayne Johnson ve Vin Diesel
© Fast Five / Evrensel 

Dwayne “The Rock” Johnson ve Vin Diesel’in ortak oldukları için en iyi arkadaşlar olduğunu varsaymak kolaydır. Ancak, bu gerçeklerden daha uzak olamazdı – birbirleriyle hiç anlaşamıyorlar. Bunun nedeni, Johnson’ın 2016 yılında Instagram’da yayınlanan , Hızlı ve Öfkeli filmlerini çekerken , kadın yıldızlarının komik olduğunu iddia ettiği, ancak erkek yıldızları hakkında aynı şeyi söyleyemediği bir yorumu nedeniyle. O zamandan beri, her sahnede nadiren birlikte rol alıyorlar. Johnson, Rolling Stone ile yaptığı röportajda , filmde hiçbir sahnede olmadıklarını ve “film yapımcılığına farklı yaklaşımlar” yazdıklarını doğruladı .

2. Aktörler: Lena Headey ve Jerome Flynn

Aktörler: Lena Headey ve Jerome Flynn
© Taht Oyunları / HBO  

Thrones Game’deki bir sahnede hem Cersei Lannister hem de Bronn’ı birlikte görme ihtimaliniz yok  . Onları aynı oda ofsetinde görmek daha da olası değil. Bunun sebebi 2002’de, Headey ve Flynn’in  bir çift oldukları içindi . Anlaşılan aşk hikayeleri iyi bir notta bitmedi.

3.Aktörler: Julia Roberts ve Nick Nolte

Aktörler: Julia Roberts ve Nick Nolte
© Trouble / Touchstone 

Julia Roberts ve Nick Nolte, I Love Trouble’u  çekerken zor şekilde çektiler . 2 ünlü , soğuk ilişkilerine yol açan birbirlerine dayanamıyordu . Birbirlerinin ve tüm çekim personelinin sinirlerini germeyi devam ettiler. Çekimler bittikten sonra, Roberts ve Nolte çeşitli röportajlarda birbirlerine karşı pek hoş olmayan kelimeler paylaştı ve bir daha asla ekran saati paylaşmayacaklarına yemin ettiler. Filmin adının büyüsü olabilir mi?

4. Bill Murray ve Lucy Liu

Aktör: Bill Murray ve Lucy Liu
© Charlie’nin Melekleri / Kolombiya

Charlie’nin Meleklerini çekerken Bill Murray’in, Lucy Liu’nun oyunculuk yeteneğini dikkatsizce eleştirerek ilişkilerini bozmaya yol açtığı söylenir . Devamında, Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz, Murray , Bernie Mac ile değiştirildi .

5. Alyssa Milano ve Shannen Doherty

Aktör: Alyssa Milano ve Shannen Doherty
© Charmed / Paramount

Alyssa Milano ve Shannen Doherty’in aralarındakiş sorunun nedeni hala bilinmemekle birlikte, sonucu görmek kolaydı. Onların uyuşmazlıkları 1990’larda işlerin çok yoğun bir şekilde artmaya başladığı ve aralarındaki gerginliğin o kadar güçlendiği Charmed setinde  başladı, Doherty üçüncü sezondan sonra diziden ayrılmaya karar verdi.

6. Alec Baldwin ve Shia LaBeouf

Aktör: Alec Baldwin ve Shia LaBeouf
© Richard Harbus / MEGA / Mega Ajans / Doğu Haberleri   © Anthony Behar / Sipa ABD / Doğu Haberleri 

Bu filmde Broadway oyununda Yetimler , Alec Baldwin, Shia LaBeouf tarafından, konuşacaklarını ezberlemediği için saldırıya uğradı. LaBeouf bu şekilde iddia ediyor, “Sadece benim satırları söylemeye devam edeceğim.” Olaydan sonra Baldwin ona ayrılmak istedi. Bunun yerine, yapımcılar LaBeouf’u ateşlemeyi seçti. Bu ikisini birlikte bir filmde veya Broadway oyununda tekrar birlikte görmemiz pek mümkün değil.

7. Aktörler: Sylvester Stallone ve Richard Gere

Aktörler: Sylvester Stallone ve Richard Gere
© VALERY HACHE / AFP / Doğu Haberleri   © Sly Stallone / Instagram  

Richard Gere ve Sylvester Stallone arasındaki kavga , Flatbush Lorları setinde başladı  . Karşılıklı tartışmanın sebebi bilinmiyor . . O zamandan beri birlikte bir sahnede görünmediler.

8. Julianna Margulies ve Archie Panjabi

Aktör: Julianna Margulies ve Archie Panjabi
© Shooting Star / Sipa ABD / Doğu Haberleri   © Charles Sykes / Invision / AP / Doğu Haberleri  

Söylentiler Panjabice diziden ayrıldığını ilan etmesiyle aktrislerin soğuk ilişki hakkında 2015 yılına kadar hiç birşey bilinmiyoprdu. The Good Wife serisi. Çekimlerin son 3 yılında bir sahneyi paylaşmadılar. Panjabi ayrıca, Margulies ile birlikte hareket etmesi gereken son sahnenin ayrı ayrı çekildiğini söyledi . Yapım sonrası performanslarını birleştirmek için yeşil ekran kullanıldı.

9. George Clooney ve Russell Crowe

Aktör: George Clooney ve Russell Crowe
© Invision / Invision / Doğu Haberleri   © ANGELA WEISS / AFP / Doğu Haberleri  

George Clooney ve Russel Crowe arasındaki gerginlik, Clooney’nin Esquire ile yaptığı röportajda Crowe’un hakaret ettiği için özür dilemesi gerektiğini bildirdiği Aralık 2013’te ortaya çıktı . “O [Crowe] benimle kavga etti. Sebepsiz yere başladı. ‘George Clooney, Harrison Ford ve Robert De Niro satıcıdır’ diyerek bu şeyi dile getirdi. “Daha sonra Crowe, Clooney’ye“ Şiirleri yanlış bir şekilde söylendi ”diyen bir not sunarken, kendi şiiriyle birlikte müziğinin bir diskini gönderdi. Yine de, bu iki oyuncuyu aynı sahnede birlikte göremedik.

10. James Franco ve Tyrese Gibson

Aktör: James Franco ve Tyrese Gibson
© Annapolis / Touchstone Resimleri  

Aralarındaki sorun James Franco ve Tyrese Gibson arasındaki setinde başlayan Annapolis filmi. Film çekildikten sonra, Gibson bir dahaki eski yıldızıyla bir daha asla ekran zamanı paylaşmayacağını açıkladı. Çünkü Franco sette çok acımasızdı ve boks sahnelerinde Tyrese’ye gerçek yumruklar attı.

11. Aktörler: Wesley Snipes ve Ryan Reynolds

Aktörler: Wesley Snipes ve Ryan Reynolds
© Blade: Trinity / Marvel

Bu sefer artık Wesley Snipes ile çalışmayacağını iddia eden Ryan Reynolds’du. Bu güçlü bildirim Blade: Trinity’nin çekimleri sırasında yapıldı Set personeline göre , Snipes çekim sürecinde sürekli ürküyordu ve Reynolds çoğunlukla dublörleriyle çalışmak zorunda kaldı. Snipes bu iddiaları reddetmedi .

Bu tartışmalardan sonra ünlülerin tekrar bir araya geleceğini düşünüyor musunuz? Sizden gelen yorumlardan haber almaktan memnuniyet duyarız!Like it? Share with your friends!

58
6 shares, 58 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
13
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
8
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
4
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Aşk Aşk
10
Aşk
Çok komik Çok komik
12
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
8
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
4
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir