Samsung Galaxy S9 Yeni Bilgiler Sızdırıldı Devrim Gibi Bir Özellik İle Geliyor


96
10 paylaş, 96 points

Samsung Galaxy S9, 2018 yılının ilk yarısında mağazalarda satışa çıkarılması planlanan bir sonraki büyük amiral modeli.
Apple ve Google tanıttıkları cihazlar olsa da,Samsung akıllı telefonların geleceğini değiştirecek bir özellik ile eliyor.Bildiğiniz üzere iPhone X, tam ekran ve parmak izi sensörünü kaldırarak Face ID ile dikkatleri üzerine çekmişti.Samsung topu daha da ileri götürerek diğer markalara karşı daha özel bir akıllı telefon yapmak istiyor.


Samsung Galaxy S9 Yeni Bilgiler Sızdırıldı Devrim Gibi Bir Özellik İle Geliyor 1
Samsung saten katlanabilir bir telefon üzerinde çalışıyor ve model ismi Galaxy X olarak biliniyor ancak yeni çıkacak olan amiral gemisi olan Galaxy S9, daha önce olmadığı kadar büyük revizyona tabi tutuluyor.Gelen bilgi ise yeni cihazın arka tarafını kullanıcıların şimdiye kadar gördüklerinden farklı bir akıllı telefon getirmeyi planlandığı doğrulayan Çinli bir perakendeci tarafından sızdırıldı.

Samsung’un sahip olduğu en büyük avantajlardan biri, Galaxy S8 için ürettikleri tasarımın kullanıcılar tarafından sevilmesidir.Kullanıcılar, tam ekran ve en önemlisi 3.5 mm’lik ivme ile parmak izi sensörü gibi diğer geleneksel şeyleri sevmişti.Galaxy S9 gerçekten etkileyici olacağı arka da çift kamera olacak. HTC U11 ve Google Pixel 2 akıllı telefonlar,DxoMarks’ları elde ettikleri başarıdan sonra Samsung yeni amiral gemisi için karanlık ve aydınlık ortam koşullarında şaşırtıcı fotoğraf çekebilme yeteneğine sahip en iyi çift kamerayı sahip bir cihaz ortaya çıkaracak.

Kamera konusunda diğer modellerin başarısı artınca baskı altında kalmak istemeyen Samsung, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmamak için kamera performansı en üst düzeyde olacak şekilde çalışmalar yapıyor. Yeni amiral gemisi güçlü bir cam ve alüminyum karışımı ile yapılması bekleniyor. Kablosuz şarjı desteklemek için cam malzemeleri gereklidir. Parmak izi sensörünün konumu kolayca erişilebilmesi için arka tarafın ortasına taşınacaktır.


Samsung Galaxy S9 Yeni Bilgiler Sızdırıldı Devrim Gibi Bir Özellik İle Geliyor 2
Apple iPhone X ile beraber Face ID ve yüz tanıma teknolojisi ile bir akıllı telefon çıkardı.Samsung Galasy S9, yüz tanıma teknolojisini yeni amiral gemisinde kullanacak ama parmak izi sensörünü kaldırmayı da niyeti yok.Kullanıcılar akıllı telefonu iki farklı yöntemle ve her zamankinden daha hızlı erişim sağlayabilecek.Ayrıca, iPhone X’de OLED ekranı ve kablosuz şarj da dahil olmak üzere tüm diğer özellikler zaten Samsung cihazlarında uzun süredir mevcut. Telefon, 3.5 mm’lik kulaklık jakını koruyacak ve mevcut kulaklıklarınızı yenilerini satın almak ya da müzik dinlemek için Bluetooth kulaklıklarına takmak zorunda kalmadan kullanmayı kolaylaştıracaktır. LG, HTC ve Samsung gibi şirketler kulaklık girişi korurken bazı markalar bir gerekçe göstermeden kulaklık girişini kaldırmıştır . Galaxy S9’un hayranlarının duymak istediği bir şeydi.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

96
10 paylaş, 96 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
9
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
4
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
13
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
12
Eğlenceli
Aşk Aşk
6
Aşk
Çok komik Çok komik
8
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
4
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
13
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı