Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat


44
5 paylaş, 44 points

Yaz, zamanını dışarıda geçirip eğlenmekle ilgili, değil mi? Sonunda bunu sonuna kadar sevmiyoruz! Ayaklarınızı sıcak kum kaynamaya karşı koruyan ayak tabanları, sizi serinletmek için güneş enerjisi kullanan bir şemsiye ve hatta anahtarlarınızı güvende tutan bir bilezik bile var! Dünyanın dört bir yanından yetenekli tasarımcılar, tatil günlerimizi daha da iyi hale getirmek için birçok dahice buluş ile ortaya çıktı.
1. cepli yastıkBu yastık göründüğü kadar basit değil. Eşyalarınızı güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda evde masaj seansı sırasında da kullanışlı olur. Yüzüstü yatarken boyun kaslarınızı gevşetmek için tasarlanmıştır, bu yüzden boyun ağrısını hafifletmek için bile kullanılabilir.
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 1
2. Taşınabilir gölgelikGüneş gözlüklerinin etrafında bronzlaştığı zaman ondan nefret etmiyor musun? Yüzünüzün ten rengi çizgiler olmasını istemiyor ancak yine de güneşlenmeyi seviyorsanız, bu şey gerçekten işe yarayabilir.
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 2
3. şişme yüzen çadırŞimdi denizi sevenler için bir  fikir , ama güneşlenmekten nefret ediyorum. Artık kendinizi güneş koruyucu olarak kullanmadan suda yüzebilirsiniz!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 3
4. Akıllı “Kafya” ŞemsiyeSuudi Arabistanlı bilim adamı Kamel Badawi yaptığı şemsiye güneş enerjisini topluyor . Dahili fanını, el fenerini çalıştırmak için yeterli elektrik üretir ve hatta telefonunuzu şarj edebilir!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 4
5. Güneş Şapkası“ SOLSOL ” adında bir yaratıcı ekip, güneş enerjisinden yararlanmak için başka bir yol sunar. Çok basit: telefonunuzu şapkaya takın ve güneşin sihrini kullanmasına izin verdiniz!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 5
6. GoSun SobaDışarıda çok sıcak olduğunu düşündünüz mü, güneşin ısısıyla tek başına yumurta yiyebilirdiniz? GoSun fikri tamamen çekti ve taşınabilir güneş enerjisi fırınlarıyla geldi. Ne kadar serin?!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 6
7. Güneş enerjili sırt çantasıİşte tatilinizi daha konforlu hale getirmek için güneş enerjisi kullanan başka bir buluş . Gadget’larınızı bir zam yerine getiremeyeceğinizi kim söyledi?
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 7
8. Skinners çorap-ayakkabıBazen bagaj kapasiteniz sınırlıdır ve sıradan ayakkabılar çok kalın ve ağırdır. İşte bu yüzden “ Skinners ”, bir ormandan bir dalışa kadar her yerde giyilebilecek koruyucu çorap tasarımı ile ortaya çıktı.
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 8
9. Ayakkabı lambalarıGece yürüyüşü planlıyorsanız, Milton Amca’nın ayakkabı lambaları size yolu gösterecek! Sadece seninle fazladan pil almayı unutma.
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 9
10. SafeGo taşınabilir kasaBazen en güvenli yerlere gitmiyoruz ve hiç kimse yabancı ülkelerde para ya da önemli belgeler olmadan kalmak istemiyor. SAFEGO, tatilimizin keyfini sonuna kadar çıkarmak için hırsızlığa karşı bir çanta tasarladı.

11. Pocketband’larŞimdi, herkesin onlarla tatile çıkmayı sevdiği bir deha öğesi! Pocketband’lar anahtarlarınız ve paranız için bileziklerdir. Sabah joglarının her birine buna ihtiyacın varsa, elini kaldır! Bu gadget, denizden bir gece klübüne kadar her yerde kullanılabilir, yani küçük endişelere “güle güle” derler!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 10
12. Avex çok amaçlı içme bardağıGüvenlik hepimiz için büyük bir endişe kaynağıdır, dolayısıyla daha fazla tasarımcı tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Yukarıda belirtilen bilezik ve çanta tam olarak tarzınız değilse , AVEX tarafından kartınız, paranız ve anahtarlarınız için  bir  şişe .
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 11
13. Mikro USB taşınabilir fanDizüstü bilgisayarınıza veya telefonunuza taşınabilir bir fan takarak içeride veya dışarıda serinletici esintinin tadını çıkarın .
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 12
14. Yerleşik bir üst düzey Bluetooth ses sistemi ile süzülün
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 13
15. Yüzen bir mini barİçeceksiz havuz partisi nedir? Kelsyus , istediğiniz kadar suda kalmanız için yüzen bir soğutucu tasarladı.
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 14
16. Koruyucu ayak pediListede daha önce bahsettiğimiz havalı çorapları hatırlıyor musun? İşte sıcak yaz günlerinde Nakefit’ten harika bir seçenek . Bu yapışkan tabanları her yerde kullanılabilir. Sahilde yattığını ve sonunda eve gitme zamanına karar verdiğini hayal et.Ayakların hala ıslak ve kumla kaplı, böylece ayakkabılarını giyemezsin … ama araban sıcak, kirli kaldırımın hemen yanında oturur. Bu tabanlar ayaklarınızı temiz tutabilir ve ısıdan, kesiklerden ve kirden koruyabilir. Korku veren!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 15
17. Şişme elbiseHey, neşelen! Pratik şeyler havalı ve her şey ama eğlence ne olacak? Tanışmak SumoTube ! Her zaman sörf yapmayı denemek istediniz ama çok korktunuz, tüpten çıkın ve bodysurf gidin!Bu yeterince eğlenceli değilse, aynı zamanda wakeboarding deneyebilirsiniz (iyi, sonra tüp-boarding sonra?) Ve çok fazla hareket etmekten yorulduğunda sakin bir şekilde yüzer.Bu icatlardan herhangi birini satın almak ister misiniz? Ya da belki bu yaz dikkatini çeken başka güzel şeyleri paylaşmak ister misin? Bize yorumlarda anlat!
Yazın İhtiyaç Olacak 17 İcat 16Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

44
5 paylaş, 44 points

Tepkileriniz Nedir?

Nefret Nefret
12
Nefret
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
6
Şaşırtıcı
Başarısız Başarısız
2
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Aşk Aşk
9
Aşk
Çok komik Çok komik
10
Çok komik
Aman Tanrım Aman Tanrım
6
Aman Tanrım
Başarılı Başarılı
2
Başarılı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen bir dizi soru
Bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Öykü
Gömülü ve Görseli Biçimli Metin
Oylama
En iyi liste maddesine karar vermek için oy kullan ya da oy kullan
Video
Youtube, Vimeo or Vine videoları
Müzik
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Resim
Fotoğraf veya gif
Gif
Gif formatı